Tasarım Oyunları

 • DIY Dress Makeover
  Oyna
  DIY Dress Makeover
  166887 defa oynandı

  Bu şık genç kız sevdiği butiklerden alışveriş yapmak yerine kendisi yeni elbise yapmaya karar verdi. Kızlar için olan bu çevrimiçi Kendin Yap moda oyununda elbise tasarlamada, güzel renkler seçmede ve elbiselerin güzel görünmesinde ona yardım edebilir misin?

 • Cake Design
  Oyna
  Cake Design
  125468 defa oynandı
 • Pixel Art: Color by Number
  Oyna
  Pixel Art: Color by Number
  111948 defa oynandı

  Bu çevrimiçi boyama oyununda bir dolu retro piksel grafiğini değiştirebilirsin. Her tasarımda yakınlaştır ve renklerini seç. Bir astronota mor bir uzay giysisi giydirebilir, bir ineğin beneklerini yeşile boyayabilir ve daha pek çok şey yapabilirsin!

 • Ayakkabı Tasarımcısı
  Oyna
  Ayakkabı Tasarımcısı
  34932 defa oynandı

  Bu yoğun tasarımcının üzerinde çalışacağı bir sürü proje var. Bu çevrimiçi tasarım oyununda gerçekten yardımın gerekiyor! Yeni harika ayakkabı koleksiyonları yaratmaya başlamak üzereyken sen de stüdyosunda ona katıl. Klasik topuklulardan gerçekten çılgın ayakkabılara kadar her şeyi tasarlarken ona birkaç ipucu verebilirsin.

 • Expert Young Designer
  Oyna
  Expert Young Designer
  23525 defa oynandı
 • Sue the Fashion Designer
  Oyna
  Sue the Fashion Designer
  20596 defa oynandı
 • Baby Hazel: Flower Girl
  Oyna
  Baby Hazel: Flower Girl
  20164 defa oynandı
 • Kız Kardeşlerin Lise Mezuniyeti
  Oyna
  Kız Kardeşlerin Lise Mezuniyeti
  17613 defa oynandı

  Mezuniyet bu gece ve bu iki şık kız kardeş hazır değil! Hızlı bir şekilde kıyafet, aksesuar, ve makyaj seçmelerine yardım edebilir misin? Bu giydirme oyununda yardım etmezsen zamanında yetişemeyecekler.

 • Baby Hazel Craft Time
  Oyna
  Baby Hazel Craft Time
  14868 defa oynandı
 • Örgü Stilini Seviyoruz
  Oyna
  Örgü Stilini Seviyoruz
  13713 defa oynandı

  Bu üç kız örgüleri seviyor! Bu çevrimiçi oyunda yeni havalı stiller yaratırken onlara yardım edebilir misin? Ayrıca şirin makyajlar ve kıyafetler seçerken onlara yeni moda fikirleri verebilirsin.

 • Prensesler: Cupid'in İlk Öpücük Macerası
  Oyna
  Prensesler: Cupid'in İlk Öpücük Macerası
  12578 defa oynandı

  Cupid yardımına gerçekten ihtiyaç duyan potansiyel çiftleri arıyor! Bu romantik çevrimiçi oyunda çiftlere aşık olmaları için yardım ederken ona katıl. Her çift ilk öpücüklerini alabilecek mi, ya da birbirleri için kötü bir eşleşme mi olacaklar?

 • Pisiciklerin Aşk Hikayesi
  Oyna
  Pisiciklerin Aşk Hikayesi
  12197 defa oynandı

  Bu şirin kediler aşık! Ne yazık ki gerçek romantizmi yaşamaları için aralarında bir sürü engel var. Bu dinamik bulmaca oyununda zorlu seviyelerin her birini tamamlamalarına yardım edebilir misin?

 • Beli Açık Tişört Tasarımı
  Oyna
  Beli Açık Tişört Tasarımı
  11121 defa oynandı

  Beli açık tişörtler havalı ve şık kalmanın harika bir yolu! Bu giydirme ve tasarım oyununda bu iki şık kıza bir kaç tane tasarlaması için yardım edebilir misin? Gerçekten harika ve şirin desenli stiller arıyorlar.

 • Rahat Süveterimi Tasarla
  Oyna
  Rahat Süveterimi Tasarla
  11021 defa oynandı

  Bu üç kız rahat ve süper şık yeni süveterler arıyor! Bu giydirme ve tasarım oyunundaki sanal stüdyoda birkaç tane tasarlayabilir misin? Ayrıca kızların görünümlerini tamamlayacak bazı havalı etekler ve aksesuarlar da seçebilirsin.

 • Magazin Divası: Prenses Goldie
  Oyna
  Magazin Divası: Prenses Goldie
  10375 defa oynandı

  Magazinler sürekli Goldie'den kapaklarında görünmesini istiyor. Sonunda bu giydirme ve tasarım oyununda birkaç fotoğraf çekimini kabul etti. İlk çekim başlamadan önce harika kıyafetler seçmesine yardım edebilir misin?

 • Bahar Tatilinin En İyileri
  Oyna
  Bahar Tatilinin En İyileri
  9903 defa oynandı

  Bahar Tatili başlamak üzere ve bu üç sıkı arkadaş sezonun en iyi stillerini denemeye hazırlanıyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda giyecek harika kıyafetler ve diğer şeyleri seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  Oyna
  Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  8775 defa oynandı

  Oh Hayır! Birileri yemek salonuna daldı ve Dotted Girl’ün düğün yemeğini tamamen mahvetti! Ünlü Fransız süper kahramana bu simülasyon oyununda tören başlamadan önce her şeyi toparlaması için yardım edebilir misin? Korkak suçlu bir camı kırdı, masaları devirdi ve hatta düğün pastasını rezil etti!

 • Kızlar Onarır: Gwen'in Rüya Arabası
  Oyna
  Kızlar Onarır: Gwen'in Rüya Arabası
  8638 defa oynandı

  Gwen’in araması tümüyle dağılmış! Neyse ki garajında arabayı onarabilir, ama yardımın gerekiyor! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda tüm hasarları onarırken ve diğer işleri yaparken ona katıl. Ayrıca yıkarken ve harika ve süper şirin çıkartmalarla süslerken de bir el atabilirsin!

 • Eğlenceli Dövme Dükkanı
  Oyna
  Eğlenceli Dövme Dükkanı
  8587 defa oynandı

  Bu havalı dövme dükkanında bugün işler gerçekten yoğun ve sen de bugün dövme sanatçılarından bir olarak çalışacaksın. Bu harika simülasyon oyununda işe başlamadan önce tüm müşterilere gerçekten harika tasarımlar yaratmalarına yardım edebilir misin?

 • Plaj Evi Temizliği
  Oyna
  Plaj Evi Temizliği
  8574 defa oynandı

  Bu harika plaj evinde her şey birbirine girmiş! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda odalardan üç tanesini temizleyip düzenleyebilir misin?

 • En İyi Arkadaşlar Paris'te
  Oyna
  En İyi Arkadaşlar Paris'te
  8453 defa oynandı

  Bu üç en iyi arkadaş Paris seyahatlerinden çok keyif aldı. En yeni moda trendlerinin tümünü incelediler. Bu giydirme ve tasarım oyununda bir fotoğraf çekip bunu bir kartpostal hazırlamak için kullanmadan önce havalı kıyafetler seçmeleri için yardım edebilir misin?

 • Ünlülerin Yıldız Modası
  Oyna
  Ünlülerin Yıldız Modası
  8436 defa oynandı

  Bu beş ünlünün özel bir moda etkinliğine katılma zamanı geldi. Bu giydirme oyununda en iyi şekilde görünmek istiyorlar. Her birine saçlarını ve makyajlarını yapmaları ve harika bir kıyafet seçmeleri için yardım edebilir misin?

 • Rahat Kocaman Terliklerim
  Oyna
  Rahat Kocaman Terliklerim
  8352 defa oynandı

  Bu üç kızın her biri bir çift yeni terlik kullanabilir. Bu giydirme ve tasarım oyununda kendi terliklerini yapmaya karar verdiler. Şekillerine, stillerine, renklerine ve diğer şeylere karar verirken onlara yardım edebilir misin? Terliklerin rahat ve kocaman olmalarını istiyorlar!

 • Hollywood Temalı Prenses Giydirme
  Oyna
  Hollywood Temalı Prenses Giydirme
  8324 defa oynandı

  Bu beş prensesin hepsi Hollywood temalı harika bir partiye davet edildi! Bu çevrimiçi giydirme oyununda her birine en sevdikleri oyuncudan esinlendikleri bir kıyafet yaratması için yadım edebilir misin? Ayrıca saçları için de birkaç öneride bulunabilirsin!

 • Moda Tutkunu Rapunzel: Yoğun Gün
  Oyna
  Moda Tutkunu Rapunzel: Yoğun Gün
  8004 defa oynandı

  Rapunzel bugün çok yoğun. En sevdiği kulüpte bir partiye katılmadan önce sanat okulunda derse gidecek. Sonra da akşamı havalı kraliyet balosunda sonlandırmayı düşünüyor. Bu heyecan verici giydirme oyununda mükemmel kıyafetleri seçmesine yardım edebilir misin?

 • Prenses: 24 Saat Moda Divası
  Oyna
  Prenses: 24 Saat Moda Divası
  7997 defa oynandı

  Bu çık prenses için moda hiç uyumuyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda günün her saati harika kıyafetler tasarlamasına yardım edebilir misin? Makyajını da seçebilirsin.

 • Melek Prenses Kostümleri
  Oyna
  Melek Prenses Kostümleri
  7947 defa oynandı

  Büyülü bir kumru bu şık prensesleri Melek Diyarını ziyaret etmeye davet etmeye karar verdi. Bu giydirme oyununda bu cennet yolculuğunda giyecekler şeylere karar verirken yardım edebilir misin? Her biri Gündüz Meleği ya da Gece Meleği olarak giyinmeyi seçebilir.

 • Prensesler: Tişört Tasarımcısı
  Oyna
  Prensesler: Tişört Tasarımcısı
  7748 defa oynandı

  Tişört tasarlamak gerçekten çok eğlenceli! Onlar bu çevrimiçi oyunda bazı harika tarzlar yaratırken, prenseslerimize yardım edebilirsin. Hangi tür renkler kullanmalılar? Hangi tür tişörtler? Karar aşamasında onlara katıl.

 • Ho-Pin Tung Racer
  Oyna
  Ho-Pin Tung Racer
  7318 defa oynandı
 • Prenses Mezuniyet Galası
  Oyna
  Prenses Mezuniyet Galası
  7303 defa oynandı

  Mezuniyet galası bu gece ve bu prenseslerin hiçbiri hazır değil! Hızlı yoldan mükemmel kıyafetler, saç stilleri, aksesuarlar ve diğer pek çok şeyi seçmelerine yardım edebilir misin? Bu giydirme oyununda arkadaşlarını etkilemeyi gerçekten çok istiyorlar.

 • Jessie ve Audrey: Sosyal Medya Macerası
  Oyna
  Jessie ve Audrey: Sosyal Medya Macerası
  7047 defa oynandı

  Jessie ve Audrey yeni sosyal medya hesapları açmaya karar verdiler. En yeni kıyafetlerini sergilemek ve bir sürü çiçek kazanmak istiyorlar. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda moda becerilerini gösterebilecekleri bir dizi günlük yarışmaya katılmalarına yardım edebilir misin?

 • Ev Yapımı Pizza Pişirme
  Oyna
  Ev Yapımı Pizza Pişirme
  7013 defa oynandı

  Pizza yapmak eğlencelidir, ama ortalık gerçekten batabilir. Bu çevrimiçi pişirme oyununda mutfağını batırmadan pizza yapmayı deneyebilirsin. İhtiyacın olan tüm malzemeler bu sanal mutfakta hazır!

 • Moda: Mükemmel Makyaj
  Oyna
  Moda: Mükemmel Makyaj
  6670 defa oynandı

  Bu göz alıcı kızın harika bir partiye katılma zamanı geldi. Makyajının mükemmel ve doğal olmasını istiyor. Bu çevrimiçi oyunda harika bir görünüm yaratmasına yardım edebilir misin?

 • Sıcacık Kış Atkım
  Oyna
  Sıcacık Kış Atkım
  6653 defa oynandı

  Kış mevsimi evde oturup şirin bir atkı örmek için harika bir zamandır. Bu çevrimiçi simülasyon ve tasarım oyununda her tür harika atkıyı yaratabilir ve birlikte harika görünecek bir kaç kıyafet seçebilirsin.

 • Prensesler: Planlama Günceleri
  Oyna
  Prensesler: Planlama Günceleri
  6635 defa oynandı

  Bu meşgul prenseslerin yeni planları var, ama her birine biraz şıklık gerekiyor! Bu çevrimiçi tasarım oyununda onları süper şirin yapmak için prenseslere yardım edebilir misin? Plan defterlerini bir sürü parlak renk ve harika çıkartmayla özelleştirmek istiyor.

 • Shoe Designer - Marie's Girl Games
  Oyna
  Shoe Designer - Marie's Girl Games
  6547 defa oynandı

  Marie'nin çevrimiçi ayakkabı akademisinde hayallerindeki ayakkabıları üretebilirsin. Harika yüksek topuklular veya geniş platform topuklu ayakkabılar tasarla ve onları süsle. Her şey hayal gücünle sınırlı!