Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Araç Oyunları

Araç Oyunları hakkında

Araç oyunları spor arabalar, bisikletler ve hatta tanklarla test sürüşü yapabilirsin. Bunların her biri çeşitli zorluklar içerir. Süre bitmeden bir yarı römork kamyonu küçük bir park yerine sığdırman veya bir yarış arabasında bir dizi kontrol noktasına ulaşman gerekebilir. Virajları agresif bir şekilde dön, rampalardan hızla fırla ve gerçekten harika numaralar yap. Bu sürüş oyunlarında yapılacak bir sürü şey var.

Yarış oyunlarının çoğu, diğer oyuncular veya bir dizi tam anlamıyla maharetli sanal rakiple rekabet etmeni sağlar. Tozu dumana katıp bitiş çizgilerine onlardan önce ulaşabilecek misin? Gerçek bir zorluk istiyorsan ekin dolu bir tarlayı traktörle hasat etmeyi veya uçurum kenarındaki bir patikadan aşağı kargo kamyonunu sürmeyi dene! Bu ücretsiz çevrimiçi oyunlarda gerçek sürüş becerilerini göstermelisin!