Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

All-Star Blast!

All-Star Blast'ta Battle Royale macerasına hazır ol! Bu çok oyunculu oyunda en sevdiğin Ubisoft oyunlarındaki bazı karakterler birbirine meydan okuyor.

Bomberman'den ilham alınarak geliştirilen bu muhteşem aksiyon oyununda eğlenceyi doruklarda yaşayacaksın. Just Dance, Watch Dogs, Assassin's Creed, Rabbids, Rayman veya Ubisoft evreninin diğer klasik serilerindeki karakterlerden biriyle takım ol. Her turun sonunda ayakta kalan son kişi sen olabilecek misin?

Bu sevilen oyunların geçtiği dünyalardaki farklı savaş arenalarında yarışırken rakiplerini bombalarla ortadan kaldırmaya çalış. Ayrıca patlama menzilini artıracak veya daha hızlı koşmana yardım edecek fazlasıyla havalı güçlendiricileri de alabilirsin. Zehirli olanlara karşı dikkatli ol yeter. Bunlar seni epey yavaşlatır!

All-Star Blast nasıl oynanır?

Bu heyecan dolu Ubisoft oyununda yıldız ekibine katıl ve onlarla beraber unutulmaz bir savaşın içine dal. Bombalarını patlatmak için doğru anı kolla ama hızlı hareket etsen iyi olur! Her arena hızla küçülmeye başlayacak. Her turun sonunda tek parça olmayı başaran son bombacı sen olabilecek misin?

Oyun Kontrolleri

Klavye

  • OK TUŞLARI ile koş.
  • BOŞLUK TUŞU ile bomba kullan.

Fare 

  • SOL TIKLAMA, BASILI TUTMA VE FARE HAREKETİ ile koş.

Benzer Oyunlar

İşte bundan sonra deneyebileceğin birkaç muhteşem çevrimiçi oyun daha: 

  1. Assassin's Creed: FreeRunners
  2. Hungry Shark Arena
  3. Squid Challenge 2
  4. Keeper of the Grove 3

All-Star Blast'ı kim geliştirdi?

All-Star Blast, Ubisoft tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!