Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Uzay Madencisi

Uzay Madencisi, tur bitmeden olabildiğince çok ay taşı çıkartman gereken çok oyunculu bir kazı oyundur. Rakiplerinden daha fazla mücevher çıkartabilecek misin?

Uzay Madencisi Nasıl Oynanır?

Her turun başında, oyuncular üslerinden uzaklaşıp kazmaya başlayabilir. Bu uzay oyununda, Ay’ın yüzeyini kazarak kristaller bulmaya çalış.

Bir süre sonra çantan topladığın kristallerle dolacak ve üssüne gidip çantanı boşaltmazsan daha fazlasını toplayamaz hale geleceksin. Daha büyük çanta veya daha hızlı kazma gibi özellikleri, topladığın mücevherlerle satın alabilirsin. Eğer gizli bir yeraltı üssü bulursan, çantanı boşaltmak ve geliştirmeler satın almak için yüzeydeki üssüne tırmanmana gerek kalmaz.

Oyuncular her tur sonundaki sıralamalarına göre ödüller kazanır. En fazla ay taşı toplayan oyuncu turu kazanır.

Oyun Kontrolleri

Yön tuşlarını kullanarak koş, tırman ve kaz.

Benzer Oyunlar

Eğer bu oyundan hoşlandıysan, Ubisoft tarafından geliştirilmiş oyunlara ait bir koleksiyonumuz var! Aşağıdaki oyunları deneyebilir ya da Ubisoft oyunları sayfamızdan başka oyunlara bakabilirsin:

  1. Top Yarışı
  2. Hungry Shark Arena
  3. Tom Clancy’s Shootout
  4. Assassin’s Creed: Freerunners

Uzay Madencisi’ni Kim Geliştirdi?

Uzay Madencisi Ubisoft tarafından geliştirildi.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Uzay Madencisi game