Temizlik Oyunları

 • Ice Queen Twins: Family Day
  Oyna
  Ice Queen Twins: Family Day
  9376 defa oynandı
 • Peri Masalının Tek Boynuzlusu
  Oyna
  Peri Masalının Tek Boynuzlusu
  8795 defa oynandı

  Oh Tanrım! Ahır gerçekten bir harabeye dönmüş. Burası sihirli tek boynuzun yaşayacağı bir yer değil! Ortalığı toparlayabilir misin? İşini bitirdiğinde, tek boynuzun da bir toparlanması gerekebilir. Bu büyülü çevrimiçi oyunda ona banyo yaptır, yelesini tara ve daha bir çok şey yap.

 • Kız Evi Temizliği
  Oyna
  Kız Evi Temizliği
  43053 defa oynandı

  Bu yoğun kızın evi gerçekten çok dağılmış! Bu çevrimiçi simülasyon ve gizli nesne oyununda her şeyi düzenleyip temizlemesine yardım edebilir misin? Gerçekten yardımına ihtiyacı var!

 • Araç Yıkama Salonu
  Oyna
  Araç Yıkama Salonu
  16005 defa oynandı

  Bu şirin simülasyon oyununu oynarken harika günlük ödüller toplayabilirsin. Yoğun bir araç yıkama salonunu işleteceksin. Her bir müşterinin aracını temizleyebilir misin? Bazıları gerçekten çok kirli!

 • Bahçe Tasarımı
  Oyna
  Bahçe Tasarımı
  3444 defa oynandı

  Bu bahçede işler gerçekten çığırından çıktı. Bir zamanlar bu bahçe harikaydı. Bu çevrimiçi simülasyon ve tasarım oyununda bahçeyi onarıp eski görkemli günlerine kavuşturabilir misin?

 • Mucizevi Kahraman: Bebek Banyosu
  Oyna
  Mucizevi Kahraman: Bebek Banyosu
  14525 defa oynandı

  Bir süper kahraman olabilir, ama o aynı zamanda bir bebek! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda bu cesur bebeğe hızlı bir banyo yaptırabilir misin? Yeni bir maceraya atılmadan önce temiz ve hoş olmak istiyor.

 • Süper Bebek: Dudak Enjeksiyonları
  Oyna
  Süper Bebek: Dudak Enjeksiyonları
  305 defa oynandı

  Süper Bebek bu çılgın tıp simülasyonu oyununda dudak enjeksiyonu yaptırmayı düşünüyor. bunu yapmalı mı? Hızlı bir makyaj yaparak karar vermesine yardım edebilirsin. Yapmak istediği ilk şey üst dudağına krem sürmek.

 • Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  Oyna
  Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  23354 defa oynandı

  Oh Hayır! Birileri yemek salonuna daldı ve Dotted Girl’ün düğün yemeğini tamamen mahvetti! Ünlü Fransız süper kahramana bu simülasyon oyununda tören başlamadan önce her şeyi toparlaması için yardım edebilir misin? Korkak suçlu bir camı kırdı, masaları devirdi ve hatta düğün pastasını rezil etti!

 • Kirli Sarayın Temizliği
  Oyna
  Kirli Sarayın Temizliği
  7155 defa oynandı

  Iyyy! Bu saray gerçekten berbat durumda! Bu simülasyon oyununda odalarından bir kaçının temizlenmesine yardım edebilir misin? Prensesin yatak odasındaki eşyaları bir kenara koyarak başlayabilirsin.

 • Plaj Evi Temizliği
  Oyna
  Plaj Evi Temizliği
  11912 defa oynandı

  Bu harika plaj evinde her şey birbirine girmiş! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda odalardan üç tanesini temizleyip düzenleyebilir misin?

 • Restoran Tasarımını Değiştirme
  Oyna
  Restoran Tasarımını Değiştirme
  13362 defa oynandı

  Bu çevrimiçi simülasyon oyununda popüler bir restoran olan Rose'da işler çığırından çıktı. Bazı kötü niyetli müşteriler geldi ve köpeklerinin tümüyle kontrolden çıkmasına izin verdi! Rose’un müdürüne her şeyi çabucak temizlemesi için yardım edebilir misin? Ayrıca restoranı yeniden dekore etmek istiyor ve önerilerin yararlı olabilir.

 • Goldie: Aşk Randevusu
  Oyna
  Goldie: Aşk Randevusu
  9423 defa oynandı

  Goldie'nin bu gece aşkı ile bir randevusu var, ama yüzü de sivilce dolu! Sivilceleri konusunda ona yardım edip hem ona hem de aşkına harika kıyafetler seçebilir misin? Bu çevrimiçi giydirme ve makyaj oyununda ona yardım edebilirsen sana minnettar olacak.

 • Buz Kraliçesinin Banyo Dekorasyonu
  Oyna
  Buz Kraliçesinin Banyo Dekorasyonu
  13158 defa oynandı

  Buz Kraliçesi banyosuna gerçekten bir çeki düzen verilmesi gerektiğini düşünüyor. Gerçekten de biraz kirli ve düzensiz. Bu çevrimiçi temizlik oyununda ortalığı temizlemesine yardım eder misin?

 • Ellie: Erkek Arkadaş Tehlikesi
  Oyna
  Ellie: Erkek Arkadaş Tehlikesi
  12837 defa oynandı

  Ellie arkadaşlarına şaka yapmaya hazırlanıyor. Bu çılgın giydirme oyununda onların erkek arkadaşlarını çalabilecek mi? Çocukların kalplerini kazanmasına yardım edecek mükemmel kıyafetler seçmesine yardım et.

 • Evcil Hayvan Kuaförü: Pisicik Bakımı
  Oyna
  Evcil Hayvan Kuaförü: Pisicik Bakımı
  5503 defa oynandı

  Bu evcil hayvan kuaföründe çok yoğun bir gün yaşanıyor ve bekleme odası kedilerle dolu! Bu şirin simülasyon oyununda onlara banyo yaptırıp tüylerine bakım yapabilir misin?

 • Buz Kraliçesi: Sauna
  Oyna
  Buz Kraliçesi: Sauna
  6836 defa oynandı

  Buz Kraliçesi genelde soğuk yerlerden hoşlanır ama ister inan ister inanma, saunaların da tümüyle havalı yerler olduğunu düşünüyor! Bu sihirli simülasyon oyununda en sevdiği saunada rahatlatıcı bir gün geçirmesine yardım edebilir misin?

 • Bebek Hazel: Banyo Hijyeni
  Oyna
  Bebek Hazel: Banyo Hijyeni
  9884 defa oynandı

  Bebek Hazel iyi hijyenin sağlığı korumanın en iyi yollarından biri olduğunu biliyor. Bu simülasyon oyununda banyosunu toparlamasına yardım edebilir misin? Çünkü çok kirlenmiş.

 • Süper Bebek: Cilt Doktoru
  Oyna
  Süper Bebek: Cilt Doktoru
  10725 defa oynandı

  Oh hayır! Bu süper kahraman yüzünde büyük bir cilt kızarıklığı sorunu yaşıyor! Bu tıp simülasyonu oyununda duruma bir el atabilir misin? Gerçekten yardımına ihtiyacı var!

 • Araç Yıkama Salonu
  Oyna
  Araç Yıkama Salonu
  10174 defa oynandı

  Bu simülasyon oyununda oynarken günlük ödülleri toplayabilirsin. Bu şehirde iyi bir temizliğe ihtiyacı olabilecek bir sürü araç var. Bunların bir kısmı boyaya bulanmış! Hepsini yıkayabilir ve tertemiz olduklarından emin olabilir misin?

 • Island Princess: Acil Tırnak Tedavisi
  Oyna
  Island Princess: Acil Tırnak Tedavisi
  30796 defa oynandı

  Island Princess bu medikal simulasyon oyununda bir çeşit ayak tırnağı mantarı ile uğraşıyor! Rahatlatıcı bir pedikür yaptırmadan önce tırnağını tedavi ettirmesine yardım edebilir misin?

 • Bebek Evi Temizliği
  Oyna
  Bebek Evi Temizliği
  15232 defa oynandı

  Aman tanrım! Bu evde olaylar çığırından çıkmış. Bu çevrimiçi temizlik oyununda önce bebeğin odasını temizleyebilir misin? Her şeyi yerli yerine koyman, tüm örümcek ağlarını temizlemen ve daha pek çok şey yapman gerekecek.

 • Plaj Spa Salonu
  Oyna
  Plaj Spa Salonu
  9410 defa oynandı

  Bu moda sever kız deniz kenarındaki özel bir dinlenme tesisine geldi. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda tesisin lüks spasında rahatlamasına yardım edebilir misin? Jakuziyi kullanabilir, pediküre gidebilir ya da diğer şeyleri yapabilir.

 • Bebek Hazel: Çamaşır Zamanı
  Oyna
  Bebek Hazel: Çamaşır Zamanı
  17805 defa oynandı

  Hazel dışarıda yağmura yakalandı ve üstü başı çamur oldu. Leke bırakmadan önce kıyafetleri yıkansa iyi olur...

 • Ice Queen: Wardrobe Cleaning
  Oyna
  Ice Queen: Wardrobe Cleaning
  3795 defa oynandı
 • Prensesler Diş Teli Takıyor
  Oyna
  Prensesler Diş Teli Takıyor
  9091 defa oynandı

  Bu prenseslerin her ikisi de görünüşe göre diş teline ihtiyaç duyacak. Bu tıp simülasyonu oyununda önce çürükleri ile ilgilenebilir misin?

 • Mucizevi Kahraman: Gerçek Dişçi
  Oyna
  Mucizevi Kahraman: Gerçek Dişçi
  9316 defa oynandı

  Bu süper kahramanın karşılaştığı son görev diş ağrısıyla mücadele etmek. Bu tıp simülasyonu oyununda neler olduğunu anlamasına yardım edebilir misin? Bir çürüğü olabilir!

 • Buz Şatosu Temizliği
  Oyna
  Buz Şatosu Temizliği
  5592 defa oynandı

  Sihirli de olsa bu şato hala berbat şekilde kirlenebiliyor. Bu büyülü simülasyon oyununda odalarından üçünü temizleyebilir misin? Salon başlamak için en iyi yer olabilir.

 • Süper Bebek: Kulak Doktoru
  Oyna
  Süper Bebek: Kulak Doktoru
  10102 defa oynandı

  Süper kahramanlar bile bazen doktora ihtiyaç duyar. Bu sefer sorun kulaklardan birinde. Ona doktorun ofisinde katılıp bu tıp simülasyonu oyununda kontrol edilmesine yardım edebilir misin?

 • Baby Hazel Fun Time
  Oyna
  Baby Hazel Fun Time
  11641 defa oynandı
 • Baby Hazel: Eye Care
  Oyna
  Baby Hazel: Eye Care
  22630 defa oynandı
 • Güzel Anne: Kaza Acil Servisi
  Oyna
  Güzel Anne: Kaza Acil Servisi
  4230 defa oynandı

  Oh hayır! Bu zavallı anne kötü bir kaza geçirmiş ve acil servise şimdi vardı! Bu çevrimiçi tıp simülasyonu oyununda yaralarının iyileştirilmesine yardım edebilir misin? Kalp atışlarını kontrol etmen, yaralarını sarman ve diğer şeylere bakman gerekiyor. Senin yardımınla hem o hem bebeği iyi olabilir.

 • Baby Hazel: Sibling Surprise
  Oyna
  Baby Hazel: Sibling Surprise
  4250 defa oynandı

  Hazel’in son projesi: Küçük erkek kardeşine bakmak. Vaktin varsa Hazel'e biraz yardım etmen iyi olabilir...

 • Baby Hazel School Hygiene
  Oyna
  Baby Hazel School Hygiene
  19147 defa oynandı

 • Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  Oyna
  Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  50809 defa oynandı

  Buz Prensesi dişlerini fırçalayıp yıkamayı sürekli unutuyor. Ne yazık ki bu yüzden bu tıp simülasyonu oyununda birkaç çürük ile uğraşması gerekiyor. Dişçisinin ofisinde seni bekliyor ve her bir çürüğe dolgu yapabileceğini umuyor.

 • Kankaların Üniversite Yurdu
  Oyna
  Kankaların Üniversite Yurdu
  13711 defa oynandı

  Kankaların üniversitesinde yeni bir sömestir başlamak üzere. Maalesef, yurt odaları çok dağınık ve finallerden sonra toplamaya zamanları olmadı. Kızlar için olan bu çevrimiçi oyunda, dersler başlamadan önce her şeyi temizleyip toplamalarında onlara yardımcı olabilir misin? Odalarını yeniden dekore etmek bile isteyebilirler!

 • Bebek Hazel: Balerin Dansı
  Oyna
  Bebek Hazel: Balerin Dansı
  4660 defa oynandı

  Bale dersinin zamanı geldi. Hazel'in fırtına gibi bir dans için hazırlanmasına yardım edebilir misin?