• Ünlülerin Yaşam Tarzı
  Oyna
  Ünlülerin Yaşam Tarzı
  107 defa oynandı

  Bu moda sever kız her zaman bir ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyordu. Bu giydirme oyununda ünlü yaşam tarzını öğrenirken ona katıl. Havalı kıyafetler tasarladıktan sonra dünyaca ünlü bir şarkıcı ya da aktris gibi görünmesine yardım edebilir misin?

 • Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  Oyna
  Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  15256 defa oynandı

  Oh Hayır! Birileri yemek salonuna daldı ve Dotted Girl’ün düğün yemeğini tamamen mahvetti! Ünlü Fransız süper kahramana bu simülasyon oyununda tören başlamadan önce her şeyi toparlaması için yardım edebilir misin? Korkak suçlu bir camı kırdı, masaları devirdi ve hatta düğün pastasını rezil etti!

 • Zbuduj Dom
  Oyna
  Zbuduj Dom
  1649 defa oynandı
 • Eliza'nın Neon Saç Stili
  Oyna
  Eliza'nın Neon Saç Stili
  17063 defa oynandı

  Eliza’nın yeni saç stili ta anlamıyla parlamasını sağlayacak! Bu makyaj oyununda canlı ve heyecan verici yeni görüntüsünü yaratırken bu moda çılgınına katıl. Saçlarını bir sürü harika renkle doldurmak istiyor.

 • Expert Young Designer
  Oyna
  Expert Young Designer
  25092 defa oynandı
 • Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  Oyna
  Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  33973 defa oynandı

  Eliza, düğün gününün tıpkı cennet gibi olmasını umuyor. Bu çevrimiçi giysi giydirme oyununda, muhteşem bir gün geçirmesine yardımcı olurken, gelin ekibinin üyeleriyle birlikte çalış. Mükemmel kıyafetler, harika makyajlar ve daha fazlasını seçmeleri gerekecek!

 • Bahçe Tasarımı
  Oyna
  Bahçe Tasarımı
  1970 defa oynandı

  Bu bahçede işler gerçekten çığırından çıktı. Bir zamanlar bu bahçe harikaydı. Bu çevrimiçi simülasyon ve tasarım oyununda bahçeyi onarıp eski görkemli günlerine kavuşturabilir misin?

 • Prensesler: Kuralsız Moda
  Oyna
  Prensesler: Kuralsız Moda
  338 defa oynandı

  Bu prensesler bu sıra dışı giydirme ve tasarım oyununda tüm moda kurallarını yıkmak üzere. Cesur, cüretkar ve tümüyle sıra dışı yeni kıyafetler üzerinde çalışırken onlara katıl. Onlara göre moda kurallar içermemeli!

 • 3D Numaraya Göre Boya
  Oyna
  3D Numaraya Göre Boya
  15521 defa oynandı

  Bu 3D renklendirme ve tasarım oyununda sevimli hayvanlardan şık kıyafetlere kadar her şeyi dekore edebilirsin. Arabaları, müzik aletlerini ve çok daha fazlasını boyarken harika renkleri kullan!

 • Jessie ve Audrey: Sosyal Medya Macerası
  Oyna
  Jessie ve Audrey: Sosyal Medya Macerası
  7828 defa oynandı

  Jessie ve Audrey yeni sosyal medya hesapları açmaya karar verdiler. En yeni kıyafetlerini sergilemek ve bir sürü çiçek kazanmak istiyorlar. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda moda becerilerini gösterebilecekleri bir dizi günlük yarışmaya katılmalarına yardım edebilir misin?

 • Princess: Design Your Rainbow Dress
  Oyna
  Princess: Design Your Rainbow Dress
  2019 defa oynandı
 • Doğaüstü Kahraman: Tasarım Rakipleri
  Oyna
  Doğaüstü Kahraman: Tasarım Rakipleri
  9679 defa oynandı

  Bu kıyafetleri yaratmak, bu süper kahramanın şimdiye kadarki en büyük maceralarından biri olabilir! Bu zaman yönetimi ve tasarım oyununda rakiplerini yenebilecek mi? Her biri harika bir temaya sahip üç farklı ve çok özel elbise yaratırken onunla birlikte çalış. Kendi tasarım projesinde rakibi dikkatini dağıtırken dikiş makinesini kullanması gerekecek.

 • Cake Design
  Oyna
  Cake Design
  146665 defa oynandı
 • Plaj Evi Temizliği
  Oyna
  Plaj Evi Temizliği
  10293 defa oynandı

  Bu harika plaj evinde her şey birbirine girmiş! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda odalardan üç tanesini temizleyip düzenleyebilir misin?

 • Kızlar Onarır: Gwen'in Rüya Arabası
  Oyna
  Kızlar Onarır: Gwen'in Rüya Arabası
  11333 defa oynandı

  Gwen’in araması tümüyle dağılmış! Neyse ki garajında arabayı onarabilir, ama yardımın gerekiyor! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda tüm hasarları onarırken ve diğer işleri yaparken ona katıl. Ayrıca yıkarken ve harika ve süper şirin çıkartmalarla süslerken de bir el atabilirsin!

 • Prenses: Hayvan Giydirme Partisi
  Oyna
  Prenses: Hayvan Giydirme Partisi
  4984 defa oynandı

  Bu altı prenses koleje gidiyor ve bu günlük derslerini çalıştılar. Artık parti yapabilirler! Bazı süper şirin hayvan kıyafetlerini konu alan bir partide bir araya gelebilirler. Bu çevrimiçi giydirme oyununda yaratık temalı kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin?

 • En İyi Arkadaşlar Paris'te
  Oyna
  En İyi Arkadaşlar Paris'te
  18323 defa oynandı

  Bu üç en iyi arkadaş Paris seyahatlerinden çok keyif aldı. En yeni moda trendlerinin tümünü incelediler. Bu giydirme ve tasarım oyununda bir fotoğraf çekip bunu bir kartpostal hazırlamak için kullanmadan önce havalı kıyafetler seçmeleri için yardım edebilir misin?

 • Sleeping Princess Villain Cosplay
  Oyna
  Sleeping Princess Villain Cosplay
  4177 defa oynandı
 • Kirli Sarayın Temizliği
  Oyna
  Kirli Sarayın Temizliği
  5681 defa oynandı

  Iyyy! Bu saray gerçekten berbat durumda! Bu simülasyon oyununda odalarından bir kaçının temizlenmesine yardım edebilir misin? Prensesin yatak odasındaki eşyaları bir kenara koyarak başlayabilirsin.

 • Fashion Designer
  Oyna
  Fashion Designer
  1205 defa oynandı
 • Araç Yıkama Salonu
  Oyna
  Araç Yıkama Salonu
  9853 defa oynandı

  Bu şirin simülasyon oyununu oynarken harika günlük ödüller toplayabilirsin. Yoğun bir araç yıkama salonunu işleteceksin. Her bir müşterinin aracını temizleyebilir misin? Bazıları gerçekten çok kirli!

 • Süpermarket Çılgınlığı
  Oyna
  Süpermarket Çılgınlığı
  4719 defa oynandı

  Bu heyecan verici süpermarkette üç farklı mini oyun seni bekliyor. Bakalım çeşitli ürünleri ne kadar hızlı düzenleyebiliyorsun ya da havada uçan meyveleri ne kadar hızlı dilimleyebiliyorsun. Ayrıca bir alış veriş listesindeki ürünlerin tümünü arayabilirsin de. Bu eğlenceli ve zorlu çevrimiçi oyunda yapılacak bir sürü iş var.

 • Pisiciklerin Aşk Hikayesi
  Oyna
  Pisiciklerin Aşk Hikayesi
  15566 defa oynandı

  Bu şirin kediler aşık! Ne yazık ki gerçek romantizmi yaşamaları için aralarında bir sürü engel var. Bu dinamik bulmaca oyununda zorlu seviyelerin her birini tamamlamalarına yardım edebilir misin?

 • Eliza Tailor Shop
  Oyna
  Eliza Tailor Shop
  5023 defa oynandı
 • Mor Mücevher Kawaii Giydirme
  Oyna
  Mor Mücevher Kawaii Giydirme
  718 defa oynandı

  Bu şık kız kawaii ile ilgili her şeye bayılıyor. Bu makyaj ve giydirme oyununda, süper şirin yeni bir görünüm yaratmasına yardım edebilir misin?

 • Island Princess: Acil Tırnak Tedavisi
  Oyna
  Island Princess: Acil Tırnak Tedavisi
  9465 defa oynandı

  Island Princess bu medikal simulasyon oyununda bir çeşit ayak tırnağı mantarı ile uğraşıyor! Rahatlatıcı bir pedikür yaptırmadan önce tırnağını tedavi ettirmesine yardım edebilir misin?

 • Sisters: Ugly Xmas Sweater
  Oyna
  Sisters: Ugly Xmas Sweater
  2921 defa oynandı

  These two sisters are hosting an ugly Christmas sweater party this year and they want theirs to be the ugliest ones of all! That’s why they’re designing them instead of buying some from a store. Join them while they create some spectacularly silly sweaters and decorate their house before their guests arrive in this online game for girls.

 • Bahar Tatilinin En İyileri
  Oyna
  Bahar Tatilinin En İyileri
  47134 defa oynandı

  Bahar Tatili başlamak üzere ve bu üç sıkı arkadaş sezonun en iyi stillerini denemeye hazırlanıyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda giyecek harika kıyafetler ve diğer şeyleri seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Bu Kraliçesi: Düğün Öpücüğü
  Oyna
  Bu Kraliçesi: Düğün Öpücüğü
  6747 defa oynandı

  Bugün Buz Kraliçesinin düğünü var ve tören başlamadan önce hızlı bir öpücük almak istiyor! Bu romantik çevrimiçi oyunda kimse fark etmeden damadı öpmesine yardım edebilir misin?

 • DIY Dress Makeover
  Oyna
  DIY Dress Makeover
  172732 defa oynandı

  Bu şık genç kız sevdiği butiklerden alışveriş yapmak yerine kendisi yeni elbise yapmaya karar verdi. Kızlar için olan bu çevrimiçi Kendin Yap moda oyununda elbise tasarlamada, güzel renkler seçmede ve elbiselerin güzel görünmesinde ona yardım edebilir misin?

 • Prenses Mezuniyet Galası
  Oyna
  Prenses Mezuniyet Galası
  8520 defa oynandı

  Mezuniyet galası bu gece ve bu prenseslerin hiçbiri hazır değil! Hızlı yoldan mükemmel kıyafetler, saç stilleri, aksesuarlar ve diğer pek çok şeyi seçmelerine yardım edebilir misin? Bu giydirme oyununda arkadaşlarını etkilemeyi gerçekten çok istiyorlar.

 • Kraliçe Carley: Dövme Eğlencesi
  Oyna
  Kraliçe Carley: Dövme Eğlencesi
  2662 defa oynandı

  Carley’nin dövmeleri çok ünlü olmasına yardım etti. Onları bir sürü dergide sergiledi. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda en son tasarımında ona yardım edebilir misin? Yeni dövmesi oldukça destansı olacak!

 • Beli Açık Tişört Tasarımı
  Oyna
  Beli Açık Tişört Tasarımı
  12463 defa oynandı

  Beli açık tişörtler havalı ve şık kalmanın harika bir yolu! Bu giydirme ve tasarım oyununda bu iki şık kıza bir kaç tane tasarlaması için yardım edebilir misin? Gerçekten harika ve şirin desenli stiller arıyorlar.

 • Prenses: Büyülü Elf
  Oyna
  Prenses: Büyülü Elf
  6616 defa oynandı

  Bu prensesler en sevdikleri fantastik filmlerden birini henüz izledi. Şimdi hepsi bir elf gibi görünüp görünemeyeceklerini merak ediyor! Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda, gerçekten büyülü stiller ve giysiler oluşturmalarına yardımcı olabilir misin?

 • Rahat Kızlar Gecesi
  Oyna
  Rahat Kızlar Gecesi
  5689 defa oynandı

  Bu moda sever kızlar bu gece evde kalmaya ve harika makyajlar denemeye karar verdi! Bu çevrimiçi oyunda bir sürü makyaj, oje ve rahat giysi denemelerine yardım edebilir misin? Hatta saçlarını yapmalarına bile yardım edebilirsin!

 • Bebek Oluşturucu
  Oyna
  Bebek Oluşturucu
  3660 defa oynandı

  Bu çevrimiçi tasarım oyununda, bu bebeklerin her biri için süper sevimli bir görünüm oluşturabilirsin. Saç stillerini, kıyafetlerini ve daha fazlasını seçebilirsin.