Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Sand Sort Puzzle

Bakalım Sand Sort Puzzle'daki bütün bulmacaları çözebilecek misin? Bu zorlu çevrimiçi oyunda renkli kumların tümünü doğru saksılara koyabilecek misin?

Her saksıda bir veya daha fazla farklı renkte kum bulunuyor. Bu bulmaca oyununda kumları, hepsi eşleşip ve çiçekler filizlenene kadar farklı saksılara taşıman gerekiyor. Ayrıca, kazanacağın para ile satın alabileceğin farklı bitki türleri ve arka planlar da var.

Sand Sort Puzzle Nasıl Oynanır?

Sand Sort Puzzle, içlerinden çiçekler filizlenene kadar farklı renklerdeki kumları saksılara aktardığın bir beceri oyunudur. Her bir saksıyı yalnızca tek bir renk kumla doldurman gerekli. Örneğin, tüm pembe kumların tek bir saksıya girmesi gerekli.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA ile saksıları seç. 

Benzer Oyunlar

Bundan sonra şu eğlenceli çevrimiçi oyunları dene!

  1. Sort Hoop
  2. Pretty Tiles 
  3. Crocword 
  4. Hex Takeover

Sand Sort Puzzle'i Kim Geliştirdi?

Sand Sort Puzzle, 2play tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!