Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Subway Clash 2

Subway Clash 2'da bir sonraki görevin başlamak üzere. Bu heyecan verici çevrimiçi oyunda teçhizatını al, silahlarını kontrol et ve savaşa gir.

Bu aksiyon oyununda sen ve ekibin, Illyich'in Şahitleri'nin şu anda saklandıkları yer olan Moskova'daki eski bir metro deposuna baskın yapacaksınız. Kötü şöhretli terörist lider Bonch-Buyevich tarafından yönetilen bu kişiler, şehrin dört bir yanındaki metro tünellerinde bir dizi tehlikeli bomba patlatmaya kararlı fanatik bir dini tarikat.

Depoya sızmak ve kötü planlarına kesinkes son vermek için özel kuvvetler ajanı olarak etkileyici becerilerini kullan. Moskova'da yaşayan herkesin kaderi sana ve seçkin komando ekibine bağlı!

Subway Clash 2 nasıl oynanır?

Subway Clash 2 yüksek tempolu bir nişancı oyunudur. Bir grup komandoyu Moskova Metrosundaki terk edilmiş bir depoya götür. Burayı saklanma yeri olarak kullanan bir grup amansız dini fanatiği arayıp bulmak ve ortadan kaldırmakla görevlendirildin. Şehrin dört bir yanında bir dizi ölümcül terörist saldırı yapmadan onları ortadan kaldırabilecek misin?

Oyun Kontrolleri

Fare

  • FARE HAREKETİ ile kamera açısını değiştir.
  • SOL TIKLAMA ile atış yap.

Klavye

  • OK TUŞLARI VEYA W, A, S, D TUŞLARI ile hareket et.
  • G TUŞU ile el bombası at.
  • C TUŞU ile eğil.
  • L TUŞU ile fareni kilitle.

Benzer Oyunlar

İşte bundan sonra denemen için bir dizi muhteşem çevrimiçi oyun daha! 

  1. Subway Clash 3D Remastered
  2. Tank Hero Online
  3. Pixel Survival
  4. Ev.io

Subway Clash 2'yu kim geliştirdi?

Subway Clash 2, Freeway Interactive tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!