Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Vex 6

Vex 6'te bir dizi yepyeni ölümcül zorluk seni bekliyor. Bu eğlenceli macera oyununda ne kadar süre hayatta kalabileceksin?

Bu yüksek tempolu platform oyununda çöken köprüleri koşarak geçmediğin veya duvarlardan zıplamadığın zamanlarda devasa testere bıçaklarının üzerinden atlaman gerekecek. Neyse ki kontrol noktalarının her birine ulaşmaya çalışırken aşman gereken devasa boşlukların üzerinden geçmene yardımcı olacak uçurtmalar var.

Ayrıca günlük görevler ve bonus aşamaların yanı sıra toplayabileceğin, heyecanı daha da artıran bir sürü havalı görünüm var. En son içerikleri görmek için sık sık göz atmaya devam et. Popüler Vex serisinin bu son bölümünde ustalaşabilirsen birkaç muhteşem kupa da kazanacaksın!

Vex 6 nasıl oynanır?

Bu heyecan verici aksiyon oyununda kontrol noktalarına ulaşabilecek ve her seviyenin sonuna gelebilecek misin? Bir dizi ölümcül engel parkurunda çeşitli tehlikeleri savuştururken boşlukların üzerinden atla veya uç.

Oyun Kontrolleri

  • W VEYA YUKARI OK TUŞU ile zıpla. 
  • A VEYA SOL OK TUŞU ile sola koş. 
  • D VEYA SAĞ OK TUŞU ile sağa koş. 
  • S VEYA AŞAĞI OK TUŞU ile eğil ya da kay (koşarken).

Benzer Oyunlar

Birkaç fantastik çevrimiçi oyun daha oynamak ister misin? O halde bundan sonra şu çok eğlenceli oyunları dene!

  1. Vex 5
  2. Shadoworld Adventure
  3. My Dolphin Show 9
  4. Space Rush

Vex 6'i kim geliştirdi?

Vex 6, Agame tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!