Silah Oyunları

Ücretsiz Çevrimiçi Silah Oyunları

Bu silah oyunlarında düşmanlarınızın nefesi ensenizde, cephaneniz bitmek üzere ve sağlık barınız neredeyse sıfıra dayanmış! Daha fazla kaynak bulmak için bir sonraki sandığa yetişebilecek misiniz yoksa erkenden nalları mı dikeceksiniz? Bu, savaş oyunlarından birini ya da bu kategorideki diğer muhteşem oyunları oynarken kendinizi bulacağınız aksiyon dolu durumlardan yalnızca bir tanesi.

Ölümcül ormanlardan devasa arenalara kadar her yerde geçen atış oyunlarındaki destansı çatışmalar sırasında silahlar arayın ve köşelerin arkasına mevzilenin. Tüm gezegenin kaderi pamuk ipliğine bağlıyken heyecan verici görevlere gidebilir veya sadece nişan ve atış oyunlarında becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Avcılık oyunlarından birinde evinize bir av hatırası götürüp götüremeyeceğinizi test edin. Bu ücretsiz çevrimiçi oyunlarda gerilimin ve heyecanın sonu yoktur.

Hiç bir teröristi uzun menzilli tüfekle öldürmeyi istediniz mi? Keskin nişancı oyunlarında bunu yapabilirsiniz. Bunun yanında birinci şahıs nişancı oyunlarında.

Çok oyunculu oyunlarda diğer oyuncularla işbirliği yapabilir ya da Cigarette Killer adlı oyunda iç mekanlarda sigara içenleri su tabancasıyla avlayabilirsiniz! Bu havalı çevrimiçi oyun koleksiyonunda tüm bunlar ve daha fazlası sizi bekliyor.