Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Vex 7

Vex 7 ölümcül tuzaklarla dolu zorlu bölümleri olan bir platform oyunudur. Vex’in dünyasına geri dön, hem de daha önce olmadığı kadar pürüzsüz grafiklerle! Kontrol noktalarına ulaşıp ölmeden çıkışa varabilecek misin?

Vex 7 Nasıl Oynanır?

Bu aksiyon dolu çöp adam oyununda, bölüm haritası bile labirent gibi! Farklı bölümleri (Act olarak geçen) bul ve onları tamamlayarak yeni yerler aç. Act kübünün üstüne çık ve AŞAĞI OK veya S tuşuna basarak bölüme giriş yap.

Bölümleri tamamlamak için yeşil portala ulşamalısın. Dikenlerin ve boşlukların üzerinden atla, düşen bloklardan oluşan köprülerden geç, ve boşluğun üstünden geçmek için halata tutunarak kay. Çıkışa ulaşmak için koşmalı, zıplamalı, süzülmeli, atlamalı, yüzmeli ve dövüşmelisin!

67 kadar farklı kostümün kilidini aç, farklı ödüller kazan ve oyundaki başarımları tamamlayarak 19 kadar kupa kazan! Günlük Görevleri tamamlamayı dene veya Terör Kulesi’in katlarını keşfederek en üst kattan ne kadar aşağı inebileceksin gör!

Vex 7 İpucu: Kontrol Noktaları ile İlerlemeni Nasıl Kaydedersin?

Kontrol noktalarını aktif hale getirerek oyundaki ilerlemeni kaydedebilirsin. Kırmızı bayraklara ulaşıp onları yeşile çevir. Ölürsen, çöp adamın en son aktifleştirdiğin bayraktan başlar.

Vex 7 İpucu: Zorlu Mod Nasıl Açılır?

Her bölümde tamamlaman gereken üç özel görev bulunur. Her görev sana bir yıldız kazandırır. Eğer üç yıldızı da kazanırsan, o bölümün ekstra zorlu bölümünü açarsın. Zorlu Mod bölüm girişi, bölüm haritasında yakın bir yerde gizlidir. Etrafa göz atıp girişi bulmaya çalış.

Oyun Kontrolleri

Oyun, kontrolleri sana gösterecek ama basitçe kontroller şu şekilde:

  • WASD ya da YÖN TUŞLARI = koş ve zıpla
  • S ya da AŞAĞI YÖN TUŞU = bölüme giriş yap
  • Koşarken S’ye ya da AŞAĞI YÖN TUŞUNA basılı tut = yerde kay
  • BOŞLUK = blokları kır veya düşmanlara saldır
  • FARE = menü tuşlarını seç

Benzer Oyunlar

Vex serisinin önceki oyunlarını oynadın mı? Serinin nasıl geliştiğini görmek için diğer oyunlarını da oynamayı unutma!

  1. Vex 6
  2. Vex 5
  3. Vex 4
  4. Vex 3

Vex 7’yi Kim Geliştirdi?

Vex 7, Agame tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.