Yeni Oyunlar

 
 • Balık Makyajı Bulma
  Oyna
  Balık Makyajı Bulma
  0 defa oynandı

  Biraz tuhaf görünüyor olabilir ama bu suda yaşayan pek şirin kokoşlar makyaj yapmak istiyor! Bu online giydirme oyununda, yüzgeçlerini olağanüstü ve pullarını çok parlak hale getirebilir misin?

 • Moda Tırnak Sanatı
  Oyna
  Moda Tırnak Sanatı
  0 defa oynandı

  Bu çevrimiçi makyaj oyunundaki tırnak salonunda, harika stillerde tonlar yaratabilirsin. Sen farklı tip ve renklerdeki tırnak cilalarını denerken bırak hayal gücün özgürce hareket etsin. Ancak öncelikle müşterilerine hızlı bir manikür hizmeti vermelisin.

 • Bay Lale Kafa Bulmaca Bahçesi
  Oyna
  Bay Lale Kafa Bulmaca Bahçesi
  0 defa oynandı

  Sihirli Bay Lale Kafa bu öğleden sonra birkaç harika bahçe yaratıyor. Bu büyüleyici bulmaca ve simülasyon oyununda yardımın gerçekten işe yarayabilir. Patika yollarını tasarlayabilir, çiçeklerin nereye dikileceğine karar verebilir ve diğer şeylerle ilgilenebilir misin?

 • Vincy Dudak Bakımı
  Oyna
  Vincy Dudak Bakımı
  0 defa oynandı

  Vincy’nin dudakları gerçekten biraz özenli bir bakım gerektiriyor. Görünüşe göre tedavi edilmesi gereken bir enfeksiyon olmuş. Bu medikal simülasyon oyununda, doktorun ofisinde, ona hızlı bir çözüm önerebilir misin?

 • Eliza'nın Moda Blogu
  Oyna
  Eliza'nın Moda Blogu
  0 defa oynandı

  Eliza blogu için bazı yeni fikirleri bulmaya çalışıyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda tüm takipçileri için yeni stiller yaratırken ona katıl. Moda ipuçlarının gerçekten yardımı dokunacaktır.

 • Stickman Hook
  Oyna
  Stickman Hook
  0 defa oynandı

  Yüksekten uçtuğu macerasında bu çöp adama katıl! Süper harika kancasını kullanarak ortalıkta sallanırken güvende kalmasına yardım edebilir misin?

 • Seyyah Molly Giydirme
  Oyna
  Seyyah Molly Giydirme
  0 defa oynandı

  Molly seyahati seviyor ve yeni macerasında New York City'den Budapeşte'ye gidecek ve yolda bir kaç durağa uğrayacak! Bu çevrimiçi giydirme ve alışveriş oyununda hangi kıyafetleri yanında götüreceğine karar vermesine yardım edebilir misin? Molly'nin en sevdiği butikten bazı kıyafetler alırken bütçesini aşmaması gerekiyor.

 • Kule Krallığı Savunması
  Oyna
  Kule Krallığı Savunması
  0 defa oynandı

  Kulen saldırı altında! Bu 3B aksiyon oyununda kulene saldırmaktan zevk alan barbarların hepsini ortadan kaldırmak için yayını hızlı kullanmalısın. Düşmanlarına bir sürü ok atarken kuleni savunabilecek misin?

 • Belle'in Gece Partisi
  Oyna
  Belle'in Gece Partisi
  0 defa oynandı

  Belle bu gece bir parti veriyor, ama gerçekten programının gerisinde kalmaya başladı! Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda evi hızlıca dekore etmesine yardım edebilir misin? Ayrıca atıştırmalıklara ve ne giyeceğine karar verirken de yardıma ihtiyacı var!

 • Pamuk Şeker Dükkanı
  Oyna
  Pamuk Şeker Dükkanı
  0 defa oynandı

  Bu çevrimiçi simülasyon oyununda farklı türde bir sürü pamuk şeker yapabilirsin. Bu lezzet dükkanına adım at ve çikolata, limon ya da yaban mersini aromalarını dene. Hatta bu pamuk şekerleri yıldız ve kalp gibi şirin şekillere bile sokabilirsin.

 • Çiçek Bahçesi Ezme 3'ünü Eşleştirme
  Oyna
  Çiçek Bahçesi Ezme 3'ünü Eşleştirme
  0 defa oynandı

  Şirin ve süper eğlenceli bir 3'ünü eşleştirme bulmaca oyunu oynamak için bu bahçeye adım at. Tüm renkli çiçekleri birleştirebilir misin? Atari modunu ya da daha geleneksel klasik modu deneyebilirsin.

 • Fort Battleground Royale
  Oyna
  Fort Battleground Royale
  0 defa oynandı

  Bu Fortnite benzeri 3B çok oyunculu nişancı oyununda heyecan hiç dinmiyor. Bu cesur komandoya katıl ve tehlikeli bir savaş alanına paraşütle in. Silah toplarken, cephane bulurken ve delikleri tıkayıp patlatmadan önce düşmanları ortadan kaldırmalarına yardım edebilir misin?

 • Bebek Bakıcısı: Çılgın Gündüz Bakımı
  Oyna
  Bebek Bakıcısı: Çılgın Gündüz Bakımı
  0 defa oynandı

  Bu gündüz bakım evinde yine çılgın bir hafta sonu yaşanıyor. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda üç farklı köpek yavrusunun bakımında bu bebek bakıcısına yardım edebilir misin? Her birinin hızlı bir banyoya ihtiyacı var çünkü bu hafta sonu çok dağıtmışlar.

 • Adem ve Havva 5: Bölüm 1
  Oyna
  Adem ve Havva 5: Bölüm 1
  0 defa oynandı

  Adem ve Havva heyecan verici bir maceraya başlamak üzere olan iki mağara insanı. Bu şirin ve zorlu çevrimiçi oyunda yolculuklarının ilk bölümüne sen de katılabilirsin. Yol boyunca karşılarına çıkan bulmacaları çözmelerine ve yollarını kapayan her şeyi geçmelerine yardım edebilir misin?

 • Şeytan Balon Vurma
  Oyna
  Şeytan Balon Vurma
  0 defa oynandı

  Bu kötü ve zevkli balon vurma oyununa tüm gizemli balonları eşleştirebilir misin? Sihirli kazanın kontrolünü ele geçir ve olabildiğince hızlı birleştir.

 • Dövme Salonu
  Oyna
  Dövme Salonu
  0 defa oynandı

  Bu dövme dükkanında işler gerçekten yoğunlaşmaya başladı. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda çalışanları bir sonraki müşteri turuna hazırlayabilir misin? Tasarımları ve diğer şeyleri seçmelerine yardım edebilirsin.

 • Prensesler: Ayrılma Draması
  Oyna
  Prensesler: Ayrılma Draması
  0 defa oynandı

  Ayrılıklar her zaman drama ile dolar taşar, özellikle de prensesler ayrılıyorsa! Bu saraylının bu baştan yaratma oyununda eski erkek arkadaşını unutmasına yardım edebilir misin? Arkadaşları harika yeni kıyafetler, makyaj ve aksesuarlar ile onu neşelendirmeye kararlı!

 • Ellie ile Moda İpuçları
  Oyna
  Ellie ile Moda İpuçları
  0 defa oynandı

  Yeni bir stil yaratmayı mı düşünüyorsun? Ellie birkaç moda ipucu ile san ayarım edebilir. Bu çevrimiçi giydirme ve moda oyununda onuna yeni harika kıyafetler ve makyajlar ara. Her biri çok şık bir temaya sahip.

 • Prensesler: Şık mı Gündelik mi
  Oyna
  Prensesler: Şık mı Gündelik mi
  0 defa oynandı

  Şık ya da gündelik? Bu üç moda sever prensesin yanıtlamaya çalıştığı soru bu. Bu sevimli giydirme oyununda şık kıyafetlerde mi karar kılacaksın yoksa daha gündelik kıyafetler mi?

 • Neon Yol
  Oyna
  Neon Yol
  0 defa oynandı

  Neon Yolu oldukça tehlikeli bir yer. Bu tekerlekle tüm tehlikeleri aşıp tüm boşlukların üzerinden atlayabilir misin? Bu yoğun çevrimiçi oyunda seni heyecan verici bir meydan okuma bekliyor.

 • Renkli Halkalar
  Oyna
  Renkli Halkalar
  0 defa oynandı

  Bu zorlu bulmaca oyununda bu renkli halkaların kaçını yerleştirebilirsin? Tahtaya olabildiğince fazlasını yerleştirmek için elinden geleni yap.

 • Kızgın Süper Kahramanlar
  Oyna
  Kızgın Süper Kahramanlar
  0 defa oynandı

  Kötü robotlar harekete geçti ve şehre saldırıyorlar! Artık bu garip ve çılgın çevrimiçi oyunda onlarla savaşmak Kaptan Domuzcuk ve cesur arkadaşlarına kaldı. Bu robotlara kimin patron olduğunu öğretirken engelleri aşmak için onun güçlü kalkanını kullan!

 • Prensesler: Renkli Hayat
  Oyna
  Prensesler: Renkli Hayat
  0 defa oynandı

  Bu üç prensesin sınıf arkadaşlarıyla tanışma zamanı geldi. Bu renkli giydirme oyununda iyi bir ilk izlenim yaratmak istiyorlar. Bazı havalı kıyafetler ve harika bir makyaj seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Okula Dönüş
  Oyna
  Okula Dönüş
  0 defa oynandı

  Veronica bu öğleden sonra eski okulunu ziyaret ediyor ve genç bir öğrenciyken geçirdiği günleri hayal ediyor. Geçmişten gelen öğeleri aradığı bu gizli nesne oyununda ona katılabilirsin.

 • Dondurma Makinesi
  Oyna
  Dondurma Makinesi
  0 defa oynandı

  Bu çevrimiçi yemek oyununda bir sürü farklı ve lezzetli dondurma yapabilirsin. Bu şuruplardan her birini dene ve bir sürü lezzetli meyveyi karıştır!

 • Prensesler: Moda Grubu
  Oyna
  Prensesler: Moda Grubu
  0 defa oynandı

  Prensesler bile etraflarında kalabalık toplanmasını sever, özellikle şık olduklarında! Bu çevrimiçi giydirme oyununda bu üç saraylının bu unutulmaz ve çılgın bir deneyim yaşamadan önce gerçekten şık kıyafetler seçmesine yardım et.

 • Swipex
  Oyna
  Swipex
  0 defa oynandı

  Bu eğlenceli ve zorlu bulmaca oyununda bütün noktaları doğru yerlere getirebilir misin? Her seviyede birkaç hamle hakkın olacak, bu yüzden her hamleni iyi planlamalısın.

 • Kale İnşası ve Nişancı Simülatörü
  Oyna
  Kale İnşası ve Nişancı Simülatörü
  0 defa oynandı

  Bu fütüristik nişancı oyununda bir dizi destansı savaş için bu android ile takım kur. Kaleler inşa ederken ve düşmanlarını birer birer yok ederken ona yardım edebilir misin?

 • Buzlu Sakal Makyajı
  Oyna
  Buzlu Sakal Makyajı
  0 defa oynandı

  Bu elemanın sakalı almış başını gidiyor. Bu baştan yaratma oyununda sakallarını kesmesine yardım edebilir misin? Bu karmaşık sakala havalı bir stil kazandırabilir ya da tümüyle tıraş edebilirsin!

 • 1010!
  Oyna
  1010!
  0 defa oynandı

  Bu benzersiz şekilleri ızgaraya yerleştirmeyi ne kadar sürdürebilirsin? Bu zorlu bulmaca oyununda sonunda yerin kalmayana kadar devam et.

 • Savaşın Son Noktası: Pixel Royale
  Oyna
  Savaşın Son Noktası: Pixel Royale
  0 defa oynandı

  Bu çok oyunculu nişancı oyununda destansı bir savaşa hazırlan. Dünyanın her yanından diğer oyunculara meydan okuyabilirsin. Kaosa dalmadan önce karakterini ve silahlarını özelleştir.

 • Kızlar Onarır: Eliza'nın Kış Kızağı
  Oyna
  Kızlar Onarır: Eliza'nın Kış Kızağı
  0 defa oynandı

  Bu kış temalı çevrimiçi oyunda Eliza'nın gerçekten yardımına ihtiyacı var. Kızağı sihirli bir buz blokuna takıldı. Daha da kötüsü, göle batmaya başladı! Çok geç olmadan kızağı oradan çıkarmasına yardım edebilir misin?

 • Süper Kahraman Benzeri Yarışması
  Oyna
  Süper Kahraman Benzeri Yarışması
  0 defa oynandı

  Bu moda sever kızların her biri bu harika benzerlik yarışmasını kazanmaya kararlı. Bu çevrimiçi giydirme oyununda hepsinin favori süper kahramanları için yeni bir stil geliştirmesine yardım edebilir misin? Kazanmak için mükemmel makyajı ve doğru kostümü seçmeleri gerekiyor.

 • Prensesler: Kıyafet Boyama
  Oyna
  Prensesler: Kıyafet Boyama
  0 defa oynandı

  Bu moda sever prenseslerin yeni kıyafetler yaratma zamanı geldi. Bu giydirme ve tasarım oyununda renklere odaklanıyorlar. Bir sürü harika elbise ve renkli stiller yaratmalarına yardım edebilir misin?

 • Taksi Kenti 3B
  Oyna
  Taksi Kenti 3B
  0 defa oynandı

  Bu şehirde bir sürü yolcu alınmayı bekliyor. Bu 3B sürüş oyununda onları istedikleri yere götürmeye istekli misin? Müşteri aramaya çıkmadan önce taksi olarak kullanmak için bir araba seç. Belki de önce en yakındaki benzin istasyonuna gitmen gerekebilir.

 • Maskeli Hanım: Kayak Zamanı
  Oyna
  Maskeli Hanım: Kayak Zamanı
  0 defa oynandı

  Fransa'dan gelen bu ünlü süper kahraman bugün izin yapmış ve kendini yamaçlara vurmuş! Bu giydirme oyununda rahatlatıcı ve yenileyici bir kayak aktivitesi için ona katılabilirsin. Kayağa başlamadan önce onun makyajını yapabilir, kıyafetini seçebilir ve uygun aksesuarları bulabilirsin.