Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Hungry Shark Arena

Hungry Shark Arena'da muazzam bir beslenme çılgınlığına hazır ol! Bu çok oyunculu battle royale oyununda dünyanın dört bir yanından oyuncularla karşı karşıya geleceksin!

Senin ve diğer oyuncuların kontrol ettiği köpek balıkları için bir açık büfeye dönüşmek üzere olan mercan kayalığına hoş geldin. İlk görevin ne mi peki? Seni bir helikopterle yakalayıp bir tesise götürmek isteyen sinir bozucu insanlardan kaçmak. Sen daha etrafa terör saçmaya başlamadan seni yakalamaya kararlılar! Hemen sana bağladıkları düzeneği parçala ve okyanusa dal.

Suya düşer düşmez bulduğun tüm balıkları mideye indirmeye başla ve düşmanlarını yok etmeye çalış. Yeterince büyürsen balıkların yanı sıra inanılmaz leziz dalgıçları ve cesur yüzücüleri de yiyebilirsin. Arenadaki en büyük köpek balığı olmaya çalışırken mayınlardan ve toksik atıklardan kaçın. Bunlar sağlık çubuğunun boşalmasına yol açacak.

Hungry Shark Arena, dünyanın en sevilen tarayıcı tabanlı ücretsiz köpek balığı battle royale oyunlarından biri oldu. Hatta ABD'li ünlü YouTube oyuncusu Pungence bile oyuna hayran kaldı! Özellikle atari tarzı aksiyonla dolu ücretsiz çevrimiçi oyunları seviyorsan hemen bu oyuna göz at!

Arenaya hükmetmek ve bir sürü para kazanmak için gereken niteliklere sahip olup olmadığını gör. Her gün verilen birkaç bonusa ek olarak gerçekten korkunç Thresher ve Axe-Head gibi ek köpek balıklarının kilidini de açabileceksin!

Hungry Shark Arena nasıl oynanır?

Hungry Shark Arena aksiyon dolu bir köpek balığı oyunudur. Başka köpek balıkları ile inanılmaz lezzetli şeylerin olduğu bir mercan kayalığında en büyük ve en acımasız köpek balığı olmaya çalış. Zehirli atıklardan ve mayınlardan kaçmayı da unutma!

Oyun Kontrolleri

 • FAREYİ KULLANARAK köpek balığını yüzdür. 
 • SOL TIKLAMA ile hız takviyesini kullan.

Hungry Shark nedir?

Hungry Shark, 2010 yılında çıkan ilk oyunuyla başlayan bir Rol Yapma Oyunu serisidir. Bu zamana kadar birçok devam oyunu çıkan oyun serisine 2020 yılında oyunseverlerin beğenisine sunulan çok oyunculu HTML5 oyunu Hungry Shark Arena katılmıştır.

Hungry Shark Arena için ipuçları ve püf noktaları nelerdir?

 • Hungry Shark Arena'nın amacı çok büyük bir köpek balığı olmaktır. Başlangıçta daha büyük şeyleri yiyemeyeceğin için ilk olarak daha küçük şeyleri yemeye odaklan. 
 • Oyunun başında balık gruplarını hedef al. Köpek balığın büyüdükçe ve güçlendikçe dalgıçlar gibi daha büyük ve daha lezzetli avları hedefle. 
 • Söylemeye gerek bile yok ama daha büyük köpek balıklarından uzak dur. Sana saldırırlarsa hızla oyun dışı kalabilirsin. 
 • Bu köpek balıklarının büyük bir kısmı aksiyonun en yoğun olduğu arenanın ortasında dolanmayı tercih eder. Köpek balığın onlarla kapışabilecek kadar büyüyene kadar arenanın kenarlarında gözden uzak durmak isteyebilirsin!

Benzer Oyunlar

Aksiyon oyunlarını seviyor musun? O halde şu muhteşem oyunlara göz at!

 1. Angry Shark Online
 2. Hole.io
 3. Eternal Fury
 4. Rio Rex
 5. Worms.Zone

Hungry Shark Arena'yı kim geliştirdi?

Hungry Shark Arena Ubisoft tarafından geliştirilmiştir.