Yeni Oyunlar

 
 • Efsane Moda: Büyüleyici Caz Çağı
  Oyna
  Efsane Moda: Büyüleyici Caz Çağı
  0 defa oynandı

  Zamanda geriye gidip caz müziğin her yerde olduğu zamana yolculuk yap! Bu çevrimiçi giydirme oyununda Roaring ‘20 hakkında daha fazla şey öğrenebilirsin. Dönemin en popüler stilleri ve trendleri arasında bir tura çıkardığında bu şık kıza katıl!

 • Yumruk Boksu: Şampiyona
  Oyna
  Yumruk Boksu: Şampiyona
  56 defa oynandı

  Bu boks oyununu oynarken bir kariyeri başlatabilir, bir turnuvaya katılabilir ya da yalnızca hızlı bir maçta kozlarını paylaşabilirsin. Boksörünü seç ve onu tüm zamanların en büyük sporcularından biri yapıp yapamayacağını gör. Ayrıca istatistikleri geliştirmek ve hatta daha iyi boksörler kiralamak için para bile kazanabilirsin.

 • Ren Fuarı Modası
  Oyna
  Ren Fuarı Modası
  0 defa oynandı

  Bu yılki Ren Fuarı başlamak üzere ama bu üç kız henüz hazır değil. Bu çevrimiçi oyunda harika kostümler seçmelerine yardım edebilir misin? Bir kahraman prenses gibi mi giyinsinler yoksa cesur bir savaşçı gibi mi karar veremiyorlar; tamamen başka biri de olabilirler.

 • Eşleşmeyi Kaldır
  Oyna
  Eşleşmeyi Kaldır
  0 defa oynandı

  Bu benzersiz 3'ünü eşleştirme oyununda tüm taşları eşleştirebilecek misin? Her birindeki şekillere dikkatle bak. Göründüğünden daha zorlu olabilir!

 • Mısır Mahjong Üç Boyut 3B
  Oyna
  Mısır Mahjong Üç Boyut 3B
  0 defa oynandı

  Klasik tahta oyununun bu 3B sürümü ile meydan okumanın yeni boyutlarını keşfet. Tüm küplerdeki tasarımların tümünü eşleştirebilir misin?

 • Paparazzi Diva: Goldie
  Oyna
  Paparazzi Diva: Goldie
  0 defa oynandı

  Bazı divalar paparazziden kaçar ama Goldie onları çok önemsemiyor. Ünlü yıldızın bu çılgın giydirme oyunundaki dedikodu dergileri için bir kaç poz vermesine yardım edebilir misin? Sonraki fotoğrafçı peşine düşmeden önce gerçekten de harika bir kıyafet ve harika bir saç stili seçmesi gerekiyor!

 • Prensesin Aşkı Karpuz Manikürü
  Oyna
  Prensesin Aşkı Karpuz Manikürü
  0 defa oynandı

  Bu şık prenseslerin her biri karpuzlara bayılıyor. Ayrıca kıyafetleri ve hatta teması en sevdikleri meyve olan tırnak tasarımlarını da seviyorlar. Bu çevrimiçi baştan yaratma oyununda bir sürü harika karpuz rengi içeren hızlı bir manikür yapmalarına yardım edebilir misin?

 • Blok Dünyası
  Oyna
  Blok Dünyası
  0 defa oynandı

  Bu keşif oyununda yer gök blokla dolu bir dünyaya dalabilirsin. Hatta bir sürü havalı nesneyle ve diğer özelliklerle bu dünyayı değiştirebilirsin. Hayatta kalma modunda ne kadar dayanabileceğini gör ya da daha da fazla keşfedilecek alan bulacağın serbest oyun modunu dene.

 • Eğlenceli Tavşan Mantık
  Oyna
  Eğlenceli Tavşan Mantık
  0 defa oynandı

  Bu tavşan gerçekten acıkmış ve bu çayırda onu bekleyen bir sürü havuç var. Ama ne yazık ki bir sürü lav havuzu da var. Bu zorlu bulmaca oyununda havuzlara düşmemesini sağlayabilir misin? Biraz da mantığını kullanman gerekecek.

 • Modern Güzellik Tırnak Spası
  Oyna
  Modern Güzellik Tırnak Spası
  0 defa oynandı

  Bu tırnak spasında yine yoğun bir gün. Bu çevrimiçi baştan yaratma oyununda sonraki müşteriye yardım edebilir misin? Gerçekten sihirli bir manikür çok hoşuna giderdi!

 • War of Carribean Pirates
  Oyna
  War of Carribean Pirates
  0 defa oynandı

  Bu 3B aksiyon oyununda bir dolu heyecan ve macera seni bekliyor. Bu cesur korsan, ciğeri beş para etmez acımasız tayfalara karşı savaşıyor. Geniş kılıcı ile onları indirip denizin dibine gönderirken ona katıl!

 • Prenses: Kaş Stilleri
  Oyna
  Prenses: Kaş Stilleri
  0 defa oynandı

  Bu üç prenses mevcut saç stillerinden gerçekten çok sıkılmış. Bu nedenle birkaç yeni stil denemek istiyorlar. Bu çevrimiçi baştan yaratma oyununda süper şirin saç stilleri denemelerine yardım edebilir misin? İşin bittiğinde ayrıca her birinin yeni bir makyaj ve kıyafet seçmesine de yardım edebilirsin.

 • Kung Fu Dövüşü
  Oyna
  Kung Fu Dövüşü
  0 defa oynandı

  Bu iki dost zorlu, ama onlar bile bu sokaklarda kendi başlarına ayakta duramaz. Bu nostaljik oyunda şehri temizlerken gerçekten yardımın gerekiyor. Yani yumruklarını hazırla ve ortalığı dağıtmaya başla!

 • Süper Kahramanı Tahmin Et
  Oyna
  Süper Kahramanı Tahmin Et
  0 defa oynandı

  Bu ünlü süper kahramanlardan kaç tanesini tanıyabilirsin? Tahtadaki harflere bir göz at ve bu inanılmaz, muhteşem ve dost canlısı test oyununda adlarını bir araya getirip getiremeyeceğini gör.

 • Prensesler: Ayçiçeği Keyfi
  Oyna
  Prensesler: Ayçiçeği Keyfi
  0 defa oynandı

  Bu altı prenses de ayçiçeğine bayılıyor! Bu nedenle bu çevrimiçi giydirme oyununda bu temayı bolca içeren şirin bluzlar, etekler ve daha pek çok aksesuar giymeye karar verdiler. Harika kıyafetler yaratmalarına ve bunlara mükemmel saçlar yapmalarına yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Photogram Şöhreti
  Oyna
  Prensesler: Photogram Şöhreti
  0 defa oynandı

  Bu prensesler Photogram hesaplarını en son stilleriyle güncellemeye hazırlanıyor. Bu çevrimiçi giydirme oyununda harika makyajlar yapmalarına ve birkaç selfi çekmek için doğru kıyafetleri seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Ellie Hastanede Hayata Döndürme
  Oyna
  Ellie Hastanede Hayata Döndürme
  0 defa oynandı

  Ellie çok ciddi bir tıbbi krizin ortasında ve duruma hemen müdahale etmesi gerekiyor! Şu anda acil serviste. Bu tıbbi simülasyon oyununda doktorun onu hızla hayata döndürmesine yardım edebilir misin?

 • Lise Dedikodusu
  Oyna
  Lise Dedikodusu
  0 defa oynandı

  Rob deniz aşırı uzak bir seyahatten yeni döndü ve bir sürü dedikoduya yetişmesi gerekiyor. Bu etkileşimli hikaye oyununda birbirlerine bir sürü metin mesajı gönderirken ona ve arkadaşlarına katıl. Özellikle Rob Kristen'ın kendisini başka bir çocuk için terk ettiğini öğrendiğinde bir dolu dram yaşanacak!

 • Hayalet Adası
  Oyna
  Hayalet Adası
  0 defa oynandı

  Gizemli Hayalet Adasında seni seven bir sürü macera var. Andrea ve arkadaşları denizde korkunç bir fırtınaya yakalandıktan sonra adanın kıyısına vurdu. Bu heyecan verici gizli nesne oyununda kayıp donanımlarını ve adadan kaçacak bir yol bulmalarına yardım edebilir misin?

 • Tank Savaşları
  Oyna
  Tank Savaşları
  0 defa oynandı

  Bu fizik tabanlı aksiyon oyunundaki tanklar gerçekten vurdu mu indiriyor! Kontrollerin başına geç ve bu destansı düelloların kaçında kazanabileceğini gör. Rakiplerini havaya uçuracak mısın yoksa tankının havaya uçmasını mı izleyeceksin?

 • Prensesler: Randevu Telaşı
  Oyna
  Prensesler: Randevu Telaşı
  0 defa oynandı

  Bu üç prensese de bir sürü metin mesajı geldi. Erkek arkadaşları onları bu gece bir randevuya çıkarmak istiyor! Bu giydirme oyununda hazırlanmaları için çok az zamanları var. Saçlarını hızlı bir şekilde yapmalarına ve mükemmel kıyafetleri seçmelerine yardım edebilir misin? Erkek arkadaşları neredeyse gelmek üzereler!

 • Patlayan Balon Maceraları
  Oyna
  Patlayan Balon Maceraları
  0 defa oynandı

  Bu sihirli orman yaratığı uçup gitmeden önce umutsuzca bebeklerini kurtarmaya çalışıyor! Ormanda heyecanlı bir macera için ona katıl, bir sürü büyülü balon patlatacak. Balonlar tüm çocuklarını yakaladı ve hızlı hareket etmezsen yaralanabilirler!

 • World Crafts
  Oyna
  World Crafts
  0 defa oynandı

  Bu çevrimiçi oyunda mucizelerle dolu bir 3B dünyaya gir. Bu dünyayı inşa edebilir, özelleştirebilir ve sana özel hale getirebilirsin! Bırak hayal gücün kükresin!

 • Veteriner Kliniğim
  Oyna
  Veteriner Kliniğim
  0 defa oynandı

  Bu veterinerde yine yoğun bir gün yaşanıyor. Bekleme odasında şimdiden yardımını bekleyen bir sürü hayvan var. Bu şirin tıbbi simülasyon oyununda hepsini hızla bir kontrolden geçirebilir misin? Sırada bir tavşan, bir kaplumbağa, bir kedi ve daha bir sürü hayvan var!

 • Karafatma Otel Gizemi
  Oyna
  Karafatma Otel Gizemi
  0 defa oynandı

  Kentin en berbat otellerinden birinde gerçekten sıra dışı şeyler oluyor. Dünyanın en büyük doğa üstü dedektiflerinden ikisi olan Lara ve Logan'a katıl ve bu çevrimiçi oyundaki gizemi araştır. Park yerindeki tüm farklılıkları bulabilir misin? Peki ya otelin ürkütücü odalarında yer alan farkları bulabilecek misin?

 • Kötü Kız Prenses Olmak İstiyor
  Oyna
  Kötü Kız Prenses Olmak İstiyor
  0 defa oynandı

  Suç ve karmaşa dolu bir hayat bu ünlü kötü kalpli kızın sonunu getirmek üzere. Keşke bir prenses olsaydı! Favori kraliyet üyelerinden esinlendiği havalı kıyafetler ve aksesuarlar seçmesine yardım edebilir misin? Bir prenses olamasa bile en azından bir prenses gibi giyinebilir!

 • X-Trial Yarış 2: Dağ Macerası
  Oyna
  X-Trial Yarış 2: Dağ Macerası
  0 defa oynandı

  Gerçekten korkunç parkurlara çıkmaya hazırlan! Bu yoğun yarış oyununda orman zemininden bir hayli yukarıda olacaksın. Motoruna atla bitiş çizgisine gazla ama dikkatli ol! tek bir platformu kaçırırsan düşer ve yanarsın.

 • Ellie ve Eliza: Sonbahar Desenleri
  Oyna
  Ellie ve Eliza: Sonbahar Desenleri
  0 defa oynandı

  Ellie ve Eliza sonbahara bayılıyor. Bu nedenle yeni stillerinde kullanmak için bir sürü mevsim deseni seçiyorlar. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda harika görünümler yaratmalarına yardım edebilir misin?

 • Audrey Göz Alıcı Gerçek Baştan Yaratma
  Oyna
  Audrey Göz Alıcı Gerçek Baştan Yaratma
  0 defa oynandı

  Audrey normal bir baştan yaratma istemiyor, gerçekten göz alıcı hissettirecek bir yenileme istiyor! Bu çevrimiçi oyunda doğru görünümü kazanmasına yardım edebilir misin? Doğru güzellik ürünlerini, kıyafetlerini ve daha pek çok şeyi seçmesi gerekiyor.

 • Check3
  Oyna
  Check3
  0 defa oynandı

  Bu zorlu çevrimiçi oyunda tüm doğru hareketleri yapabilecek misin? Tahtada her sütuna ve her satıra üç onay işareti yerleştirmek için elinden geleni yap.

 • Jessie'nin Güzellik Salonu
  Oyna
  Jessie'nin Güzellik Salonu
  0 defa oynandı

  Jessie’nin güzellik salonuna adım at, bir sonraki müşteri seni bekliyor. Bu çevrimiçi baştan yaratma oyununda tamamen yeni bir stil yaratmasına yardım edebilir misin? Şirin bir makyaj ve gerçekten harika aksesuarlar çok güzel olurdu.

 • Idle Miner Tycoon
  Oyna
  Idle Miner Tycoon
  0 defa oynandı

  Bu zavallı çocuk biraz önce babasının kaybolduğunu öğrendi! Babasının tüm iş arkadaşları çok korkmuş ve senden onun için devreye gitmeni istiyorlar. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda babasının madencilik işini yürütmesine yardım edebilir misin? Bir yandan ne olduğunu öğrenmeye çalışırken bir yandan da değerli mineraller araması gerekecek.

 • Moda Tasarım Galası
  Oyna
  Moda Tasarım Galası
  0 defa oynandı

  Bu çevrimiçi giydirme oyununda yılın en önemli etkinliklerinden biri başlamak üzere! Bu dört modelin de hazırlanmasına yardım edebilir misin? Saçlarını hızlıca yapmaları, harika aksesuarlar seçmeleri ve mükemmel kıyafetler seçmeleri gerekiyor.

 • Prensesler: Surat Yamultma
  Oyna
  Prensesler: Surat Yamultma
  0 defa oynandı

  Bu prensesler, saçları yeşil ya da burunları kocaman olsaydı nasıl görünürdü? Bu çılgın tasarım oyununda portrelerini düzenlerken bunun yanıtını öğrenebilirsin! Üstlerinde bir sürü garip ve komik şekil denerken haya gücünü serbest bırak.

 • Rünik Bloklar
  Oyna
  Rünik Bloklar
  0 defa oynandı

  Bütün bu gizemli bloklar için tahtada yer var, ya da acaba var mı? Bu büyüleyici bulmaca oyununu oynarken bunları yerleştirmek için elinden geleni yap.

 • Vex 4
  Oyna
  Vex 4
  0 defa oynandı

  Dünyanın en yoğun labirentlerinden birine tekrar hoş geldin. Bu destansı aksiyon oyununda kontrol noktalarından birine ulaşabilecek misin? Hareketli platformlardan dipsiz kuyulara kadar pek çok şeye dikkat etmen gerekecek!