Sevimli Oyunlar

 • Kraliyete Giden Yol: Bebeklerin Savaşı
  Oyna
  Kraliyete Giden Yol: Bebeklerin Savaşı
  32809 defa oynandı

  Bu çevrimiçi bulmaca ve giydirme oyunundaki büyülü topraklarda kim kraliçe olacak? Bir grup sihirli bebek ile birleş ve krallığı kötü rakiplerinden geri almaya çalış. Bu görevleri sırasında bulmacaları tamamlarken ve yol boyunca harika kıyafetler yaratırken yardımın gerekecek!

 • Ünlülerin Yaşam Tarzı
  Oyna
  Ünlülerin Yaşam Tarzı
  38449 defa oynandı

  Bu moda sever kız her zaman bir ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyordu. Bu giydirme oyununda ünlü yaşam tarzını öğrenirken ona katıl. Havalı kıyafetler tasarladıktan sonra dünyaca ünlü bir şarkıcı ya da aktris gibi görünmesine yardım edebilir misin?

 • Cute Salon
  Oyna
  Cute Salon
  20835 defa oynandı
 • Miruna's Adventure: Vet
  Oyna
  Miruna's Adventure: Vet
  2637 defa oynandı

  Miruna bir gün veteriner olmak istiyor. Miruna's Adventure: Vet oyununda, bu şansı düşündüğünden daha erken elde edebilir! 

  Kedisi, arka bahçelerinde fare kovalarken kendini yaraladı. Kedi dostunun yaralarını tedavi ederken Miruna'ya katıl. Bu sevimli kedi oyununda kıymıkları çıkarması, kesikleri sarması ve daha pek çok şey yapması gerekecek.

  Oyun Kontrolleri

  • FARE HAREKETİ ile tıbbi alet veya başka bir eşya seç. 
  • SOL TIKLAMA ile kullan. 

  Nurse Kitten Chan Dress-Up ve Tom and Jerry: Mouse Maze de denemek isteyebileceğin iki çevrimiçi oyundur. 

  Oyun Geliştirici Hakkında

  Bu oyun IDEA Studios tarafından tasarlanmıştır.

 • Şirin Kedi Bakımı
  Oyna
  Şirin Kedi Bakımı
  53005 defa oynandı

  Bu üç tatlı kedicikten hangisiyle önce ilgileneceksin? Her birinin banyo yapması, tüylerinin taranması ve hızlı bir kontrolden geçirilmesi gerekiyor. Bu çevrimiçi oyunda, işini bitirdiğinde gerçekten harika kıyafetler seçebilirsin.

 • Kawaii Avatar Yapıcı: Melek yada Şeytan
  Oyna
  Kawaii Avatar Yapıcı: Melek yada Şeytan
  3118 defa oynandı

  Bu çevrimiçi tasarım oyununda harika bir melek ya da cesur bir şeytan oluşturabilirsin. Hem süper hem de sonsuz büyüleyici harika kıyafetler yarat.

 • Sarışın: Sürücü Ehliyeti
  Oyna
  Sarışın: Sürücü Ehliyeti
  8726 defa oynandı

  Sarışın ehliyetini almak için sürüş yeteneklerini geliştiriyordu. Bu sabah sınavı için DMV'ye gidecek. Bu giydirme oyununda evinden çıkmadan önce doğru giysiyi seçmesine yardım edebilir misin?

 • Şirin Yavru Köpek Kurtarma
  Oyna
  Şirin Yavru Köpek Kurtarma
  12221 defa oynandı

  Bu zavallı yavru hayvan parkta büyük bir köpek tarafından kovalanırken bir çalıya düşmüş. Yaralandığı için de veterinere girmesi gerekiyor. Bu şirin tıp simülasyonu oyununda yaralarına göz atıp daha iyi hissetmesini sağlayabilir misin?

 • Prensesler: Renkli Rulet
  Oyna
  Prensesler: Renkli Rulet
  7173 defa oynandı

  Bu prensesler Moda Çarkını çevirdiğinde hangi renkler gelecek? Bu havalı giydirme ve tasarım oyununda yanıtı öğrenebilirsin. Renkli kıyafetler tasarlamaları gerekiyor. Gerçekten göz alıcı bir kaç stil yaratmalarına yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Kolejin İlk Günü
  Oyna
  Prensesler: Kolejin İlk Günü
  5813 defa oynandı

  Bu giydirme ve tasarım oyunundaki havalı üniversitede dersler başlamak üzere. Bu üç prensese ilk günlerinde göz alıcı ve moda sever olmaları için yardım edebilir misin? Yeni öğrenciler ve sınıf arkadaşlarını harika stillerle etkilemek istiyorlar. Hem dersleri hem de sonraki kampüs partisi için ayrı kıyafetlere ihtiyaçları var.

 • Cute Fishtail Braids
  Oyna
  Cute Fishtail Braids
  14911 defa oynandı
 • Sıcacık Battaniye Tasarımı
  Oyna
  Sıcacık Battaniye Tasarımı
  18174 defa oynandı

  Bu kızlar bu çevrimiçi oyundaki şirin projede tasarım yeteneklerini sınıyor. Birkaç rahat battaniye tasarlamadan önce bazı rahat kıyafetler tasarlayacaklar. Bu projeyi mükemmel kılacak birkaç tavsiye verebilir misin?

 • Şirin Tek Boynuzlu Bakımı
  Oyna
  Şirin Tek Boynuzlu Bakımı
  37878 defa oynandı

  Bu üç şirin bebek tek boynuzlu atların tümü son maceralarında biraz incindi. Bu çevrimiçi bakım oyununda daha iyi hissetmelerine yardım edebilir misin? Hepsine hızlı bir çekap yapabilir, yaralarını iyileştirebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin!

 • Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  Oyna
  Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  13595 defa oynandı

  Serbest Kıyafet Günü bu hafta ve bu dört arkadaş o gün için hazır olmak istiyor! En sevdikleri stilleri göstermek için sabırsızlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda mükemmel görünümler yaratmalarına yardım edebilir misin? Kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını seçebilirsin!

 • Fluffy’s Kitchen Adventure
  Oyna
  Fluffy’s Kitchen Adventure
  2351 defa oynandı

 • Fashionista: Weekend Challenge
  Oyna
  Fashionista: Weekend Challenge
  2349 defa oynandı

  Bu kızın moda sever arkadaşı, hafta sonu için eğlenceli ve heyecanlı bir yarışma düzenliyor. Yarışmanın konsepti yarışmacının seçtiği fantastik stillere göre üç kıyafet tasarlamak. Bu giydirme ve tasarım oyununda gerçekten havalı görünümler yaratmasına yardım edebilir misin?

 • Prnsesler: Kawaii Üniformaları
  Oyna
  Prnsesler: Kawaii Üniformaları
  5419 defa oynandı

  Bu prenseslerin tümü Japonya'nın en havalı tarzlarını denemek ve bunları yeni okul üniformalarını yaratırken kullanmak istiyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda süper kawaii görünümler tasarlamalarına yardım edebilir misin? Kıyafetler, makyaj ve diğer şeylerde karar verebilirsin!

 • Princesses: Just Another Galaxy
  Oyna
  Princesses: Just Another Galaxy
  1637 defa oynandı

  Yıldızlar arasında seni hangi yeni tarzlar bekliyor? Tabi ki Princesses: Just Another Galaxy oyununda eğlence ve moda dolu yepyeni bir güneş sistemi yolculuğu.

  Bu dört şık kraliyet üyesi, astronomiye ve dış uzaya bayılıyor. Bu çağ ötesi giydirme oyununda, evrenin gizemlerinden esinlenen harika kıyafetler bulmalarına yardımcı ol. Bu, dünyamızın dışında bir şey! 

  Daha fazla prenses oyunu mu arıyorsun? Öyleyse, Princesses at a Masquerade ve Princess Maker oyunlarını da oynamalısın.

  Oyun Kontrolleri 

  • FARE HAREKETİ ile makyaj ve giysi ara. 
  • SOL TIKLAMA ile, onları her bir kıyafette kullan.

   

 • Prensesler: Okul Aşkını Etkile
  Oyna
  Prensesler: Okul Aşkını Etkile
  4976 defa oynandı

  Bu prenseslerin üçü de gizli aşklarının kalbini kazanmaya kararlı. Bu göz alıcı giydirme ve tasarım oyununda gerçek aşkı bulmalarına yardım edebilir misin? Mükemmel erkek arkadaşlarını etkileyecek harika kıyafetler ve makyajlar bulmayı umuyorlar.

 • Şirin Hayvan Boyama Kitabı
  Oyna
  Şirin Hayvan Boyama Kitabı
  6573 defa oynandı

  Bu çevrimiçi boyama kitabında her türden hayvanın resmini boyayabilirsin. Tavşanları, kedileri ve diğer hayvanları boyarken hayal gücünü kullan!

 • Prensesler: Okula Dönüş Partisi
  Oyna
  Prensesler: Okula Dönüş Partisi
  9002 defa oynandı

  Bu moda sever prenseslerin okula geri dönme vakti geldi! Yeni yıla yeni stille başlamalarına yardım edebilir misin? Bu giydirme ve tasarım oyununda harika bir parti düzenliyorlar ve bazı havalı kıyafetler yaratmak istiyorlar. Hatta makyaj bile yapabilirsin!

 • Real Donuts Cooking
  Oyna
  Real Donuts Cooking
  3403 defa oynandı

  Nasıl çörek yapıldığını hiç merak ettin mi? Bu Real Donuts Cooking oyununda, bu lezzetli ikramları hazırlamanın inceliklerini öğrenebilirsin. 

  Bütün malzemelerin ve gerekli şeylerin seni beklediği, son derece gerçekçi olan mutfağımıza buyur. Bu çevrimiçi oyun, tarifin her adımında sana yol gösterecek. Onları dikkatlice takip et ve bir sürü fevkalade çörek yaparak harikalar yarat! 

  Daha fazla yemek yapma oyunu mu arıyorsun? Öyleyse, Papa's Donuteria ve Cooking Fast 2: Donuts oyunlarını oynamalısın. 

  Oyun Kontrolleri

  • FARE HAREKETİ ile malzemeleri ve diğer eşyaları seç. 
  • SOL TIKLAMA ile kullan.

   

 • En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  Oyna
  En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  28466 defa oynandı

  Bu kızın en yakın arkadaşı evlenmek üzere ve büyük gün için hazırlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda her şeyin mükemmel olması için onlara yardım edebilir misin? Hala kıyafetlerini seçmeleri, manikür yapmaları ve bir sürü süs yerleştirmeleri gerekiyor.

 • Boyama Kitabı: Harika Şirin Tek Boynuz
  Oyna
  Boyama Kitabı: Harika Şirin Tek Boynuz
  3986 defa oynandı

  Bu boyama kitabı süper şirin tek boynuzlarla dolu. Bu çevrimiçi boyama oyununda onları nasıl süsleyeceksin? Saçlarını pembe yapabilir ve her tür harika ve çılgın renkle kaplayabilirsin.

 • Cute Baby Nursery
  Oyna
  Cute Baby Nursery
  13975 defa oynandı
 • Baby Bathing Time to Sleep
  Oyna
  Baby Bathing Time to Sleep
  10766 defa oynandı

 • Prenses: Sonbahar Selfisi
  Oyna
  Prenses: Sonbahar Selfisi
  17196 defa oynandı

  Sonbahar resmen geldi ve bu üç prensesin her biri mükemmel mevsim selfileri çekmek istiyor. Bunlar için harika kıyafetler tasarlamalarına yardım edebilir misin? Giymek için harika şeyler seçmeden önce fantastik makyajlar yapmayı unutma. Her şey tamam olduğunda en sevdikleri parkın ağaçları altında fotoğraflarını çekebilirsin.

 • Annie ve Eliza: Sosyal Medya Macerası
  Oyna
  Annie ve Eliza: Sosyal Medya Macerası
  18351 defa oynandı

  Annie ve Eliza en sevdikleri sosyal medya uygulamasını kasıp kavurmaya hazırlanıyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda harika kıyafetler ve muhteşem saç stilleri ile takipçilerini etkilemelerine yardım et. Onlar için her gün mükemmel stiller yaratabilecek misin?

 • Şirin Pastacı
  Oyna
  Şirin Pastacı
  59345 defa oynandı

  İnanılmaz şirin pastalar hazırlamak için bu sanal mutfağa adım at. Bu pişirme oyununda ihtiyaç duyacağın tüm malzemeler seni bekliyor. Her bir adımı izle, sonunda muhteşem ve lezzetli pastalar yapmış olacaksın!

 • Prensesler: Mesaj Tişörtleri
  Oyna
  Prensesler: Mesaj Tişörtleri
  5952 defa oynandı

  Bu prenses bugün okulda gizli aşkının tişörtündeki mesajı fark etmesini umuyor. Şimdi arkadaşları da kendi mesaj tişörtlerini giymek istiyor! Bu giydirme oyununda hangilerini giyeceklerini seçerken onlara yardım edebilir misin? Hepsi harika ve ilham verici mesajlar taşıyan bir tişört giymek istiyor.

 • Beni Baştan Yarat
  Oyna
  Beni Baştan Yarat
  203263 defa oynandı

  Bu inek görünümlü kızın kendisi için ideal olan çocuğu tavlamasına yardım et.

 • Princesses: Belt Bag Fashion
  Oyna
  Princesses: Belt Bag Fashion
  8177 defa oynandı

  Bel çantaları havalıdır ve festival, konser ve diğer etkinliklerde eşyalarını yanında taşımayı kolaylaştırır. Bu şık prenseslerin en son kıyafetleri ile harika şeyler seçmelerine yardım edebilir misin? Bu giydirme ve tasarım oyununda önerilerini kullanabilirler.

 • Prenses: En İyi Dost Görünen Düşman
  Oyna
  Prenses: En İyi Dost Görünen Düşman
  3965 defa oynandı

  Bu prensesler arkadaş gibi görünüyor ama hiç geçinemiyorlar. Şimdi her ikisi de okulda aynı çocukla çıkmaya çalışıyor! Bu dost görünen düşmanlardan hangisi bu çılgın ve romantik giydirme oyununda çocuğun kalbini kazanacak? Onlar çocuğun dikkatini çekecek harika kıyafetleri denerken sen de mükemmel bir müzik miksi hazırla.

 • Cute Cat Hospital
  Oyna
  Cute Cat Hospital
  8839 defa oynandı
 • Super Sweets Challenge
  Oyna
  Super Sweets Challenge
  7609 defa oynandı

  Bu kız kendine ait bir tatlı dükkanı açmaya karar verdi! Bu sevimli simülasyon oyununda dükkanını süslemesi ve en sevdiği tatlıları yapmasında ona yardım edebilirsin. Mutfağa geçmeden önce, tezgahlardan duvar kağıtlarına kadar her şeyi seçmesinde ona katıl. İlk müşterileri için nefis pastalar ve dondurmalar yapacak.

 • Sıkı Dostlar: Bridezilla'ya Dönüşüm
  Oyna
  Sıkı Dostlar: Bridezilla'ya Dönüşüm
  5242 defa oynandı

  Bu dört sıkı dost arkadaşlarının düşününde iyi aman geçirmiyorlar. Tam bir bridezillaya dönüşüyor! Şimdi o tüm havalı halini kaybetmeden önce kıyafetlerini değiştirmeleri gerekiyor. Bu sıra dışı ve eğlenceli giydirme oyununda yeni kıyafetler yaratmalarına yardım edebilir misin?