Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Üzerine Tıklamalı Oyunlar

Üzerine Tıklamalı Oyunlar Hakkında

Bir veya iki mücadele mi arıyorsun? Üzerine tıklamalı oyunlar kesinlikle bol bol bulacaksın! Bu macera oyunlarından birini daha önce denemediysen kesinlikle hem farene hem de problem çözme becerilerine bir idman yaptıracaksın. Genel olarak, oyuncuların heyecan verici yolculuklara çıkarken çeşitli eşyalar ve araçlar aramasını, dedektiflerle takım olmasını, zor bulmacaları çözmeye çalışmasını ve çok daha fazlasını gerektirir!

Bul ve tıkla oyunları, 1980'lere kadar uzanır ve en eski olanlardan bazıları King’s Quest serisinin sonradan çıkan bölümlerini oluşturur. LucasArts ayrıca 1990'larda aşağıdakileri içeren oldukça popüler birkaç oyun ortaya çıkardı: Full Throttle, Grim Fandango ve The Secret of Monkey Island. Bu muhteşem bulmaca oyunları koleksiyonumuzda yetenekli cerrahlara, cesur kâşiflere ve gerçekten maharetli mağara adamlarına yardımcı olacaksın.

Mobildeki en iyi Üzerine Tıklamalı Oyunları nelerdir?

En yeni Üzerine Tıklamalı Oyunları nelerdir?