Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Tank Oyunları

Tank Oyunları Hakkında

Bu heyecan dolu tank oyunları koleksiyonumuzda düşman herhangi bir yerde kol geziyor olabilir. Önce ateş edip sorularını sonra sorman gerek! 2. Dünya Savaşı'nın muharebe alanlarından neon ışıklı arenalara kadar her yerde düşman topraklarına dal ve acımasızca kapış. Bu heyecanlı savaş oyunlarında ne kadar süre hayatta kalabileceksin?

Günümüzde müzelerde görebileceğin ya da daha henüz üretilmemiş tankları kontrol et ve savaş! Bu atış oyunlarında en az birkaç yüzyıl boyunca çarpışacaksın. Düşmanlarını avlayıp yok etmeye çalışırken geleceğe dön veya geçmişe git. Üstelik bir de labirent oyunlarında her köşe başında seni bekleyen düşmanlara ateş edip onları yok etmen gerekecek!