Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Vex 3

Vex 3'de hep hareket halinde olman gerekecek! Tuzaklar ve onu paramparça edebilecek diğer tehlikeli düzeneklerle dolu başka bir ölümcül labirent turuna çıkmak üzere! 

Popüler Vex serisinin bu heyecan verici üçüncü oyununda onu güvende tutabilir misin? Dönen testere bıçaklarının üzerinden atlarken ve duvarlara tutunarak kontrol noktalarına giderken ve her tehlikeli eylemin sonunda portallara ulaşmaya çalışırken ona eşlik et. 

Bu aksiyon oyununda her türden tehlikeyle dolu derin su havuzlarında bile yüzmesi gerekecek. Vex'i tek parça halinde tutabilirsen son derece harika birkaç kupa kazanacaksın! 

Vex 3 Nasıl Oynanır?

Vex 3'te amaç bir dizi tehlikeli labirentte yarışırken Vex'i olabildiğince uzun süre hayatta tutmaktır. Bu çöp adam oyunu ve zıplama oyununda her bölümün sonunda portallara ulaşmasına yardım edebilir misin? 

Oyun Kontrolleri

  • YUKARI OK TUŞU ile zıpla.
  • SOL OK TUŞU ile sola koş. 
  • SAĞ OK TUŞU ile sağa koş.  
  • AŞAĞI OK TUŞU ile koşarken kay. 

Benzer Oyunlar

İşte daha sonra göz atman gereken birkaç muhteşem platform oyunu ve diğer türden oyunlar:

  1. Vex 4
  2. Hook
  3. Hanger
  4. Geometry Neon Dash

Vex 3'ü Mobilde Oynayabilir miyim?

Kesinlikle. Hem Google Play hem de Apple App Store üzerinden oynanabilir.

Vex 3'ü Kim Geliştirdi? 

Vex 3, Agame tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!