Yeni Oyunlar

 
 • Ev Yapımı Pizza Pişirme
  Oyna
  Ev Yapımı Pizza Pişirme
  17 defa oynandı

  Pizza yapmak eğlencelidir, ama ortalık gerçekten batabilir. Bu çevrimiçi pişirme oyununda mutfağını batırmadan pizza yapmayı deneyebilirsin. İhtiyacın olan tüm malzemeler bu sanal mutfakta hazır!

 • Rahat Kocaman Terliklerim
  Oyna
  Rahat Kocaman Terliklerim
  44 defa oynandı

  Bu üç kızın her biri bir çift yeni terlik kullanabilir. Bu giydirme ve tasarım oyununda kendi terliklerini yapmaya karar verdiler. Şekillerine, stillerine, renklerine ve diğer şeylere karar verirken onlara yardım edebilir misin? Terliklerin rahat ve kocaman olmalarını istiyorlar!

 • Buz Kraliçesi: Beyin Doktoru
  Oyna
  Buz Kraliçesi: Beyin Doktoru
  43 defa oynandı

  Oh hayır! Buz Kraliçesi sihir yaparken ciddi şekilde yaralanmış. Bu tıp simülasyonu oyununda muayene odasında ona katılıp, daha iyi hissetmesi için ne yapılması gerektiğini bulabilir misin? Büyük ihtimalle bir beyin ameliyatı gerekecek!

 • Buz Kraliçesi: Bebek Banyosu Keyfi
  Oyna
  Buz Kraliçesi: Bebek Banyosu Keyfi
  25 defa oynandı

  Bu genç prenses için banyo zamanı! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda annesine yardım edebilir misin? Önce küveti sıcak suyla doldurman ve banyoyu köpürtmen gerekiyor.

 • Buz Kraliçesi: Güzellik Makyajı
  Oyna
  Buz Kraliçesi: Güzellik Makyajı
  58 defa oynandı

  Buz Kraliçesi yeni bir stil denemeyi düşünüyordu. Bu çevrimiçi makyaj oyununda yeni bir stil yaratmasına yardım edebilir misin? Harika yeni kıyafetler ve yeni bir saç stili seçebilirsin? Ama önce sivilcelerinden kurtulması gerekiyor!

 • Kar Kraliçesi: Gerçek Saç Kesimi
  Oyna
  Kar Kraliçesi: Gerçek Saç Kesimi
  27 defa oynandı

  Kar Kraliçesi son zamanlarda gerçekten yoğundu ve saçları ile ilgilenecek yeterince zaman bulamıyordu. Bu nedenle saçları tam bir felakete dönüştü! Bu çevrimiçi makyaj oyununda saçlarını hızlıca yapmasına yardım edebilir misin?

 • Buz Prensesi: İkiz Doğumu
  Oyna
  Buz Prensesi: İkiz Doğumu
  32 defa oynandı

  Bu prenses bir değil iki bebek sahibi olmak üzere! Bu tıp simülasyonu oyununda onun bu büyük günü için her şeyin mükemmel olduğundan emin olabilir misin? Onu hastaneye götürecek ambulansı beklerken sakin kalması gerekiyor.

 • Altın Prenses: Bebeğe Mama Yedirme
  Oyna
  Altın Prenses: Bebeğe Mama Yedirme
  35 defa oynandı

  Saraylı bebekler bile konu yemek olduğunda bazen gerçekten bunaltıcı olabilir. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda bu çok hasta prensese kızının mamasını yedirmesinde yardım edebilir misin? Prenses bebeğinin biraz tahıl yemeye gönüllü olmasını umuyor.

 • Prensesler: Yoğun Okul Temizliği
  Oyna
  Prensesler: Yoğun Okul Temizliği
  63 defa oynandı

  Bu prenseslerin okullarında gönüllü olma zamanı geldi. Ortalıkta onarılmayı bekleyen bir sürü şey var. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda işe başlamadan önce iş kıyafetleri seçmelerine yardım edebilir misin? Okul otobüsünü, spor salonunu ve diğer yerleri temizleyecekler!

 • Rahat Kızlar Gecesi
  Oyna
  Rahat Kızlar Gecesi
  37 defa oynandı

  Bu moda sever kızlar bu gece evde kalmaya ve harika makyajlar denemeye karar verdi! Bu çevrimiçi oyunda bir sürü makyaj, oje ve rahat giysi denemelerine yardım edebilir misin? Hatta saçlarını yapmalarına bile yardım edebilirsin!

 • Ellie: Mahvolan Düğün
  Oyna
  Ellie: Mahvolan Düğün
  56 defa oynandı

  Ellie'nin büyük günü gerçek bir felakete dönüştü! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda parçaları bir araya getirmesine yardım edebilir misin? Resepsiyon salonunu onarması, pastasını düzeltmesi ve giyecek mükemmel elbiseyi seçmesi gerekiyor.

 • Princesses: Makeup Mania
  Oyna
  Princesses: Makeup Mania
  352 defa oynandı

  Dört prenses. Bir sürü makyaj! Bu çevrimiçi makyaj oyununda benzersiz ve harika bir stil yaratmak için bu moda sever saraylılara yardım edebilir misin?

 • Corinne: Peri Macerası
  Oyna
  Corinne: Peri Macerası
  33 defa oynandı

  Corinne, bu çevrimiçi oyunda sihir ve macera dolu bir dünyayı keşfediyor. Hızlı bir makyaj yaparak onun ve arkadaşlarının büyülü yolculuğuna çıkmasını çabuklaştırabilir misin?

 • Moda: Mükemmel Makyaj
  Oyna
  Moda: Mükemmel Makyaj
  2578 defa oynandı

  Bu göz alıcı kızın harika bir partiye katılma zamanı geldi. Makyajının mükemmel ve doğal olmasını istiyor. Bu çevrimiçi oyunda harika bir görünüm yaratmasına yardım edebilir misin?

 • Blok Bulmaca Plus
  Oyna
  Blok Bulmaca Plus
  21 defa oynandı

  Bu eğlenceli ve zorlu bulmaca oyununda bu şekillerin tümünü sıkıştırabilirsin? Deneyebileceği birkaç farklı mod var. Patlayıcı bir modda bombaların üzerindeki zamanlayıcılar sıfırlandığında ne olduğunu gör!

 • Snowball.io
  Oyna
  Snowball.io
  435 defa oynandı

  Bu heyecan verici ve çok şirin io oyununda, karla kaplı platformlarda ne kadar süre kalabileceksin? Onlar seni devreden çıkarmadan önce büyük bir kar topu yapmaya çalışırken diğer oyuncuları engelle!

 • Prenses Goldie: Annenin Doğumgünü
  Oyna
  Prenses Goldie: Annenin Doğumgünü
  102 defa oynandı

  Goldie bebek sahibi olmak üzere! Bu tıp simülasyonu oyununda ambulans gelene kadar sakin kalmasına yardım edebilir misin? Su içmesi, oksijen tüpünü kullanması ve daha bir çok şey yapması gerekiyor. Hastaneye vardığında da yeni bebeğinin bakımında ona yardım edebilirsin.

 • Maskeli Kadının Yardıma İhtiyacı Var
  Oyna
  Maskeli Kadının Yardıma İhtiyacı Var
  144 defa oynandı

  Bu ünlü Avrupalı süper kahraman için işler biraz zorlaşıyor. Birkaç süper kötü ile büyük bir savaşa girişmiş ve oldukça hırpalanmış. Bu tıp simülasyonu oyununda yaralarını hızlıca iyileştirebilir misin? Gerçekten yardımına ihtiyacı var!

 • Supremacy 1914
  Oyna
  Supremacy 1914
  65 defa oynandı

  Bu sıra tabanlı strateji oyununda tüm dünya savaşıyor. Hangi ülkeye liderlik edeceksin? Kazanmak için ittifaklar kurman, kaynaklarını akıllıca yönetmen ve güçlerini savaşa gönderirken hızlı kararlar alman gerekiyor.

 • Eliza'nın El İşi Dükkanı
  Oyna
  Eliza'nın El İşi Dükkanı
  207 defa oynandı

  Eliza el işi ürünlerine özel bir dükkan açtı. Bu çevrimiçi tasarım, işletme ve simülasyon oyununda üzerinde çalışacağı bir sonraki proje ne olmalı? Önce bir telefon kılıfı mı tasarlasın, ya da şirin bir yastığa veya tişörte ne dersin?

 • Doğun Günü Partisi: Mükemmel Makyaj
  Oyna
  Doğun Günü Partisi: Mükemmel Makyaj
  112 defa oynandı

  Bu şık kızın bu çevrimiçi oyunda bir doğun günü partisine katılması gerekiyor. Giymek için harika bir kıyafet seçmeden önce mükemmel bir makyaj yaptığından emin olabilir misin?

 • Mars Tomorrow
  Oyna
  Mars Tomorrow
  205 defa oynandı

  Bu fütüristik simülasyon ve yönetim oyununda Mars patlamasına hazır ol. Kızıl Gezegeni kolonileştirmek için gerekenlere sahip misin? Devrim niteliğindeki Mars Tomorrow projesinin kontrolünü al ve çorak dünyayı insanlar için yaşanabilir hale getirebilecek misin gör. Sıkı çalışma ve kararlılıkla, acemi karakolu binlerce cesur yıldızlararası sömürgeci için ekonomik bir kaleye dönüştürebileceksin.

 • Prensesler: Portre Yap Bozu
  Oyna
  Prensesler: Portre Yap Bozu
  839 defa oynandı

  Bu prensesler portreleri ile ilgili çok saçma bir sorunla karşı karşıya. Birileri bir şekilde portreleri yap boz gibi parçalara ayırmış! Bu son derece modavari yap boz oyununda portreleri yeniden bir araya getirmelerine yardım edebilir misin?

 • Mucize Adası
  Oyna
  Mucize Adası
  531 defa oynandı

  Mucize Adasında bir yerlerde gerçekten altın para dolu bir sandık ve diğer hazineler var mı? Richard, Susan ve Karen, bu gizli nesneler oyununda işte bunun tanıtını bulmaya kararlı. Bu egzotik tropikal adadaki bu heyecan verici maceralarında onlara katıl.

 • Asit Tankı
  Oyna
  Asit Tankı
  764 defa oynandı

  Bu nostaljik ve çok yoğun aksiyon oyununda yükselen asit havuzunu önleyebilecek misin? Tehlikeli madde ile mücadele ederken duvarların üzerinden atla. Ayrıca seni güvende tutacak koruyucu giysiler de bulabilirsin.

 • Villain Quinn: Çizim Portföyüm
  Oyna
  Villain Quinn: Çizim Portföyüm
  1500 defa oynandı

  Quinn bu sefer neyin peşinde? Eh, stüdyosunda çok çalışıyordu ama resimleri çok fazla dikkat çekici değildi. Bu çevrimiçi tasarım oyununda resimlerin daha harika ve dikkat çekici görünmesi için ona yardım edebilir misin? Bu hileyi yapacak sihirli bir fırça buldu!

 • Plaj Evi Temizliği
  Oyna
  Plaj Evi Temizliği
  1512 defa oynandı

  Bu harika plaj evinde her şey birbirine girmiş! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda odalardan üç tanesini temizleyip düzenleyebilir misin?

 • Gizli Madenler
  Oyna
  Gizli Madenler
  521 defa oynandı

  Hinto, genellikle uzun yürüyüşlere çıktığı ormanda bir dizi eski madene rastladı. Bunları keşfetmek için sabırsızlanıyor. Bu gizli nesneler oyunundaki sırların perdesini aralamasına yardım edebilir misin?

 • Ejderha Dünyası
  Oyna
  Ejderha Dünyası
  1924 defa oynandı

  Bu krallığın en güçlü ejderhaları arasında destansı bir savaş sürüyor! Sen de bu savaşa dalmaya hazır mısın? Bir ejderha ile takım kur ve bu çok oyunculu aksiyon ve macera oyununda rakiplerini yok et. Onları iyi hedeflenmiş ateş topları ile vurabilir ya da muhteşem alev nefesi ile kızartabilirsin!

 • Süper Toplar
  Oyna
  Süper Toplar
  682 defa oynandı

  Bunlar alelade toplar değiller. Bunlar süper toplar! Bu hızlı ilerleyen ve ileri derece bağımlılık yaratan bulmaca oyununda bu topları kullanarak tüm sayılı blokları yok edebilir misin?

 • Ölüm Takibi
  Oyna
  Ölüm Takibi
  6252 defa oynandı

  Bu arabalar zararsız görünebilir ama bu harika yarış oyununda bir sürü silah, zırh ve diğer özellikler eklendiğinde kesinlikle çok havalı olacaklar. Bu heyecan verici yarışların her birinin sonunu görmek istiyorsan gerçekten yükseltmelere ihtiyacın olacak. Bunlar arasında havada taklalardan patlayan varillere kadar her şey var ve her bir yarışçı seni geçmeye ya da mezara göndermeye kararlı olacak!

 • Ella: Kalça Cerrahisi
  Oyna
  Ella: Kalça Cerrahisi
  7445 defa oynandı

  kalçalarından yaralandı ve şimdi ameliyat olması gerekiyor! Bu tıp simülasyonu oyununda ameliyatına katılabilir misin? Her iki kalçası da bir operasyon gerektirebilir.

 • Prenses Ava'nın Çiçek Dükkanı
  Oyna
  Prenses Ava'nın Çiçek Dükkanı
  1457 defa oynandı

  Prenses Ava her zaman kendine ait bir çiçekçi dükkanı açmak istiyordu. Şimdi o gün geldi çattı! Bu tasarım ve işletme simülasyonu oyununda müşterileri için harika buketler hazırlamasına yardım edebilir misin? Ama önce bazı çiçekleri ve diğer malzemeleri hazırlaması gerekiyor.

 • Water Splash
  Oyna
  Water Splash
  548 defa oynandı

  Bu 3 puzzle eşleştirme oyununda büyük bir sıçrama yapabilirsin. Bir grup sevimli ördeği kurtarmaya ve aşırı açgözlü bir kötü adamı durdurmaya çalışan bu cesur su samuru ve arkadaşlarına katıl.

 • Prenses: Hayvan Giydirme Partisi
  Oyna
  Prenses: Hayvan Giydirme Partisi
  2598 defa oynandı

  Bu altı prenses koleje gidiyor ve bu günlük derslerini çalıştılar. Artık parti yapabilirler! Bazı süper şirin hayvan kıyafetlerini konu alan bir partide bir araya gelebilirler. Bu çevrimiçi giydirme oyununda yaratık temalı kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Spring: Perfect Makeup
  Oyna
  Spring: Perfect Makeup
  3215 defa oynandı

  Bahar geldi ve bu şık kız mevsimi canlı ve yeni bir görünüm ile kutluyor. Bu çevrimiçi makyaj oyununda şirin ve çok havalı bir makyaj denemesine yardım edebilir misin?