Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Lezziz - Emily'nin Yeni Başlangıcı

Lezziz – Emily’nin Yeni Başlangıcı, Lezziz evrenindeki yepyeni ve harika bir macera! Bebek Paige artık büyüdüğü için Emily tekrar restoranının başına geçmek istiyor. Ancak müşterilerin hepsine servis yaparken küçük Paige’e göz kulak olmak o kadar da kolay olmayacak…

Lezziz – Emily’nin Yeni Başlangıcı Nasıl Oynanır?

Bu zaman yönetimi oyununda amacın, Emily restoranla ilgilenirken ve Patrick işteyken Paige’e göz kulak olmak. Müşterilerinin siparişlerini al ve mutfaktan doğru yemekleri al. Müşterilerine servis yap, masaları temizle ve Paige’in oyun alanından kaçmadığından emin ol.

Koşturman gereken bir sürü iş var. Hem de sokağın karşısındaki yeni ve lüks restoranla yarışabilmek için menünü çeşitlendirmen gerekiyor. En yüksek bahşişi almak için müşterilerine olduğunca hızlı servis yap. Müşterilerine siparişlerini verdikten sonra kasaya geçip ödeme almayı unutma.

Lezziz – Emily’nin Yeni Başlangıcı’nda Özel Ürünler Nasıl Hazırlanır?

Menüde hamburgerler, elmalı turtalar ve dondurma gibi hazırlaması biraz zahmet isteyen ürünler var. İşte onları şöyle hazırlayabilirsin:

Lezziz – Emily’nin Yeni Başlangıcı’nda Hamburgerler Nasıl Hazırlanır?

Hamburgerleri hazırlamak için malzemeleri soğru sırada seçmelisin. Önce ekmeğin alt kısmını seç, sonra hamburger köftesini, sonra peyniri ve son olarak da ekmeğin üst kısmını. Malzemelere hızlıca tıkla yoksa Emily dikkatini kaybeder vee n baştan başlaması gerekir. Siparişlere dikkatle bak çünkü bazı müşteriler hamburgerlerinde peynir istemeyebilir.

Lezziz – Emily’nin Yeni Başlangıcı’nda Elmalı Turta Nasıl Hazırlanır?

Önce turta tabanına daha sonra da elmaya tıkla. Turta otomatik olarak fırına girecek ve hazır olduğunda fırının kapağı açılacak. Fırına hızlıca gidip turtayı çıkartmayı unutma yoksa turtan yanar ve tekrar denemen gerekir.

Lezziz – Emily’nin Yeni Başlangıcı’nda Dondurma Nasıl Hazırlanır?

Dondurma makinesini çalıştırmak için tıkla. Hazır olduğunda dordurmayı makineden almayı unutma. Yoksa makine çalışmaya devam eder ve ortalığı batırır!

Oyun Kontrolleri

  • Ürünlere tıklayarak onları al ve müşterilere tıklayarak siparişlerini servis et.
  • Kasaya tıklayarak ödemeleri al
  • Paige’e alıp oyun alanına götürmek için ona tıkla.

Benzer Oyunlar

Eğer bu oyundan keyif aldıysan serinin yeni oyunu Lezziz – Emily’nin Evi’ni sakın kaçırma.

Drama ve macera dolu daha fazla yemek sunumu ve yemek pişirme oyunları denemek istersen Sanal Aileler Yemek Yarışması’nı ya da 3’lü eşleme oyunu Pişir ve Eşle: Sara’nın Macerası’nı dene!

Lezziz – Emily’nin Yeni Başlangıcı’nı Kim Geliştirdi?

Lezziz – Emily’nin Yeni Başlangıcı’nı Gamehouse geliştirdi.