Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

RPG Rol Yapma Oyunları Hakkında

RPG Rol yapma oyunları büyüyle ve macerayla dolu yepyeni diyarlara adım atacaksın. Büyücülerle ekip olabilir, uzak galaksileri keşfedebilir ve hatta bir pandanın yaşamını birinci elden deneyim edebilirsin! Adaletsizliklerle savaşmak için yola koyulup destansı görevlere atılırken ve hatta gezegenleri fethederken şahane maceralar peşini bırakmayacak!

Bu strateji oyunlarında arkadaşlarınla güçleri birleştir ya da sanal ortamdaki birkaç müttefikin yanında yer alarak kendi başına hücum et. Bir de bakmışsın ki büyülü krallıklarda destansı çarpışmalara katılıyor, gelmiş geçmiş en büyük küresel çatışmalarda yer alıyor ya da karnı çok acıkmış bir kaplanı beslemek için bir şeyler bulmaya çalışıyorsun!

Rol Yapma Oyunu nedir?

RPG olarak da bilinen bu oyunlar genellikle fantastik diyarlarda geçer ve bol miktarda sıra tabanlı çarpışmaya ev sahipliği yapar. Burada karşına çıkabilecek oyunlar ise geleneksel rol yapma oyunlarının çok daha ötesinde olacak. Oyunların çoğu uzak gelecekte geçiyor ya da dünyamızda vuku bulmuş gerçek olaylara dayanıyor. Ayrıca çeşitli sosyal oyunlar ve simülasyon oyunları sayesinde de vahşi bir hayvanın yaşamını birinci elden keşfedebileceksin!

Mobildeki en iyi Rol Yapma Oyunları nelerdir?

En yeni Rol Yapma Oyunları nelerdir?