Araç Oyunları

 • Madalin Stunt Cars 2
  Oyna
  Madalin Stunt Cars 2
  3448764 defa oynandı

  Yenilmez arabalardan birini seçin ve imkansız hareketleri gerçekleştirmeye hazırlanın. Bu yarış oyunundaki tüm zıpalamaların ve döngü hareketlerinin üstesinden gelebilecek misiniz?

 • Russian Car Driver
  Oyna
  Russian Car Driver
  934993 defa oynandı

 • Zorlu Otobüs Simülasyonu
  Oyna
  Zorlu Otobüs Simülasyonu
  94958 defa oynandı

  Kimse bir otobüs sürücüsü olmanın kolay olacağını söylememişti! Bu 3D sürüş simülasyon oyununda, yolcularını gidecekleri istikamete ulaştırabilecek misin? Sürebileceğiniz çeşitli otobüsler var ve rotalar sana kıvrımlı ve dönüşlerle dolu zorlu yollar boyunca yol gösterecek. Zamanlanmış modda sanal sürüş becerilerini geliştirebilir veya sadece etrafta şöyle bir dolaşmanı sağlayacak bir tura çıkabilirsin.

 • Moto X3M 5: Havuz Partisi
  Oyna
  Moto X3M 5: Havuz Partisi
  87410 defa oynandı

  Bu çılgın ve vahşi motosiklet yarışı oyununa daldıktan sonra kesinlikle çok eğleneceksin! Bu harika plajdaki yüzme havuzları devasa ve bazıları oldukça destansı yarış parkurlarına dönüştürülmüş. Her biri süper keskin köşeler, borular, rampalar ve hatta halkalarla dolu! Yol boyunca roket güçlendiriciler gibi yükseltmeleri toplarken her bir bitiş çizgisine ulaşabilecek misin?

 • Agame Stunt Cars
  Oyna
  Agame Stunt Cars
  277838 defa oynandı

  Bu havalı sürüş oyununda olasılıklar sonsuz. Halkalara girip uçmaya başlamadan önce arabanı özelleştir.

 • Madalin Cars Multiplayer
  Oyna
  Madalin Cars Multiplayer
  835262 defa oynandı

  Bu yoğun 3B yarış oyununda harika spor arabalardan oluşan bir koleksiyon elinin altında. Ama dünyanın en çılgın rampalarında bunları sürecek kadar cesur musun? Bunlardan bazıları gökdelen yüksekliğinde! İster tek oyunculu modda oyna ister çok oyunculu modda dünyanın her yerinden gelen oyunculara meydan oku.

 • Ölüm Takibi
  Oyna
  Ölüm Takibi
  39485 defa oynandı

  Bu arabalar zararsız görünebilir ama bu harika yarış oyununda bir sürü silah, zırh ve diğer özellikler eklendiğinde kesinlikle çok havalı olacaklar. Bu heyecan verici yarışların her birinin sonunu görmek istiyorsan gerçekten yükseltmelere ihtiyacın olacak. Bunlar arasında havada taklalardan patlayan varillere kadar her şey var ve her bir yarışçı seni geçmeye ya da mezara göndermeye kararlı olacak!

 • Rıhtım Araba Parkı
  Oyna
  Rıhtım Araba Parkı
  73103 defa oynandı

  Bu 3B sürüş oyununda hiçbir şeye çarpmadan bütün bu arabaları park edebilecek misin? Araçları kalabalık bir rıhtımda kullanacaksın. Zamana karşı yarışırken kargo konteynerlerine, vinçlere ve diğer şeylere çarpmamalısın! Ayrıca seviyeler arasında daha yeni ve havalı araçlar almak için para kazanmak gerekecek.

 • Wheely 7: Detective
  Oyna
  Wheely 7: Detective
  102578 defa oynandı

 • Car Rush
  Oyna
  Car Rush
  51723 defa oynandı
 • Petrol Tankeri Sürüşü
  Oyna
  Petrol Tankeri Sürüşü
  19875 defa oynandı

  Patlayıcı petrol dolu bir tankerin direksiyonuna geçmek o kadar da kolay değil, özellikle de bu gerçekçi 3B sürüş simülasyonu oyununda. Bir dizi tehlikeli dağ yoluna çıkmak için tankerin sürücü koltuğuna atla. Devrilen kayalara ve bazı çok zor dönüşlere dikkat ederken diğer sürücülerden de kaçman gerekecek.

 • Extreme Off-Road Cars 2
  Oyna
  Extreme Off-Road Cars 2
  298466 defa oynandı

  Bu güvenilmez dağ yolları korkaklara göre değil. Tüm yollarda sonuna kadar gidebilir misin? bu zorlu 3B sürüş oyununda her rota için doğru aracı seçmelisin. Bir ordu nakliye kamyonundan güçlü bir motoru olan kaslı bir arabaya kadar her şeyi deneyebilirsin.

 • Tehlikeli Offroad Sürüşü
  Oyna
  Tehlikeli Offroad Sürüşü
  65319 defa oynandı

  Tehlikeli Offroad sürüşü oyunumuzda engebelli yollarda aracımızı ilerleterek altınları toplamalı ve en kısa sürede bölümü bitirerek diğer araçlarla birlikte ek özellikleri açabilirsiniz. İyi eğlenceler..

 • Lada Rus Araba Drifti
  Oyna
  Lada Rus Araba Drifti
  91372 defa oynandı

  Bu klasik Rus arabaları yavaş ve hantal görünebilir ama bu harika sürüş oyununda tamamen özelleştirilebiliyorlar. Yolculuklar arasında Lada'nı ayarla ve yeni özelliklerle iyileştir. Ayrıca yarışabilir ve hatta bir otoparkta dritf yapabilirsin.

 • Monster Truck Demolisher
  Oyna
  Monster Truck Demolisher
  17692 defa oynandı

 • Moto X3M
  Oyna
  Moto X3M
  504575 defa oynandı

  Moto X3M: Bike Racing oyunu ayrıca Apple App Store'da bulunmaktadır veya Google Play üzerinden de indirilebilir.

 • Hindistan Kamyon Simülatörü 3B
  Oyna
  Hindistan Kamyon Simülatörü 3B
  26319 defa oynandı

  Bu gerçekçi 3B sürüş simülasyonu oyununda seni bekleyen bir sürü zorlu görev ve seviye var. Hindistan'ın taşra yollarında ilerlerken kargoyu güvenle ulaştırabilecek misin? Bu büyük kamyonların her birinin direksiyonuna geç ve zaman dolmadan boşaltma alanına varmaya çalış.

 • Şehirde Araba Sürme Simülatörü 3
  Oyna
  Şehirde Araba Sürme Simülatörü 3
  76779 defa oynandı

  Bu 3D yarış oyununda sürüş yeteneklerini gerçekten gösterebilirsin. Bakalım trafik konilerinden ve polis arabalarından sıyrılabilecek misin? İstersen takip modunda polis olup kötü adamların peşine de düşebilirsin. Şehirde gezinirken aracını özelleştirebilir veya yeni bir araç satın alabilirsin.

 • Ekstrem Asfalt Yarışı
  Oyna
  Ekstrem Asfalt Yarışı
  15423 defa oynandı

  Bu heyecan verici yarış oyununda yüksek hızlara ulaş ve rakiplerini geride bırak. Aracını başlangıç çizgisine getirmeden önce özel bir plaka ekleyebilirsin. Tur ve hız tuzağı yarışları gibi bir dizi farklı modda rakiplerini yenebilecek misin gör.

 • Bike Ride
  Oyna
  Bike Ride
  35143 defa oynandı
 • Ado Stunt Car 2
  Oyna
  Ado Stunt Car 2
  91415 defa oynandı

  Bu çevrimiçi sürüş oyununda harika spor arabalardan oluşan yeni bir koleksiyon seni bekliyor. Bir tanesini seç her türlü akrobasi numarasını denemeye hazır ol. Her haritada deneyebileceğin bir sürü rampa be halka var.

 • Araba Challenge
  Oyna
  Araba Challenge
  261687 defa oynandı

  Araba challenge oyunumuzda seçtiğiniz aracı yön tuşları ile kontrol ederek parkuru en kısa sürede tamamlamalı ve kilitli olan diğer araç ve haritaları açmalısınız. Oyuna başlamadan önce sahip olduğunuz aracın performans özelliklerini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

 • Stock Car Hero
  Oyna
  Stock Car Hero
  102108 defa oynandı

  Bu harika yarış oyununda dünyanın en ünlü araba yarışlarından bazılarında yarışabilirsin. Direksiyona geç ve herkese tozunu yuttur. Ayrıca daha iyi lastikler ve daha güçlü motorlar gibi yükseltmeleri yarış aralarında satın almak için toplayabileceğin bir sürü para da var.

 • Tren Çekme
  Oyna
  Tren Çekme
  21588 defa oynandı

  Çok uzak bölgelerde tren yüklerini taşımak zor olabilir. Bu nedenle bu çevrimiçi simülasyon oyununda çeşitli çekiciler kullanıyorsun. Yükleri ve diğer tren bileşenlerini zorlu dağların yamaçlarındaki raylarda hareket ettirebilecek misin gör. Tüm yükleri doğru istasyonlara götürebilecek misin?

 • Car Eats Car 6
  Oyna
  Car Eats Car 6
  40199 defa oynandı

  Bu tehlikeli şehirde herkes adam ve her araba kendi başının çaresine bakıyor! Bu çılgın aksiyon oyununda bu cesur aracın eve tek başına dönmesine yardım edebilir misin? Yamyam arabalarla mücadele edecek ve toksik atık içeren varillerle dolu sokaklarda yarışacak! Neyse ki bu yolculuk sırasında bir dolu harika yükseltme ve silah toplayabilir.

 • Mad Day 2: Special
  Oyna
  Mad Day 2: Special
  6818 defa oynandı

  Eğlenceli bir gün olması gerekiyordu. Ama sonra uzaylılar çıkageldi ve bu komandonun sevimli mi sevimli mürekkep balığı Fluffy'i kaçırdılar! Mad Day 2: Special'da onun sevgili evcil hayvanını kurtarmasına yardım et.


  Bu aksiyon dolu sürüş oyununda komandoyla takım oluştur ve intikam al. Bu görev sırasında muhteşem cipini kullanacak. Neyse ki bu ilginç ve çılgın oyunda, cipin roketatarı ve makineli tüfeği var. Komando; devasa uzaylı tavşanları, baş belası UFO'ları ve diğer galaksiler arası düşmanlarını pataklarken ayrıca altın toplayabilir.

  Bunun gibi aksiyon oyunlarını seviyorsan Happy Wheels, Mad Day: Car Shooting Game ve orijinal Mad Day 2 oyunlarını da denemelisin. 

   

   

  Oyun Kontrolleri

   

  SAĞ/SOL OK tuşları ile cipi ve komandoyu kontrol et.
  YUKARI OK ile zıpla.
  BOŞLUK ile ateş et. 

   

   

  Oyun Geliştirici Hakkında

   

  Mad Day 2: Special SMOKOKO LTD tarafından yapılmıştır. 2010'da kurulan oyun şirketi, çevrimiçi oyunlar ve mobil oyunların yanı sıra uygulamalar da yapmaktadır.


  Mobilde Oyna


  Apple App Store ve Google Play.

 • Car Parking: Real 3D Simulator
  Oyna
  Car Parking: Real 3D Simulator
  162301 defa oynandı
 • Extreme Car Stunt 3D
  Oyna
  Extreme Car Stunt 3D
  12788 defa oynandı

  You can be as extreme as you want to be in this 3D driving game. Jump behind the wheel of an awesome vehicle and get ready to perform all sorts of cool stunts. You can drive a rally car, a muscle car, or a cop car. Ever better, each one is indestructible!

 • Cars Thief 2: Tank Edition
  Oyna
  Cars Thief 2: Tank Edition
  184211 defa oynandı

  Arabaları ve kamyonları çalmak artık sıkıcı geliyorsa tankla gezmenin zamanı geldi! Bu heyecanlı 3D sürüş oyununda en büyük ve cesur görevi yapmayı deneyen usta hırsıza katıl.

 • Monster Truck: City Parking
  Oyna
  Monster Truck: City Parking
  13083 defa oynandı

  Bir arabayı paralel park etmenin zor olduğunu mu sanmıştın! Monster Truck: City Parking oyununda bu devasa araçları ufak tefek yerlere park edebilecek misin? 

  Bu devasa kamyonlar, yanlarına yanaşmak yerine, arabaları ezmek için tasarlandı! Bu gerilim dolu canavar kamyon oyununda şehir içindeki kontrol noktalarını ve mükemmel park yerlerini ararken kamyonları mümkün olduğu kadar seri kullan. Hatta yol üzerinde, daha havalı canavar kamyonlar, arabalar ve de bölümler arasında kamyonetler satın almak için kullanabileceğin paralar kazanabilirsin.

  Truck Trials ve Monster Truck Demolisher bir dahaki sefere oynaman gereken iki ayrı muhteşemkamyon oyunudur! 

  Oyun Kontrolleri

  Klavye

  • SOL OK TUŞU ile sola dön.
  • SAĞ OK TUŞU ile sağa dön. 
  • YUKARI OK TUŞU ile hızlan. 
  • AŞAĞI OK TUŞU ile yavaşla. 

  Fare

  • FAREYİ KULLANARAK kamera ayarları veya kornayı seç. 
  • SOL TIKLAMA seçim yap. 

  Oyun Geliştirici Hakkında 

  Monster Truck: City Parking, GameDistribution tarafından yayınlanmıştır.

 • Car Drift Racers 2
  Oyna
  Car Drift Racers 2
  132601 defa oynandı
 • Dino Transport
  Oyna
  Dino Transport
  10840 defa oynandı

  Normal kargo taşımacılığının zor olduğunu düşünüyorsan bir de arkada bu aç dinozorlar varken sürmeyi dene! Yeteneklerini sonuna kadar sınayacak olan bu 3B sürüş oyununda üç farklı ve yoğun mod var. Bu T-Rex'i ve tarih öncesi arkadaşlarını zaman dolmadan hayvanat bahçesine ulaştırabilir misin?

 • Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Oyna
  Russian UAZ Offroad Driving 3D
  101371 defa oynandı

 • Motorbike Freestyle
  Oyna
  Motorbike Freestyle
  20272 defa oynandı
 • Car Eats Car: Dungeon Adventure
  Oyna
  Car Eats Car: Dungeon Adventure
  8560 defa oynandı

  Bu öfkeli otomobil, tatlı bir şekerleme yaparken birden gizemli bir yeraltı dünyasına girdi. Bu Car Eats Car: Dungeon Adventure oyununda eve geri dönmesi için ona yardım eder misin? 

  Kızgın canavarlarla, dikenli dev sarkaçlarla ve köpüren lav havuzlarıyla başa çıkması gerekecek. Neyse ki bu araba oyununda kendisini güvende tutmak için yanında birkaç bomba getirdi.

  Hill Racing Challenge ve Truck Trials denemek isteyeceğin diğer iki yarış oyunudur

  Oyun Kontrolleri 

  • W ya da YUKARI OK TUŞU ile ileri git. 
  • S veya AŞAĞI OK TUŞU ile geri git.
  • A veya SOL OK TUŞU ile geriye eğil. 
  • D veya SAĞ OK TUŞU ile ileriye eğil.
  • X TUŞU ile turbo itici kullan. 
  • SPACE ile bomba kullan. 

  Oyun Geliştirici Hakkında

  Bu oyun SMOKOKO LTD tarafından yapılmıştır.

 • Max Drift: Car Drift Racing
  Oyna
  Max Drift: Car Drift Racing
  61623 defa oynandı