Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Son Oynadığım Oyunlar

Şirinler: Köy Temizliği

Şirinler: Köy Temizliği'nde Şakacı Şirin'in şakalarından biri kontrolden çıktı! Bu tatlı Şirinler oyununda Şakacı Şirin'in kırdığı her şeyi tamir etmeye yardım edebilir misin?

Şakacı, tüm Şirinlerin kapısının önüne birer patlayan hediye kutusu bıraktı. Ne yazık ki kutuları biraz fazla güçlü yapmış. Şu an Şirinler Köyü'nün altı üstüne gelmiş durumda! Şirin Baba'ya katıl ve evleri temizleyip çeşitli eşyaları tamir et. Gözlüklü Şirin'in en sevdiği sandalye kırılmış, Şirine de eski sandığının parçalarını birleştirmek istiyor.

Bunlar, bu şirin simülasyon oyununda çalışacağın projelerden yalnızca ikisi. Köyde çeşitli tamiratlar yaptıkça aletlerin için yardımcı geliştirmelerin yanında dekorasyonlar da kazanacaksın! Bunları kendi evini onarmak için kullanabilirsin.

Şirinler: Köy Temizliği nasıl oynanır?

Şakacı, şaka yapayım derken ortalığı dağıttı, şu an Şirinler Köyü mahvolmuş durumda! Bu temizlik ve tasarım oyununda zarar verdiği her şeyi ya temizlemen ya da tamir etmen lazım. Köyü toplarken kendi evini de toparlama ve şipşirin yapma fırsatın olacak!

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK eşyaları tamir et veya temizle.

Benzer Oyunlar

Birkaç tane daha tatlı ve havalı çevrimiçi oyun mu arıyorsun? O zaman işte sana birkaç öneri!

  1. The Smurfs: Ocean Cleanup
  2. Shaun the Sheep: Alien Athletics
  3. My Dolphin Show 9
  4. Hello Kitty and Friends: Restaurant

Şirinler: Köy Temizliği'ni kim geliştirdi?

Şirinler: Köy Temizliği, Azerion tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.