Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Farmerama

Farmerama gerçekten en iyinin de iyisi!

Eğlenceyle dolup taşan bu çiftçilik oyununda yapılacak o kadar çok şey var ki hemen kolları sıva ve işe koyul! Dikilecek ağaçlar, ekilecek mahsuller var ve yeni bir ahır tüm hayvanların hoşuna gidecektir. Çiftliğin acilen bir su kulesine, tarlaların ise bol miktarda taze gübreye ihtiyacı var. Tüm diğer işlerin arasında bir de tarlalardaki otları sökmen gerekecek. Çiftlik işlerinin kolay olacağını kimse söylememişti zaten!

Diğer oyuncularla takılıp işbirliği de yapabilirsin. Malzeme satın almak ve kendi ürünlerini satmak için şehri ziyaret edebilirsin. Bu ziyaretler sırasında uğrayabileceğin daha bir sürü başka işletme de var. Postaneye paket bırakabilir, bankadan para çekebilir ve turizm ofisinden de çiftliğinin fotoğraflarını yayınlayabilirsin. Ah, tabii bir de The County Herald'ın yeni sayısını almayı unutma. Bulunduğun bölgedeki son gelişmeleri bu gazeteden takip edebilir, her şeyden haberdar olabilirsin.

Farmerama nasıl oynanır?

Farmerama çok hoş bir simülasyon oyunudur. Çiftliğinde çalışırken, şehirdeki görevleri tamamlarken, diğer oyuncularla sohbet ederken vs. yapılacaklar listesinde üstünü çizmen gereken bir sürü şey var.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK menülerde gezin.
  • SOL TIKLAMA ile nesneleri seç, tercihler yap, projelere başla ve diğer eylemleri yap.

Benzer Oyunlar

Çiftlik simülasyonu oyunlarını seviyorsan veya sanal ortamda balık tutmayı rahatlatıcı buluyorsan şu dört oyuna göz at!

  1. Family Barn
  2. Charm Farm
  3. Barnyard Scramble
  4. Fishing Simulator

Farmerama'yı kim geliştirdi?

Farmerama, Bigpoint Games tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!