Yeni Oyunlar

 
 • Bebek Hazel: Uyku Zamanı
  Oyna
  Bebek Hazel: Uyku Zamanı
  377 defa oynandı

  Bebek Hazel'ın uyku zamanı gelmek üzere. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda yatak için hazırlanmasına yardım edebilir misin? Banyo yapması, dişlerini fırçalaması ve en sevdiği pijamaları giymesi gerekiyor.

 • Prenseslerin Yama Çalışması: Kotlar
  Oyna
  Prenseslerin Yama Çalışması: Kotlar
  1045 defa oynandı

  Bu prensesler bu giydirme ve tasarım oyununda bir kaç kot pantolon üzerinde eklemeler yapmaya karar verdiler. Bir sürü havalı yama ve başka özellikler eklemeden önce saçlarını hızlıca yapmalarına yardım edebilir misin?

 • Icy Cabin
  Oyna
  Icy Cabin
  0 defa oynandı

  Sanders ailesi bir çığ düştüğünde dağdaki kulübelerini ziyaret ediyordu! Hepsi iyi ama tüm mobilyaları ve diğer eşyaları etrafa dağıldı. Bu gizli nesne oyununda her şeyi toplamalarına ve eve geri getirmelerine yardım edebilir misin?

 • Mükemmel Vuruş
  Oyna
  Mükemmel Vuruş
  0 defa oynandı

  Bu garip ve çılgın 3B aksiyon oyununda tüm engelli parkurlarda mükemmel vuruş yapabilecek misin? Yol boyunca topları toplarken bariyerlerden de kaçın. Her seviyenin sonunda tümünün deliklerde olması gerekiyor.

 • Astroloji Moda Çarkı
  Oyna
  Astroloji Moda Çarkı
  1056 defa oynandı

  Bu moda sever kızlar burçlarına göre birkaç stil yaratmaya karar verdiler. Bu mistik ve sihirli giydirme ve tasarım oyununda birkaç harika stil yaratmalarına yardım edebilir misin?

 • EG Tatlı Dünya
  Oyna
  EG Tatlı Dünya
  0 defa oynandı

  Bu lezzetli şekerlerin tümünü ne kadar hızlı birleştirebilirsin? Bu şirin ve zorlu 3'ünü eşleştirme bulmaca oyununda zamanı alt etmek için hızlı hareket etmen gerekiyor!

 • Roket Çarpışması 3B
  Oyna
  Roket Çarpışması 3B
  125 defa oynandı

  Bu heyecan verici 3B nişancı oyununda Kırmızı Takım bir sonraki savaşı kazanacak mı? Yoksa zafer Mavi Takımın mı olacak? Bu kısmen senin bir sürü harika makineli tüfek ve roket atar ile rakiplerini alt etme yeteneğine bağlı!

 • Prenses: 24 Saat Moda Divası
  Oyna
  Prenses: 24 Saat Moda Divası
  570 defa oynandı

  Bu çık prenses için moda hiç uyumuyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda günün her saati harika kıyafetler tasarlamasına yardım edebilir misin? Makyajını da seçebilirsin.

 • Bebek Hazel: Banyo Hijyeni
  Oyna
  Bebek Hazel: Banyo Hijyeni
  613 defa oynandı

  Bebek Hazel iyi hijyenin sağlığı korumanın en iyi yollarından biri olduğunu biliyor. Bu simülasyon oyununda banyosunu toparlamasına yardım edebilir misin? Çünkü çok kirlenmiş.

 • Bilardo Kapışması: 8 Top Bilardo
  Oyna
  Bilardo Kapışması: 8 Top Bilardo
  60 defa oynandı

  Klasik spor oyununun bu çevrimiçi versiyonunda bir arkadaşına karşı oynayabilir ya da bilgisayara meydan okuyabilirsin. Toplarını bilardo masasındaki doğru deliklere sokmaya çalışırken isabetlilik kesinlikle çok işine yarayacak.

 • Blok İtme ve Çekme
  Oyna
  Blok İtme ve Çekme
  91 defa oynandı

  Bu bulmaca oyununun nasıl oynandığını öğrenmek yalnızca birkaç saniye sürüyor, ama ustalaşmak çok daha uzun zaman alacak. Doğru yerlere yerleştirmek için blokları it ve çek.

 • Ellie: Festival Makyajı
  Oyna
  Ellie: Festival Makyajı
  433 defa oynandı

  Ellie yılın en büyük müzik festivallerinden birine gidecek, ama programında gerçekten gecikmeye başladı! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda harika bir yüz boyası yapmadan önce süper hızlı bir makyaj yapmasına yardım edebilir misin?

 • Sıkı Dostlar: İlk Hafta Sonu Ayrılığı
  Oyna
  Sıkı Dostlar: İlk Hafta Sonu Ayrılığı
  1316 defa oynandı

  Bu kız hafta sonunu evinden uzakta geçirirken arkadaşlarını gerçekten özleyecek. Bu giydirme oyununda havalı giysilerle onu neşelendirmeye yardım edebilir misin? Yeni birkaç stil zamanın daha hızlı geçmesini sağlayabilir!

 • Moda Tutkunu Yollarda
  Oyna
  Moda Tutkunu Yollarda
  1601 defa oynandı

  Bu yoğun moda tutkunu mükemmel stili bulmak için her zaman vakit bulamıyor. Yatak odasını dekore etmeye başlamadan önce yeni kıyafetler ve makyajlar denemesine yardım edebilir misin? Bu giydirme ve tasarım oyununda önerilerin çok işe yarayabilir.

 • Jöle Ezmece
  Oyna
  Jöle Ezmece
  177 defa oynandı

  Ah-oh! Bir grup işgüzar jöle canavar bu şirin şekerleme krallığını istila etmeye çalışıyor! Bu 3'ünü eşleştirme bulmaca oyununda hepsinden kurtulabilecek misin? Destansı yolculuğunu tamamlarken harika güçlendirmeler toplayıp kullanabilirsin.

 • Domuzlar Cehennemi
  Oyna
  Domuzlar Cehennemi
  157 defa oynandı

  Bazı küçük domuzlar pazara gidiyor, bazı küçük domuzlar da eve. Ne yazık ki bu domuzcuk kendini ölümden sonraki yaşamda buldu! Bu tuhaf ve çılgın macera oyununda yaşayanlar diyarına geri gelmesi için ona yardım edebilir misin? Bir sürü iksir toplaması ve bu acayip yolculuğunda bir sürü düşmandan kaçması gerekecek.

 • Balıkçılık Simülatörü
  Oyna
  Balıkçılık Simülatörü
  1330 defa oynandı

  Bu gerçekçi balıkçılık simülasyonu oyununda farklı kamışlar ve zokalar deneyebilirsin. Büyük bir balık yakalayıp harika bir kupa kazanabilecek misin?

 • Bebek Hazel: Yılbaşı Partisi
  Oyna
  Bebek Hazel: Yılbaşı Partisi
  1572 defa oynandı

  Yeni yıl gelmek üzere ve Bebek Hazel ailesi ile kutluyor. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda şimdiye kadar ki en iyi Yeni Yıl Gecesini yaşamalarına yardım edebilir misin? Dekorasyonlar ve diğer şeylerle ilgilenirken onlara katılabilirsin!

 • Sıkı Dostlar: Bisikletçi Kızlar
  Oyna
  Sıkı Dostlar: Bisikletçi Kızlar
  1226 defa oynandı

  Bugün dışarıda hava harika. Bu yüzden bu iki sıkı dost bisikletlerini tamir ediyor. Bu giydirme ve simülasyon oyununda mükemmel kıyafetler bulup bisiklete binmeden önce bu tamiratta onlara yardım edebilir misin?

 • Blok Bulmaca
  Oyna
  Blok Bulmaca
  340 defa oynandı

  Bu bulmaca oyununda yeteneklerini gerçek anlamda sınayacak bir çok zorlu mod var. Bu garip şekilli blokların her birini doğru yere yerleştirebilecek misin?

 • Audrey ve Eliza: Insta Foto Kabini
  Oyna
  Audrey ve Eliza: Insta Foto Kabini
  976 defa oynandı

  Audrey ve Eliza bir sürü havalı özelliği olan harika bir fotoğraf kabinini deneyecekler. Bu giydirme ve tasarım oyununda harika havalı kıyafetler ve saç stilleri seçmelerine yardım edebilir misin? Ayrıca fotoğrafları harika çıkartmalarla da süsleyebilirsin!

 • Yuvarlanan Girdap
  Oyna
  Yuvarlanan Girdap
  1757 defa oynandı

  Bu yoğun 3B aksiyon oyununda ne kadar ilerleyebileceksin? Hareketli bariyerlerle dolu bu koridorda yuvarlanan bilyeni ilerlet. Daha havalı ve renkli bilyeler satın almak için bir sürü mücevher de toplayabilirsin.

 • Annenin Kazası Acil Serviste Sonlandı
  Oyna
  Annenin Kazası Acil Serviste Sonlandı
  2783 defa oynandı

  Bu zavallı anne bir kaza yaptı! Üstelik bebeği de neredeyse doğmak üzere! Bu tıp simülasyonu oyununda her şeyin yolunda gittiğini kontrol edebilir misin? Seni acil serviste bekliyor.

 • Altıgen Eşleştirme
  Oyna
  Altıgen Eşleştirme
  1399 defa oynandı

  Bu renkli altıgenlerin her birini ne kadar hızlı birleştirebilirsin? Bu zorlu bulmaca oyununda bir yandan hepsini birleştirmen bir yandan da diğerlerini yolundan çekmen gerekiyor.

 • Didi ve Arkadaşları: Boyama Kitabı
  Oyna
  Didi ve Arkadaşları: Boyama Kitabı
  803 defa oynandı

  Didi ve arkadaşları bu boyama kitabındaki her resimde çok eğleniyorlar. Bütün resimleri harika ve parlak renklerle boyayabilir misin?

 • Baby Hazel: Cooking Time
  Oyna
  Baby Hazel: Cooking Time
  2592 defa oynandı
 • Karmakarışık
  Oyna
  Karmakarışık
  196 defa oynandı

  Bu karmaşık bulmaca oyununda ne kadar uzun bir yol çizebilirsin? Oyun tahtasında jetonları dikkatle yerleştir. Her biri bir dizi karmaşık rota içeriyor, nihai kavisli yolu yaratmak için bunları dikkatle döndürmelisin.

 • Safari Şefi
  Oyna
  Safari Şefi
  485 defa oynandı

  Bu yaratıcı şef dünyayı dolaşacağı bir mutfak seferine çıkıyor! Bu şirin ve eğlenceli bulmaca oyununda her türden sevimli hayvan için harika yemekler yaparken ona katılmak ister misin? Tukanları, aslanları ve daha pek çok hayvanı beslerken gerçekten de yardımına ihtiyacı var!

 • Rakun Balon Vurucu
  Oyna
  Rakun Balon Vurucu
  810 defa oynandı

  Bu anne rakunun bütün bebekleri bir dizi sihirli balonun içine hapsolmuş! Bu balon vurma oyununda çocuklarını kurtarmak için balonları vurmasına yardım edebilir misin?

 • Prenses: Siyah Düğün Elbiseleri
  Oyna
  Prenses: Siyah Düğün Elbiseleri
  2037 defa oynandı

  Her gelin düğününde beyaz giymek istemez. Bu çevrimiçi giydirme ve düğün oyununda bu iki moda sever kızın harika siyah gelin kıyafetleri seçmesine yardım edebilir misin? Her biri cesur ve cüretkar bir stil arıyor.

 • Özel Kuvvetler
  Oyna
  Özel Kuvvetler
  4965 defa oynandı

  Bu birinci şahıs nişancı oyununda düşmanlarına acımasızca saldırabilir ya da kendi sahanı onlara karşı savunabilirsin. Tepelere yönel ve makine tüfeğinle düşmanları indirmeye çalışırken hayatın için savaşmaya hazır ol.

 • Moda Sever: Maldivlerde Gerçek Makyaj
  Oyna
  Moda Sever: Maldivlerde Gerçek Makyaj
  2845 defa oynandı

  Bu meşgul moda sever tropik bir tatile çıkmak üzere. Bu çevrimiçi seyahat simülasyonu oyununda ona hızlı bir makyaj yapabilir misin? Ayrıca seyahat için bavul hazırlarken de tavsiyelerin işe yarayabilir.

 • Baby Hazel: Farm Tour
  Oyna
  Baby Hazel: Farm Tour
  2089 defa oynandı
 • Motosiklet Denemeleri
  Oyna
  Motosiklet Denemeleri
  1133 defa oynandı

  Bu yoğun 3B yarış oyununda bütün bitiş çizgilerine varabilecek misin? Yükseltilmiş pistlerde süreceksin ve tek bir yanlış hareket motorunla düşmene neden olacak! Polis motoru gibi harika araçları denerken konsantrasyonunu koru.

 • Solitaire Efsanesi
  Oyna
  Solitaire Efsanesi
  415 defa oynandı

  Klasik oyunun bu çevrimiçi sürümünde bir efsane olabilecek misin? Kartları olabildiğince hızlı eşleştirirken saate dikkat et.

 • Mucizevi Kahraman: Gerçek Dişçi
  Oyna
  Mucizevi Kahraman: Gerçek Dişçi
  3370 defa oynandı

  Bu süper kahramanın karşılaştığı son görev diş ağrısıyla mücadele etmek. Bu tıp simülasyonu oyununda neler olduğunu anlamasına yardım edebilir misin? Bir çürüğü olabilir!