Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Hole.io

Hole.io oyununda yiyecek misin, yoksa yenilecek misin? Kendisini kaotik bir beslenme çılgınlığının ortasında bulacak bir kara deliğin kontrolünü eline al. Bu çok oyunculu io oyununda kendi aç gözlü kara deliklerine sahip olan diğer oyuncularla karşı karşıya geleceksin!

Mahalledeki en büyük ve en kötü kara deliğin sahibi olmak için gerekli niteliklerin var mı? Bu popüler ücretsiz oyunda parktaki banklardan koca binalara kadar her şeyi hızlı bir şekilde yutman gerekiyor. Kara deliğini uzak geleceğe ya da köylüler ve şövalyelerle dolu bir köyde ziyafet çekebileceğin ortaçağ zamanlarına götürecek muhteşem haritalar dene!

Hole.io Nasıl Oynanır?

Hole.io, bağımlılık yapan ve inanılmaz eğlenceli bir çok oyunculu aksiyon oyunudur. Bir kara deliğin kontrolünü eline al ve zaman tükenene kadar mümkün olduğunca çok şey yutmaya çalış. Her rauntta en büyük karadelik kazanır. Ayrıca çarpışma aralarında toplayabileceğin havalı görünümler de var.

Oyun Kontrolleri

Fare

 • SOL TIKLAYIP BASILI TUTARAK kara deliği hareket ettir.
 • TUŞU BIRAKARAK kara deliği durdur.

Klavye

 • OK TUŞLARI ile kara deliği hareket ettirebilirsin.

Benzer Oyunlar

İşte sana göz atman gereken oldukça havalı birkaç io oyunu daha:

 1. Paper.io
 2. Slither.io
 3. Goosegame.io
 4. Lordz.io

Hole.io için İpuçları ve Püf Noktaları Nelerdir?

 • Her müsabaka başında öncelikli olarak küçük nesneleri yutmaya çalış. Kara deliğin yeterli büyüklüğe ulaşana kadar büyük nesneleri yutamazsın.
 • Nesneleri yutmaya çalışmadan önce boyutlarını göz önünde bulundur.
 • Diğer kara delikleri yutmaktan çekinme. Bu eylem onları yavaşlatacak ve lider tablosunda üst sıralara çıkmana yardımcı olacaktır!
 • Otoparklar, aç gözlü kara delikler için açık büfe gibidir! Bir otopark bulursan olabildiğince hızlı bir şekilde tüm arabaları yut!

Hole.io'yu Mobilde Oynayabilir miyim?

Kesinlikle! Bu muhteşem oyun Google Play ve Apple App Store üzerinden oynanabilir.

Hole.io'yu Kim Geliştirdi?

Hole.io, Paris merkezli bir oyun geliştirici stüdyo olan Voodoo tarafından oluşturulmuştur.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Hole.io game
Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!