Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Family Relics

Archie Amcandan az önce bir mektup aldın. Uzun zamandır görüşmüyordunuz ancak Family Relics oyununda çiftliği ile ilgilenmeni istiyor!

Uzunca bir gezintiye çıkmaya karar verdi ve popüler çevrimiçi oyun Farm Days'in devamı olan bu oyunda günlük görevlerini yerine getirme konusunda sana güveniyor. Yönetici Donald'ın seni beklediği Willow Hills'e git. İlk gününe başlarken sana neler yapılması gerektiğini gösterecek.

Bu çok oyunculu oyunda yapılacak yüzlerce şey var. Çiftlik evi biraz tadilat istiyor. Donald, ticaret noktasını nasıl yöneteceğini, mahsulleri nasıl hasat edeceğini, müşterilerine nasıl yardımcı olabileceğini ve çok daha fazlasını gösterecek ama öncesinde bu proje için malzeme toplaman ve çatıyı onarman gerek! İyice yerleşip çalışmaya başladıktan sonra çiftlik etrafında başka neler keşfedeceksin?

Family Relics Nasıl Oynanır?

Family Relics, amcanın çiftliğini yönetirken dünyanın her yerinden diğer oyuncularla birlikte oynamana olanak veren bir işletme simülasyonu oyunudur. Yönetici Donald ile birlikte çalışarak çiftliği büyük bir başarıya dönüştürmeye çalış.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK nesneler seç ve projelere başla.
  • SOL TIKLAMA ile çiftlikte çalışırken çeşitli nesneleri kullan.

Benzer Oyunlar

İşte denemek isteyebileceğin üç farklı çiftçilik oyunu daha:

  1. Farm Days
  2. Family Barn
  3. Farmerama

Family Relics'i Kim Geliştirdi?

Family Relics, Social Infinite tarafından geliştirilmiş.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!