Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Pişir ve Eşle: Sara’nın Macerası

Dünyaca ünlü şef, Pişir ve Eşle: Sara’nın Macerası’nda geri dönüyor! Bu havalı ve eğlenceli eşleştirme oyununda O’na mutfakta eşlik et.

Bu 3’lü eşleştirme oyununda Sara’nın işi başından aşkın! Sara ziyafet hazırlamak için kollarını sıvadı ama tüm malzemeler birbirine karışmış durumda! Sara’nın Yemek Okulu serisindeki bu son oyunda, hazırlanması gereken yemekler için lazım olan tüm etleri, sebzeleri ve diğer malzemeleri toplayabilir misin? Her bölümde dağılmış olan bu malzemeleri topla bakalım!

Neyse ki kullanabilceğin bir sürü güçlendirici var. Takılırsan mikseri kullanabilirsin. Bu güçlendirici ile zorlu ve eğlenceli bölümlerdeki hedefleri tamamlamaya çalışırken, birden fazla alanı temizleyebilirsin.

Pişir ve Eşle: Sara’nın Macerası Nasıl Oynanır?

Sara bu yemek pişirme oyununda planının gerisinde kalmış. Her bölümde aradığı malzemeleri toplaması için O’na yardım et. Örneğin, 10 tane et ve 12 tane soğana ihtiyacı olabilir. Bu malzemelri, onları 3’lü veya daha fazla sayıda gruplayıp tahtadan kaldırarak toplayabilirsin.

Oyun Kontrolleri

  • FARE ile malzemeleri eşleyip tahtadan kaldırabilirsin.

Benzer Oyunlar

Aşağıdaki harika mutfak ve bulmaca oyunlarını da denemeyi unutma!

  1. Chocolate Cupcakes: Sara's Cooking Class
  2. Yummy Tales 2
  3. Mini Pop-Tarts: Sara's Cooking Class
  4. Meyve Eşleştirme

Pişir ve Eşle: Sara’nın Macerası’nı Kim Geliştirdi?

Pişir ve Eşle: Sara’nın Macerası, Agame tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Pişir ve Eşle: Sara’nın Macerası game