• Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  Oyna
  Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  20946 defa oynandı

  Oh Hayır! Birileri yemek salonuna daldı ve Dotted Girl’ün düğün yemeğini tamamen mahvetti! Ünlü Fransız süper kahramana bu simülasyon oyununda tören başlamadan önce her şeyi toparlaması için yardım edebilir misin? Korkak suçlu bir camı kırdı, masaları devirdi ve hatta düğün pastasını rezil etti!

 • Araç Yıkama Salonu
  Oyna
  Araç Yıkama Salonu
  13959 defa oynandı

  Bu şirin simülasyon oyununu oynarken harika günlük ödüller toplayabilirsin. Yoğun bir araç yıkama salonunu işleteceksin. Her bir müşterinin aracını temizleyebilir misin? Bazıları gerçekten çok kirli!

 • Ice Queen Twins: Family Day
  Oyna
  Ice Queen Twins: Family Day
  8920 defa oynandı
 • Bahçe Tasarımı
  Oyna
  Bahçe Tasarımı
  2987 defa oynandı

  Bu bahçede işler gerçekten çığırından çıktı. Bir zamanlar bu bahçe harikaydı. Bu çevrimiçi simülasyon ve tasarım oyununda bahçeyi onarıp eski görkemli günlerine kavuşturabilir misin?

 • Peri Masalının Tek Boynuzlusu
  Oyna
  Peri Masalının Tek Boynuzlusu
  8441 defa oynandı

  Oh Tanrım! Ahır gerçekten bir harabeye dönmüş. Burası sihirli tek boynuzun yaşayacağı bir yer değil! Ortalığı toparlayabilir misin? İşini bitirdiğinde, tek boynuzun da bir toparlanması gerekebilir. Bu büyülü çevrimiçi oyunda ona banyo yaptır, yelesini tara ve daha bir çok şey yap.

 • Kız Evi Temizliği
  Oyna
  Kız Evi Temizliği
  41938 defa oynandı

  Bu yoğun kızın evi gerçekten çok dağılmış! Bu çevrimiçi simülasyon ve gizli nesne oyununda her şeyi düzenleyip temizlemesine yardım edebilir misin? Gerçekten yardımına ihtiyacı var!

 • Kirli Sarayın Temizliği
  Oyna
  Kirli Sarayın Temizliği
  6609 defa oynandı

  Iyyy! Bu saray gerçekten berbat durumda! Bu simülasyon oyununda odalarından bir kaçının temizlenmesine yardım edebilir misin? Prensesin yatak odasındaki eşyaları bir kenara koyarak başlayabilirsin.

 • Süper Bebek: Cilt Doktoru
  Oyna
  Süper Bebek: Cilt Doktoru
  9960 defa oynandı

  Oh hayır! Bu süper kahraman yüzünde büyük bir cilt kızarıklığı sorunu yaşıyor! Bu tıp simülasyonu oyununda duruma bir el atabilir misin? Gerçekten yardımına ihtiyacı var!

 • Restoran Tasarımını Değiştirme
  Oyna
  Restoran Tasarımını Değiştirme
  13184 defa oynandı

  Bu çevrimiçi simülasyon oyununda popüler bir restoran olan Rose'da işler çığırından çıktı. Bazı kötü niyetli müşteriler geldi ve köpeklerinin tümüyle kontrolden çıkmasına izin verdi! Rose’un müdürüne her şeyi çabucak temizlemesi için yardım edebilir misin? Ayrıca restoranı yeniden dekore etmek istiyor ve önerilerin yararlı olabilir.

 • Island Princess: Acil Tırnak Tedavisi
  Oyna
  Island Princess: Acil Tırnak Tedavisi
  23328 defa oynandı

  Island Princess bu medikal simulasyon oyununda bir çeşit ayak tırnağı mantarı ile uğraşıyor! Rahatlatıcı bir pedikür yaptırmadan önce tırnağını tedavi ettirmesine yardım edebilir misin?

 • Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  Oyna
  Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  35623 defa oynandı

  Buz Prensesi dişlerini fırçalayıp yıkamayı sürekli unutuyor. Ne yazık ki bu yüzden bu tıp simülasyonu oyununda birkaç çürük ile uğraşması gerekiyor. Dişçisinin ofisinde seni bekliyor ve her bir çürüğe dolgu yapabileceğini umuyor.

 • Evcil Hayvan Kuaförü: Pisicik Bakımı
  Oyna
  Evcil Hayvan Kuaförü: Pisicik Bakımı
  5281 defa oynandı

  Bu evcil hayvan kuaföründe çok yoğun bir gün yaşanıyor ve bekleme odası kedilerle dolu! Bu şirin simülasyon oyununda onlara banyo yaptırıp tüylerine bakım yapabilir misin?

 • Mucizevi Kahraman: Bebek Banyosu
  Oyna
  Mucizevi Kahraman: Bebek Banyosu
  13480 defa oynandı

  Bir süper kahraman olabilir, ama o aynı zamanda bir bebek! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda bu cesur bebeğe hızlı bir banyo yaptırabilir misin? Yeni bir maceraya atılmadan önce temiz ve hoş olmak istiyor.

 • Plaj Evi Temizliği
  Oyna
  Plaj Evi Temizliği
  11506 defa oynandı

  Bu harika plaj evinde her şey birbirine girmiş! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda odalardan üç tanesini temizleyip düzenleyebilir misin?

 • Buz Kraliçesinin Banyo Dekorasyonu
  Oyna
  Buz Kraliçesinin Banyo Dekorasyonu
  12376 defa oynandı

  Buz Kraliçesi banyosuna gerçekten bir çeki düzen verilmesi gerektiğini düşünüyor. Gerçekten de biraz kirli ve düzensiz. Bu çevrimiçi temizlik oyununda ortalığı temizlemesine yardım eder misin?

 • Süper Bebek: Kulak Doktoru
  Oyna
  Süper Bebek: Kulak Doktoru
  9073 defa oynandı

  Süper kahramanlar bile bazen doktora ihtiyaç duyar. Bu sefer sorun kulaklardan birinde. Ona doktorun ofisinde katılıp bu tıp simülasyonu oyununda kontrol edilmesine yardım edebilir misin?

 • Goldie: Aşk Randevusu
  Oyna
  Goldie: Aşk Randevusu
  9183 defa oynandı

  Goldie'nin bu gece aşkı ile bir randevusu var, ama yüzü de sivilce dolu! Sivilceleri konusunda ona yardım edip hem ona hem de aşkına harika kıyafetler seçebilir misin? Bu çevrimiçi giydirme ve makyaj oyununda ona yardım edebilirsen sana minnettar olacak.

 • Ellie: Erkek Arkadaş Tehlikesi
  Oyna
  Ellie: Erkek Arkadaş Tehlikesi
  12524 defa oynandı

  Ellie arkadaşlarına şaka yapmaya hazırlanıyor. Bu çılgın giydirme oyununda onların erkek arkadaşlarını çalabilecek mi? Çocukların kalplerini kazanmasına yardım edecek mükemmel kıyafetler seçmesine yardım et.

 • Plaj Spa Salonu
  Oyna
  Plaj Spa Salonu
  8887 defa oynandı

  Bu moda sever kız deniz kenarındaki özel bir dinlenme tesisine geldi. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda tesisin lüks spasında rahatlamasına yardım edebilir misin? Jakuziyi kullanabilir, pediküre gidebilir ya da diğer şeyleri yapabilir.

 • Bebek Hazel: Banyo Hijyeni
  Oyna
  Bebek Hazel: Banyo Hijyeni
  9462 defa oynandı

  Bebek Hazel iyi hijyenin sağlığı korumanın en iyi yollarından biri olduğunu biliyor. Bu simülasyon oyununda banyosunu toparlamasına yardım edebilir misin? Çünkü çok kirlenmiş.

 • Süper Kız: İkiz Doğumu
  Oyna
  Süper Kız: İkiz Doğumu
  620 defa oynandı

  Bu tıbbi simülasyon oyununda bu süper kahraman annenin elinde bir sürü iş var. İkizlerini doğurmak üzere! Onu hastaneye götürecek ambulansı beklerken her şeyin yolunda gittiğinden emin olabilir misin? Ayrıca yeni doğan şirin bebekleri ile de yardıma ihtiyacı var.

 • Bebek Evi Temizliği
  Oyna
  Bebek Evi Temizliği
  14824 defa oynandı

  Aman tanrım! Bu evde olaylar çığırından çıkmış. Bu çevrimiçi temizlik oyununda önce bebeğin odasını temizleyebilir misin? Her şeyi yerli yerine koyman, tüm örümcek ağlarını temizlemen ve daha pek çok şey yapman gerekecek.

 • Moda Sever Maldivlerde: Gerçek Makyaj
  Oyna
  Moda Sever Maldivlerde: Gerçek Makyaj
  8563 defa oynandı

  Bu ünlü moda sever Maldivlerde tropikal bir dinlenme tesisini keşfetmeye gidiyor. Tesise henüz vardı ve en iyi şekilde görünmek istiyor. Onun için hemen bir saç stili ve muhteşem bir elbise seçebilir misin? Bu çevrimiçi giydirme oyununda tavsiyen çok işe yarayacak.

 • Mucizevi Kahraman: Gerçek Dişçi
  Oyna
  Mucizevi Kahraman: Gerçek Dişçi
  8740 defa oynandı

  Bu süper kahramanın karşılaştığı son görev diş ağrısıyla mücadele etmek. Bu tıp simülasyonu oyununda neler olduğunu anlamasına yardım edebilir misin? Bir çürüğü olabilir!

 • Araç Yıkama Salonu
  Oyna
  Araç Yıkama Salonu
  9611 defa oynandı

  Bu simülasyon oyununda oynarken günlük ödülleri toplayabilirsin. Bu şehirde iyi bir temizliğe ihtiyacı olabilecek bir sürü araç var. Bunların bir kısmı boyaya bulanmış! Hepsini yıkayabilir ve tertemiz olduklarından emin olabilir misin?

 • Bebek Hazel: Çamaşır Zamanı
  Oyna
  Bebek Hazel: Çamaşır Zamanı
  16477 defa oynandı

  Hazel dışarıda yağmura yakalandı ve üstü başı çamur oldu. Leke bırakmadan önce kıyafetleri yıkansa iyi olur...

 • Prensesler Diş Teli Takıyor
  Oyna
  Prensesler Diş Teli Takıyor
  8816 defa oynandı

  Bu prenseslerin her ikisi de görünüşe göre diş teline ihtiyaç duyacak. Bu tıp simülasyonu oyununda önce çürükleri ile ilgilenebilir misin?

 • Buz Kraliçesi: Sauna
  Oyna
  Buz Kraliçesi: Sauna
  6337 defa oynandı

  Buz Kraliçesi genelde soğuk yerlerden hoşlanır ama ister inan ister inanma, saunaların da tümüyle havalı yerler olduğunu düşünüyor! Bu sihirli simülasyon oyununda en sevdiği saunada rahatlatıcı bir gün geçirmesine yardım edebilir misin?

 • Buz Şatosu Temizliği
  Oyna
  Buz Şatosu Temizliği
  5264 defa oynandı

  Sihirli de olsa bu şato hala berbat şekilde kirlenebiliyor. Bu büyülü simülasyon oyununda odalarından üçünü temizleyebilir misin? Salon başlamak için en iyi yer olabilir.

 • Ellie: Lüks Yaşam
  Oyna
  Ellie: Lüks Yaşam
  9076 defa oynandı

  Ellie bu giydirme ve tasarım oyununda lüks ve moda dolu bir yaşam sürüyor. Günlük rutinini iyileştirmek için havalı kıyafetleri ve çalışmalarını yaratırken ona takılabilirsin.

 • Uyuyan Güzel: İkiz Doğumu
  Oyna
  Uyuyan Güzel: İkiz Doğumu
  4062 defa oynandı

  Bu prenses neredeyse bebeklerini doğurmak üzere! Bu tıp simülasyonu oyununda her şeyin yolunda gittiğinden emin olabilir misin? Ambulansın onu hastaneye götürmesini beklerken sakin kalması gerekecek.

 • Baby Hazel Fun Time
  Oyna
  Baby Hazel Fun Time
  11405 defa oynandı
 • Bebek Hazel: Balerin Dansı
  Oyna
  Bebek Hazel: Balerin Dansı
  4330 defa oynandı

  Bale dersinin zamanı geldi. Hazel'in fırtına gibi bir dans için hazırlanmasına yardım edebilir misin?

 • Kankaların Üniversite Yurdu
  Oyna
  Kankaların Üniversite Yurdu
  13543 defa oynandı

  Kankaların üniversitesinde yeni bir sömestir başlamak üzere. Maalesef, yurt odaları çok dağınık ve finallerden sonra toplamaya zamanları olmadı. Kızlar için olan bu çevrimiçi oyunda, dersler başlamadan önce her şeyi temizleyip toplamalarında onlara yardımcı olabilir misin? Odalarını yeniden dekore etmek bile isteyebilirler!

 • Baby Hazel: Eye Care
  Oyna
  Baby Hazel: Eye Care
  22361 defa oynandı
 • Peri Masalı Deniz Atım
  Oyna
  Peri Masalı Deniz Atım
  3123 defa oynandı

  Bu sihirli prenses uzun zamandır bir macerada, bu yüzden deniz atının sahildeki ini son zamanlarda biraz ihmal edilmiş durumda. Bu çevrimiçi oyunda ortalığı toplayıp bu büyülü hayvana bir banyo yaptırırken ona yardım edebilir misin?