Sevimli Oyunlar

 • Cute Salon
  Oyna
  Cute Salon
  15636 defa oynandı
 • Fluffy’s Kitchen Adventure
  Oyna
  Fluffy’s Kitchen Adventure
  2077 defa oynandı

 • Beni Baştan Yarat
  Oyna
  Beni Baştan Yarat
  201017 defa oynandı

  Bu inek görünümlü kızın kendisi için ideal olan çocuğu tavlamasına yardım et.

 • Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  Oyna
  Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  1472 defa oynandı

  Serbest Kıyafet Günü bu hafta ve bu dört arkadaş o gün için hazır olmak istiyor! En sevdikleri stilleri göstermek için sabırsızlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda mükemmel görünümler yaratmalarına yardım edebilir misin? Kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını seçebilirsin!

 • Ünlülerin Yaşam Tarzı
  Oyna
  Ünlülerin Yaşam Tarzı
  19406 defa oynandı

  Bu moda sever kız her zaman bir ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyordu. Bu giydirme oyununda ünlü yaşam tarzını öğrenirken ona katıl. Havalı kıyafetler tasarladıktan sonra dünyaca ünlü bir şarkıcı ya da aktris gibi görünmesine yardım edebilir misin?

 • Lady Bug and Friends Maker
  Oyna
  Lady Bug and Friends Maker
  6450 defa oynandı

  Uğur Böceği Paris sokaklarında suçla ve kötülerle savaşan ünlü bir süper kahraman. Bu yüzden moda ile çok fazla ilgilenemiyor! Ona ve arkadaşlarına bu giydirme ve tasarım oyununda harika yeni stiller yaratmaları konusunda yardım edebilir misin? Onlar kadar havalı ve heyecan verici kıyafetler kullanılabilir!

 • Cute Baby Nursery
  Oyna
  Cute Baby Nursery
  13344 defa oynandı
 • Kawaii Avatar Yapıcı: Melek yada Şeytan
  Oyna
  Kawaii Avatar Yapıcı: Melek yada Şeytan
  1233 defa oynandı

  Bu çevrimiçi tasarım oyununda harika bir melek ya da cesur bir şeytan oluşturabilirsin. Hem süper hem de sonsuz büyüleyici harika kıyafetler yarat.

 • Şirin Yavru Köpek Kurtarma
  Oyna
  Şirin Yavru Köpek Kurtarma
  10537 defa oynandı

  Bu zavallı yavru hayvan parkta büyük bir köpek tarafından kovalanırken bir çalıya düşmüş. Yaralandığı için de veterinere girmesi gerekiyor. Bu şirin tıp simülasyonu oyununda yaralarına göz atıp daha iyi hissetmesini sağlayabilir misin?

 • Şirin Tek Boynuzlu Bakımı
  Oyna
  Şirin Tek Boynuzlu Bakımı
  36908 defa oynandı

  Bu üç şirin bebek tek boynuzlu atların tümü son maceralarında biraz incindi. Bu çevrimiçi bakım oyununda daha iyi hissetmelerine yardım edebilir misin? Hepsine hızlı bir çekap yapabilir, yaralarını iyileştirebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin!

 • Baby Bathing Time to Sleep
  Oyna
  Baby Bathing Time to Sleep
  10602 defa oynandı

 • Prensesler: Kolejin İlk Günü
  Oyna
  Prensesler: Kolejin İlk Günü
  464 defa oynandı

  Bu giydirme ve tasarım oyunundaki havalı üniversitede dersler başlamak üzere. Bu üç prensese ilk günlerinde göz alıcı ve moda sever olmaları için yardım edebilir misin? Yeni öğrenciler ve sınıf arkadaşlarını harika stillerle etkilemek istiyorlar. Hem dersleri hem de sonraki kampüs partisi için ayrı kıyafetlere ihtiyaçları var.

 • Sıcacık Battaniye Tasarımı
  Oyna
  Sıcacık Battaniye Tasarımı
  8334 defa oynandı

  Bu kızlar bu çevrimiçi oyundaki şirin projede tasarım yeteneklerini sınıyor. Birkaç rahat battaniye tasarlamadan önce bazı rahat kıyafetler tasarlayacaklar. Bu projeyi mükemmel kılacak birkaç tavsiye verebilir misin?

 • Kraliyete Giden Yol: Bebeklerin Savaşı
  Oyna
  Kraliyete Giden Yol: Bebeklerin Savaşı
  12330 defa oynandı

  Bu çevrimiçi bulmaca ve giydirme oyunundaki büyülü topraklarda kim kraliçe olacak? Bir grup sihirli bebek ile birleş ve krallığı kötü rakiplerinden geri almaya çalış. Bu görevleri sırasında bulmacaları tamamlarken ve yol boyunca harika kıyafetler yaratırken yardımın gerekecek!

 • Fashionista: Weekend Challenge
  Oyna
  Fashionista: Weekend Challenge
  64 defa oynandı

  Bu kızın moda sever arkadaşı, hafta sonu için eğlenceli ve heyecanlı bir yarışma düzenliyor. Yarışmanın konsepti yarışmacının seçtiği fantastik stillere göre üç kıyafet tasarlamak. Bu giydirme ve tasarım oyununda gerçekten havalı görünümler yaratmasına yardım edebilir misin?

 • Cute Fishtail Braids
  Oyna
  Cute Fishtail Braids
  11468 defa oynandı
 • Şirin Hayvan Boyama Kitabı
  Oyna
  Şirin Hayvan Boyama Kitabı
  4322 defa oynandı

  Bu çevrimiçi boyama kitabında her türden hayvanın resmini boyayabilirsin. Tavşanları, kedileri ve diğer hayvanları boyarken hayal gücünü kullan!

 • En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  Oyna
  En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  9974 defa oynandı

  Bu kızın en yakın arkadaşı evlenmek üzere ve büyük gün için hazırlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda her şeyin mükemmel olması için onlara yardım edebilir misin? Hala kıyafetlerini seçmeleri, manikür yapmaları ve bir sürü süs yerleştirmeleri gerekiyor.

 • Sarışın: Sürücü Ehliyeti
  Oyna
  Sarışın: Sürücü Ehliyeti
  7014 defa oynandı

  Sarışın ehliyetini almak için sürüş yeteneklerini geliştiriyordu. Bu sabah sınavı için DMV'ye gidecek. Bu giydirme oyununda evinden çıkmadan önce doğru giysiyi seçmesine yardım edebilir misin?

 • Kraliyet Balayı Tatili
  Oyna
  Kraliyet Balayı Tatili
  5704 defa oynandı

  Bu saraylı çiftler özel bir plaj tesisine yeni vardı ve balayını burada geçirecekler. Bu giydirme oyununda onlar tesisi keşfetmeden önce harika kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Cute Cat Hospital
  Oyna
  Cute Cat Hospital
  7529 defa oynandı
 • Çevrimiçi Selfi Hikayeleri
  Oyna
  Çevrimiçi Selfi Hikayeleri
  4152 defa oynandı

  Bu moda sever kızlar en son hikayelerini ve stillerini en sevdikleri uygulamada paylaşıyor. Bir sürü yeni makyaj, kıyafet be diğer şeylerle harika görünümler yaratırken onlara katıl!

 • Cute Jungle Hospital
  Oyna
  Cute Jungle Hospital
  8303 defa oynandı
 • Şirin Pastacı
  Oyna
  Şirin Pastacı
  50907 defa oynandı

  İnanılmaz şirin pastalar hazırlamak için bu sanal mutfağa adım at. Bu pişirme oyununda ihtiyaç duyacağın tüm malzemeler seni bekliyor. Her bir adımı izle, sonunda muhteşem ve lezzetli pastalar yapmış olacaksın!

 • Prensesler: Renkli Rulet
  Oyna
  Prensesler: Renkli Rulet
  4170 defa oynandı

  Bu prensesler Moda Çarkını çevirdiğinde hangi renkler gelecek? Bu havalı giydirme ve tasarım oyununda yanıtı öğrenebilirsin. Renkli kıyafetler tasarlamaları gerekiyor. Gerçekten göz alıcı bir kaç stil yaratmalarına yardım edebilir misin?

 • Boyama Kitabı: Harika Şirin Tek Boynuz
  Oyna
  Boyama Kitabı: Harika Şirin Tek Boynuz
  2286 defa oynandı

  Bu boyama kitabı süper şirin tek boynuzlarla dolu. Bu çevrimiçi boyama oyununda onları nasıl süsleyeceksin? Saçlarını pembe yapabilir ve her tür harika ve çılgın renkle kaplayabilirsin.

 • Prenses: En İyi Dost Görünen Düşman
  Oyna
  Prenses: En İyi Dost Görünen Düşman
  3110 defa oynandı

  Bu prensesler arkadaş gibi görünüyor ama hiç geçinemiyorlar. Şimdi her ikisi de okulda aynı çocukla çıkmaya çalışıyor! Bu dost görünen düşmanlardan hangisi bu çılgın ve romantik giydirme oyununda çocuğun kalbini kazanacak? Onlar çocuğun dikkatini çekecek harika kıyafetleri denerken sen de mükemmel bir müzik miksi hazırla.

 • Annie ve Eliza: Sosyal Medya Macerası
  Oyna
  Annie ve Eliza: Sosyal Medya Macerası
  7419 defa oynandı

  Annie ve Eliza en sevdikleri sosyal medya uygulamasını kasıp kavurmaya hazırlanıyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda harika kıyafetler ve muhteşem saç stilleri ile takipçilerini etkilemelerine yardım et. Onlar için her gün mükemmel stiller yaratabilecek misin?

 • Prensesler: Mesaj Tişörtleri
  Oyna
  Prensesler: Mesaj Tişörtleri
  154 defa oynandı

  Bu prenses bugün okulda gizli aşkının tişörtündeki mesajı fark etmesini umuyor. Şimdi arkadaşları da kendi mesaj tişörtlerini giymek istiyor! Bu giydirme oyununda hangilerini giyeceklerini seçerken onlara yardım edebilir misin? Hepsi harika ve ilham verici mesajlar taşıyan bir tişört giymek istiyor.

 • Rosie'nin Moda Haftası
  Oyna
  Rosie'nin Moda Haftası
  7718 defa oynandı

  Rosie’nin inanılmaz moda becerilerinin sırrı ne? Bir sürü farklı türde kıyafet giymeye bayılıyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda haftanın her günü için bir kıyafet yaratmasına yardım edebilirsin.

 • Cute Pet Hospital
  Oyna
  Cute Pet Hospital
  16619 defa oynandı
 • Şirin Kedi Bakımı
  Oyna
  Şirin Kedi Bakımı
  48709 defa oynandı

  Bu üç tatlı kedicikten hangisiyle önce ilgileneceksin? Her birinin banyo yapması, tüylerinin taranması ve hızlı bir kontrolden geçirilmesi gerekiyor. Bu çevrimiçi oyunda, işini bitirdiğinde gerçekten harika kıyafetler seçebilirsin.

 • Prensesler: Okula Dönüş Partisi
  Oyna
  Prensesler: Okula Dönüş Partisi
  1584 defa oynandı

  Bu moda sever prenseslerin okula geri dönme vakti geldi! Yeni yıla yeni stille başlamalarına yardım edebilir misin? Bu giydirme ve tasarım oyununda harika bir parti düzenliyorlar ve bazı havalı kıyafetler yaratmak istiyorlar. Hatta makyaj bile yapabilirsin!

 • Prensesler Yaz Kampında
  Oyna
  Prensesler Yaz Kampında
  4101 defa oynandı

  Bu üç genç prenses bu giydirme ve tasarım oyununda yaz kampına henüz geldi. Çadırlarını tasarlayıp bir sürü harika yastık ve dekorasyon ile doldurmadan önce havalı kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Prenses Etkileyici: Yaz Masalı
  Oyna
  Prenses Etkileyici: Yaz Masalı
  2677 defa oynandı

  Bu iki prenses popüler etkileyiciler olmak istiyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda hızlı bir makyaj ile başlamalarına yardım et. Sence hangi makyaj türünü denemeleri gerekiyor? Yeni takipçileri ile hangi harika kıyafetleri denemeliler? Artık bir karar vermek gerekiyor!

 • Sıkı Arkadaşların Fitness Yaşam Tarzı
  Oyna
  Sıkı Arkadaşların Fitness Yaşam Tarzı
  6477 defa oynandı

  Bu dört kız için şekle girmenin zamanı geldi! Spor salonuna gitmeden önce onlar için harika spor kıyafetleri seç. Ayrıca bazı havalı sporları da deneyebilirler!