Yeni Oyunlar

 
 • Süper Bebek: Kulak Doktoru
  Oyna
  Süper Bebek: Kulak Doktoru
  114 defa oynandı

  Süper kahramanlar bile bazen doktora ihtiyaç duyar. Bu sefer sorun kulaklardan birinde. Ona doktorun ofisinde katılıp bu tıp simülasyonu oyununda kontrol edilmesine yardım edebilir misin?

 • Bebek Hazel: Çamaşır Zamanı
  Oyna
  Bebek Hazel: Çamaşır Zamanı
  2843 defa oynandı

  Hazel dışarıda yağmura yakalandı ve üstü başı çamur oldu. Leke bırakmadan önce kıyafetleri yıkansa iyi olur...

 • Jessie & Noelle: Dostları Baştan Yaratma
  Oyna
  Jessie & Noelle: Dostları Baştan Yaratma
  83 defa oynandı

  Jessie ve Noelle çok sıkı dostlar ve şimdiye kadarki en iyi makyajların ikisini yapmak için bir araya geldiler! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda kendi üstlerinde yeni stiller denemelerine yardım edebilir misin?

 • Mutlu Suşi Roll
  Oyna
  Mutlu Suşi Roll
  105 defa oynandı

  Bu şirin suşi kafesinde işler yoğunlaşmaya başladı. Tüm müşterilerin siparişleri ile baş edebilecek misin? Bu zaman yönetimi ve simülasyon oyununda bir yandan olabildiğince hızlı çalışırken bir yandan da bir sürü farklı suşi türü hazırlaman gerekecek.

 • Baby Hazel Brushing Time
  Oyna
  Baby Hazel Brushing Time
  3358 defa oynandı
 • Sıkı Dostlar: Çılgın Moda Festivali
  Oyna
  Sıkı Dostlar: Çılgın Moda Festivali
  152 defa oynandı

  Bu hafta sonu bir moda festivali var ama bu festival biraz tuhaf. Dünyanın en çılgın ve vahşi kıyafetleri sergileniyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda bu üç sıkı dosta festivaldeki herkesi etkileyecek kıyafetleri tasarlamaları için yardım edebilir misin?

 • Tüm Mevsimlerin Divası
  Oyna
  Tüm Mevsimlerin Divası
  1138 defa oynandı

  Yılın tüm zamanları moda ile ilgilenmek için mükemmel! Bu giydirme oyununda, dört mevsim için uygun olan kıyafet ve makyajları bu şık diva ile birlikte ara.

 • Kız Kardeşimin Düğün Günü
  Oyna
  Kız Kardeşimin Düğün Günü
  1212 defa oynandı

  Bu gelin az önce kız kardeşine yakında evleneceğini söyledi! Törenin yapılacağı yere yetişmesine ve her şeyi hazır olmasına yardımcı olabilir misin? Bu giydirme oyununda hem kendisi hem de kız kardeşi için harika kıyafetler ve makyaj seçmesi gerekiyor.

 • Baby Hazel Winter Fun
  Oyna
  Baby Hazel Winter Fun
  3989 defa oynandı
 • Kızlar: Dansçı Kraliçeler
  Oyna
  Kızlar: Dansçı Kraliçeler
  1080 defa oynandı

  Bu kızlar en sevdikleri kulüpte dans pistinin tozunu attırmaya hazır. Önce giyinmeleri gerekiyor! Gece başlamadan önce bu çevrimiçi giydirme oyununda harika kıyafetler ve makyaj konusunda karar vermelerine yardımcı olabilir misin?

 • Jack'in Köyü
  Oyna
  Jack'in Köyü
  53 defa oynandı

  Jack cesur bir savaşçı ve köyünü bir sürü canavardan koruması gerekiyor. Bu 3B macera oyununda günlük işlerini bitirmek için tamamlaması gereken 15 görevi var. Köyü tüm düşmanlarından temizlemesine yardım edebilir misin? Ayrıca açık dünya keşif modunda da destansı bir görev için ona katılabilirsin.

 • Ellie ile Kış Alışverişi
  Oyna
  Ellie ile Kış Alışverişi
  75 defa oynandı

  Küçük bir kış alışverişi yapmak için hiçbir zaman çok erken ya da çok geç değildir. Bu çevrimiçi alışveriş ve giydirme oyununda bir sürü harika ve süper rahat kıyafetler ararken Ellie ve erkek arkadaşı Kevin'a katıl. Mevsim için harika birkaç stil yaratmalarına da yardım edebilir misin?

 • Ellie'nin Çocuksu Giysileri
  Oyna
  Ellie'nin Çocuksu Giysileri
  126 defa oynandı

  Ellie, bu çevrimiçi giydirme oyununda enerjik ve heyecan verici yeni bir görünüm arıyor. Bazıları bu kıyafetlere çocukça diyebilir, ancak tam olarak en sevdiği mağazalarda bulmaya çalıştığı şey bu. Birkaç harika stil yaratması için kombin yapmasına ve giysileri eşleştirmesine yardımcı olabilir misin?

 • Tek Çizgi Çiz
  Oyna
  Tek Çizgi Çiz
  40 defa oynandı

  Bu çevrimiçi bulmaca oyununda çizgilerin içine kalabilecek misin? Bütün bu zorlu seviyelerde seni bekleyen tasarımlarda yer alan tüm noktaları birleştirmek için tek bir çizgi kullanabilecek misin?

 • Baby Hazel Summer Fun
  Oyna
  Baby Hazel Summer Fun
  996 defa oynandı
 • Minigiants.io
  Oyna
  Minigiants.io
  235 defa oynandı

  Bu destansı aksiyon ve macera oyununda devam eden sonsuz savaşta ne kadar uzun süre hayatta kalabilirsin? Kavgaya dal ve hiç sona ermeyen savaşçı ordusu arasında kendine yol aç. Rakiplerine kılıçlar, sihir ve diğer şeylerle saldırırken daha güçlü olmana yardımcı olacak sihirli kayaları toplaman gerekecek!

 • Bebek ve Ayıcığın Oyun Zamanı
  Oyna
  Bebek ve Ayıcığın Oyun Zamanı
  588 defa oynandı

  Bebek ve en iyi arkadaşı ayıcık birlikte harika bir öğleden sonra geçirmeye hazırlanıyor. Onlara katılıp bu eğlenceli etkinliklerin her birinin keyfini onlarla çıkarabilirsin. Bu şirin simülasyon oyununda çiçek toplamalarına, Bebek bisikletini yıkamalarına ve diğer şeyleri yapmalarına yardım edebilir misin?

 • Solitaire TriPeaks Story
  Oyna
  Solitaire TriPeaks Story
  780 defa oynandı

  Klasik kart oyununun bu online versiyonunu oynarken büyüleyici bir yolculuğun tadını çıkaracaksın. Kartların her birine numaralarını bağlamaya çalışırken pitoresk gölleri ve çayırları gezin.

 • Suda Yuvarlama Bulmacası!
  Oyna
  Suda Yuvarlama Bulmacası!
  793 defa oynandı

  Bu boya topaklarının bu labirentlerin her yerinde yuvarlanması gerekiyor. Bu mekansal bulmaca oyununda topakların tüm zeminde gezinmesini sağlayabilir misin?

 • Blocky Farm
  Oyna
  Blocky Farm
  2897 defa oynandı

  Yeni çiftliğine hoş geldin! Ekin ekmeye başlamadan ve hayvancılığa yönelmeden önce odaklanman gereken birkaç onarım vardır. Bu yönetim ve simülasyon oyununda işe başlamadan önce çiftlik evini ve siloyu onar.

 • Arty Mouse: Learn ABC
  Oyna
  Arty Mouse: Learn ABC
  209 defa oynandı

  Alfabeyi mi öğreniyorsun? Arty ve arkadaşı sana bu çevrimiçi eğitim oyununda yardım edebilir. Alfabedeki her harfi nasıl yazacağını onlardan öğren.

 • Okçuluk Patlaması
  Oyna
  Okçuluk Patlaması
  527 defa oynandı

  Bu gerçekçi spor oyununda tüm hedefleri vurabilir misin? Sanal okçuluk becerilerini sergilemek için bir yay ve ok kap. Seviyeler arasında daha iyi yaylar satın almak için para kazanabilirsin.

 • Süper Gelin Ellie
  Oyna
  Süper Gelin Ellie
  1893 defa oynandı

  Süper Ellie’nin düğün günü geldi çattı ve daha elbisesi bile yok! Bu düğün giydirme ve makyaj oyununda süper bir düğün için onu hızlıca hazırlayabilir misin?

 • 3 Kartlı Monte
  Oyna
  3 Kartlı Monte
  227 defa oynandı

  Bir kart seç, herhangi bir kart! Masada uçarken kendi kartını takip edebilecek misin? Bu bağımlılık yaratan ve çok hızlı tempolu kart oyununda şansını zorlamaya hazır ol.

 • Baby Hazel at the Beach
  Oyna
  Baby Hazel at the Beach
  4184 defa oynandı
 • Paper.io 2
  Oyna
  Paper.io 2
  569 defa oynandı

  Bu inanılmaz düzeyde bağımlılık yaratan çok oyunculu oyunu ne kadar uzun süre oynamayı sürdürebilirsin? Başka bir oyuncu yoluna çıkmadan önce olabildiğince çok alanı fethet. Rütbelerini artırıp kral mı olacaksın yoksa fetih rüyaların sona mı erecek?

 • Periler: Gerçek Sauna
  Oyna
  Periler: Gerçek Sauna
  912 defa oynandı

  Bu sihirli periler bu sihirli simülasyon oyununda en sevdikleri saunada biraz zaman geçirmek üzereler. Bir sürü rahatlatıcı etkinlikle geçecek sakin bir öğleden sonraya hazırlanmalarına yardım edebilir misin?

 • Bloklar
  Oyna
  Bloklar
  897 defa oynandı

  Tüm renkli blokları tahtadan ne kadar hızlı alabilirsin? Bu eğlenceli ve zorlu bulmaca oyununda onlardan bir sürü var. Onları renklerine göre eşleştirmeye, diğer yandan da hepsini ortadan kaldırmaya çalış.

 • Süper Bebek: Cilt Doktoru
  Oyna
  Süper Bebek: Cilt Doktoru
  3166 defa oynandı

  Oh hayır! Bu süper kahraman yüzünde büyük bir cilt kızarıklığı sorunu yaşıyor! Bu tıp simülasyonu oyununda duruma bir el atabilir misin? Gerçekten yardımına ihtiyacı var!

 • Rugby.io Top Cehennemi
  Oyna
  Rugby.io Top Cehennemi
  267 defa oynandı

  Ekibin bu spor oyununda bir sürü sayı yapabilecek mi? Diğer oyunculardan kaçınırken topu gol alanına götürmek için mücadele et. Hiç buna benzer bir çevrimiçi rugby meydan okuması yaşamadın!

 • Holly'nin Saray Modası
  Oyna
  Holly'nin Saray Modası
  2250 defa oynandı

  Holly en sevdiği sosyal medya uygulamasının akışını yeni ve havalı stiller için gözden geçiriyordu. Ve gerçekten saraylı tarzında birkaç kıyafet tasarlamaya karar verdi! Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda kıyafetleri tasarlaması için ona yardım edebilir misin?

 • Emily'nin Rüyası
  Oyna
  Emily'nin Rüyası
  1416 defa oynandı

  Emily’nin rüyasının tam bir kabus olmasını önleyebilecek misin? Bu sihirli 3B aksiyon ve macera oyununda düşmanlarını yenmek için iksirler ve yumruklarını kullanırken ona katıl. Sabah olmadan önce keşfetmesi gereken bütün bir dünya var!

 • Bebek Hazel: Kraliyet Banyosu
  Oyna
  Bebek Hazel: Kraliyet Banyosu
  2117 defa oynandı

  Hazel'in yeni bir erkek kardeşi oldu. Rahatlatıcı bir banyoyla tüm stresini atmasına yardım et.

 • Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  Oyna
  Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  4425 defa oynandı

  Buz Prensesi dişlerini fırçalayıp yıkamayı sürekli unutuyor. Ne yazık ki bu yüzden bu tıp simülasyonu oyununda birkaç çürük ile uğraşması gerekiyor. Dişçisinin ofisinde seni bekliyor ve her bir çürüğe dolgu yapabileceğini umuyor.

 • Dama Efsanesi
  Oyna
  Dama Efsanesi
  2395 defa oynandı

  Klasik tahta oyununun bu çevrimiçi sürümünde bir efsane olmak için gerekenlere sahip misin? Kolay, orta ve zor modlarda ustalaşırken bir dizi sanal rakiple karşı karşıya geleceksin.

 • Düşen Top
  Oyna
  Düşen Top
  1457 defa oynandı

  Bu yoğun 3B yarış oyununda topunun kendi felaketinde düşmesini engelleyebilecek misin? Her biri harika olan seviyelerde bitiş çizgisine odaklanmış haldeyken elmasları topla ve hızlandırıcıları kap.