Sevimli Oyunlar

 • Şirin Tek Boynuzlu Bakımı
  Oyna
  Şirin Tek Boynuzlu Bakımı
  37324 defa oynandı

  Bu üç şirin bebek tek boynuzlu atların tümü son maceralarında biraz incindi. Bu çevrimiçi bakım oyununda daha iyi hissetmelerine yardım edebilir misin? Hepsine hızlı bir çekap yapabilir, yaralarını iyileştirebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin!

 • Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  Oyna
  Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  8587 defa oynandı

  Serbest Kıyafet Günü bu hafta ve bu dört arkadaş o gün için hazır olmak istiyor! En sevdikleri stilleri göstermek için sabırsızlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda mükemmel görünümler yaratmalarına yardım edebilir misin? Kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını seçebilirsin!

 • Boyama Kitabı: Harika Şirin Tek Boynuz
  Oyna
  Boyama Kitabı: Harika Şirin Tek Boynuz
  3222 defa oynandı

  Bu boyama kitabı süper şirin tek boynuzlarla dolu. Bu çevrimiçi boyama oyununda onları nasıl süsleyeceksin? Saçlarını pembe yapabilir ve her tür harika ve çılgın renkle kaplayabilirsin.

 • Fluffy’s Kitchen Adventure
  Oyna
  Fluffy’s Kitchen Adventure
  2213 defa oynandı

 • Cute Baby Nursery
  Oyna
  Cute Baby Nursery
  13685 defa oynandı
 • Beni Baştan Yarat
  Oyna
  Beni Baştan Yarat
  202283 defa oynandı

  Bu inek görünümlü kızın kendisi için ideal olan çocuğu tavlamasına yardım et.

 • Prensesler: Mesaj Tişörtleri
  Oyna
  Prensesler: Mesaj Tişörtleri
  3431 defa oynandı

  Bu prenses bugün okulda gizli aşkının tişörtündeki mesajı fark etmesini umuyor. Şimdi arkadaşları da kendi mesaj tişörtlerini giymek istiyor! Bu giydirme oyununda hangilerini giyeceklerini seçerken onlara yardım edebilir misin? Hepsi harika ve ilham verici mesajlar taşıyan bir tişört giymek istiyor.

 • Ünlülerin Yaşam Tarzı
  Oyna
  Ünlülerin Yaşam Tarzı
  31804 defa oynandı

  Bu moda sever kız her zaman bir ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyordu. Bu giydirme oyununda ünlü yaşam tarzını öğrenirken ona katıl. Havalı kıyafetler tasarladıktan sonra dünyaca ünlü bir şarkıcı ya da aktris gibi görünmesine yardım edebilir misin?

 • Cute Salon
  Oyna
  Cute Salon
  19308 defa oynandı
 • Sarışın: Sürücü Ehliyeti
  Oyna
  Sarışın: Sürücü Ehliyeti
  7892 defa oynandı

  Sarışın ehliyetini almak için sürüş yeteneklerini geliştiriyordu. Bu sabah sınavı için DMV'ye gidecek. Bu giydirme oyununda evinden çıkmadan önce doğru giysiyi seçmesine yardım edebilir misin?

 • Şirin Kedi Bakımı
  Oyna
  Şirin Kedi Bakımı
  50659 defa oynandı

  Bu üç tatlı kedicikten hangisiyle önce ilgileneceksin? Her birinin banyo yapması, tüylerinin taranması ve hızlı bir kontrolden geçirilmesi gerekiyor. Bu çevrimiçi oyunda, işini bitirdiğinde gerçekten harika kıyafetler seçebilirsin.

 • Sıcacık Battaniye Tasarımı
  Oyna
  Sıcacık Battaniye Tasarımı
  14456 defa oynandı

  Bu kızlar bu çevrimiçi oyundaki şirin projede tasarım yeteneklerini sınıyor. Birkaç rahat battaniye tasarlamadan önce bazı rahat kıyafetler tasarlayacaklar. Bu projeyi mükemmel kılacak birkaç tavsiye verebilir misin?

 • Şirin Hayvan Boyama Kitabı
  Oyna
  Şirin Hayvan Boyama Kitabı
  5478 defa oynandı

  Bu çevrimiçi boyama kitabında her türden hayvanın resmini boyayabilirsin. Tavşanları, kedileri ve diğer hayvanları boyarken hayal gücünü kullan!

 • En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  Oyna
  En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  20898 defa oynandı

  Bu kızın en yakın arkadaşı evlenmek üzere ve büyük gün için hazırlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda her şeyin mükemmel olması için onlara yardım edebilir misin? Hala kıyafetlerini seçmeleri, manikür yapmaları ve bir sürü süs yerleştirmeleri gerekiyor.

 • Prensesler: Sıcak ve Tatlı
  Oyna
  Prensesler: Sıcak ve Tatlı
  14871 defa oynandı

  Kış geldi ve bu prensesler yeni mevsimin gelişini sıcak çikolatanın yanı sıra birkaç sıcak ve tatlı kıyafetle kutluyor. Kızlara özel bu çevrimiçi giydirme oyununda bugün ne giyecekleri konusunda onlara yardım edebilir misin?

 • Kraliyete Giden Yol: Bebeklerin Savaşı
  Oyna
  Kraliyete Giden Yol: Bebeklerin Savaşı
  22716 defa oynandı

  Bu çevrimiçi bulmaca ve giydirme oyunundaki büyülü topraklarda kim kraliçe olacak? Bir grup sihirli bebek ile birleş ve krallığı kötü rakiplerinden geri almaya çalış. Bu görevleri sırasında bulmacaları tamamlarken ve yol boyunca harika kıyafetler yaratırken yardımın gerekecek!

 • Şirin Yavru Köpek Kurtarma
  Oyna
  Şirin Yavru Köpek Kurtarma
  11503 defa oynandı

  Bu zavallı yavru hayvan parkta büyük bir köpek tarafından kovalanırken bir çalıya düşmüş. Yaralandığı için de veterinere girmesi gerekiyor. Bu şirin tıp simülasyonu oyununda yaralarına göz atıp daha iyi hissetmesini sağlayabilir misin?

 • Şirin Pastacı
  Oyna
  Şirin Pastacı
  55214 defa oynandı

  İnanılmaz şirin pastalar hazırlamak için bu sanal mutfağa adım at. Bu pişirme oyununda ihtiyaç duyacağın tüm malzemeler seni bekliyor. Her bir adımı izle, sonunda muhteşem ve lezzetli pastalar yapmış olacaksın!

 • Cute Cat Hospital
  Oyna
  Cute Cat Hospital
  8227 defa oynandı
 • Fashionista: Weekend Challenge
  Oyna
  Fashionista: Weekend Challenge
  1241 defa oynandı

  Bu kızın moda sever arkadaşı, hafta sonu için eğlenceli ve heyecanlı bir yarışma düzenliyor. Yarışmanın konsepti yarışmacının seçtiği fantastik stillere göre üç kıyafet tasarlamak. Bu giydirme ve tasarım oyununda gerçekten havalı görünümler yaratmasına yardım edebilir misin?

 • Prenses: Sonbahar Selfisi
  Oyna
  Prenses: Sonbahar Selfisi
  14081 defa oynandı

  Sonbahar resmen geldi ve bu üç prensesin her biri mükemmel mevsim selfileri çekmek istiyor. Bunlar için harika kıyafetler tasarlamalarına yardım edebilir misin? Giymek için harika şeyler seçmeden önce fantastik makyajlar yapmayı unutma. Her şey tamam olduğunda en sevdikleri parkın ağaçları altında fotoğraflarını çekebilirsin.

 • Annie ve Eliza: Sosyal Medya Macerası
  Oyna
  Annie ve Eliza: Sosyal Medya Macerası
  15301 defa oynandı

  Annie ve Eliza en sevdikleri sosyal medya uygulamasını kasıp kavurmaya hazırlanıyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda harika kıyafetler ve muhteşem saç stilleri ile takipçilerini etkilemelerine yardım et. Onlar için her gün mükemmel stiller yaratabilecek misin?

 • Cute Pet Hospital
  Oyna
  Cute Pet Hospital
  16825 defa oynandı
 • Prensesler: Okula Dönüş Partisi
  Oyna
  Prensesler: Okula Dönüş Partisi
  7782 defa oynandı

  Bu moda sever prenseslerin okula geri dönme vakti geldi! Yeni yıla yeni stille başlamalarına yardım edebilir misin? Bu giydirme ve tasarım oyununda harika bir parti düzenliyorlar ve bazı havalı kıyafetler yaratmak istiyorlar. Hatta makyaj bile yapabilirsin!

 • Kawaii Avatar Yapıcı: Melek yada Şeytan
  Oyna
  Kawaii Avatar Yapıcı: Melek yada Şeytan
  1911 defa oynandı

  Bu çevrimiçi tasarım oyununda harika bir melek ya da cesur bir şeytan oluşturabilirsin. Hem süper hem de sonsuz büyüleyici harika kıyafetler yarat.

 • Super Sweets Challenge
  Oyna
  Super Sweets Challenge
  6481 defa oynandı

  Bu kız kendine ait bir tatlı dükkanı açmaya karar verdi! Bu sevimli simülasyon oyununda dükkanını süslemesi ve en sevdiği tatlıları yapmasında ona yardım edebilirsin. Mutfağa geçmeden önce, tezgahlardan duvar kağıtlarına kadar her şeyi seçmesinde ona katıl. İlk müşterileri için nefis pastalar ve dondurmalar yapacak.

 • Cute Fishtail Braids
  Oyna
  Cute Fishtail Braids
  13373 defa oynandı
 • Sıkı Dostlar: Bridezilla'ya Dönüşüm
  Oyna
  Sıkı Dostlar: Bridezilla'ya Dönüşüm
  4630 defa oynandı

  Bu dört sıkı dost arkadaşlarının düşününde iyi aman geçirmiyorlar. Tam bir bridezillaya dönüşüyor! Şimdi o tüm havalı halini kaybetmeden önce kıyafetlerini değiştirmeleri gerekiyor. Bu sıra dışı ve eğlenceli giydirme oyununda yeni kıyafetler yaratmalarına yardım edebilir misin?

 • Prnsesler: Kawaii Üniformaları
  Oyna
  Prnsesler: Kawaii Üniformaları
  4484 defa oynandı

  Bu prenseslerin tümü Japonya'nın en havalı tarzlarını denemek ve bunları yeni okul üniformalarını yaratırken kullanmak istiyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda süper kawaii görünümler tasarlamalarına yardım edebilir misin? Kıyafetler, makyaj ve diğer şeylerde karar verebilirsin!

 • Prensesler: Okul Aşkını Etkile
  Oyna
  Prensesler: Okul Aşkını Etkile
  3722 defa oynandı

  Bu prenseslerin üçü de gizli aşklarının kalbini kazanmaya kararlı. Bu göz alıcı giydirme ve tasarım oyununda gerçek aşkı bulmalarına yardım edebilir misin? Mükemmel erkek arkadaşlarını etkileyecek harika kıyafetler ve makyajlar bulmayı umuyorlar.

 • Miruna's Adventure: Vet
  Oyna
  Miruna's Adventure: Vet
  1313 defa oynandı

  Miruna bir gün veteriner olmak istiyor. Miruna's Adventure: Vet oyununda, bu şansı düşündüğünden daha erken elde edebilir! 

  Kedisi, arka bahçelerinde fare kovalarken kendini yaraladı. Kedi dostunun yaralarını tedavi ederken Miruna'ya katıl. Bu sevimli kedi oyununda kıymıkları çıkarması, kesikleri sarması ve daha pek çok şey yapması gerekecek.

  Oyun Kontrolleri

  • FARE HAREKETİ ile tıbbi alet veya başka bir eşya seç. 
  • SOL TIKLAMA ile kullan. 

  Nurse Kitten Chan Dress-Up ve Tom and Jerry: Mouse Maze de denemek isteyebileceğin iki çevrimiçi oyundur. 

  Oyun Geliştirici Hakkında

  Bu oyun IDEA Studios tarafından tasarlanmıştır.

 • Prenses: En İyi Dost Görünen Düşman
  Oyna
  Prenses: En İyi Dost Görünen Düşman
  3643 defa oynandı

  Bu prensesler arkadaş gibi görünüyor ama hiç geçinemiyorlar. Şimdi her ikisi de okulda aynı çocukla çıkmaya çalışıyor! Bu dost görünen düşmanlardan hangisi bu çılgın ve romantik giydirme oyununda çocuğun kalbini kazanacak? Onlar çocuğun dikkatini çekecek harika kıyafetleri denerken sen de mükemmel bir müzik miksi hazırla.

 • Sevimli Araba Tamiri
  Oyna
  Sevimli Araba Tamiri
  28742 defa oynandı

  Bu araba gerçekten çok şirin ya da en azından bir zamanlar şirindi. Şu anda berbat durumda. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda arabanın hasarlarını tamir edebilir, arabayı yıkayabilir ve gerekli diğer şeyleri yapabilir misin?

 • Sue's Clothing Maker
  Oyna
  Sue's Clothing Maker
  19390 defa oynandı
 • Prensesler: Renkli Rulet
  Oyna
  Prensesler: Renkli Rulet
  6152 defa oynandı

  Bu prensesler Moda Çarkını çevirdiğinde hangi renkler gelecek? Bu havalı giydirme ve tasarım oyununda yanıtı öğrenebilirsin. Renkli kıyafetler tasarlamaları gerekiyor. Gerçekten göz alıcı bir kaç stil yaratmalarına yardım edebilir misin?

 • Baby Bathing Time to Sleep
  Oyna
  Baby Bathing Time to Sleep
  10688 defa oynandı