Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Moto X3M: Bike Racing

Moto X3M'de heyecanın sonu yoktur. Hayatın için yarışırken halkalardan geçmeye, devasa dönen bıçakların üzerinden uçmaya ve daha fazlasını yapmaya hazır ol!

Bisikletlerine atlayarak sayısız zorlu ve öldürme potansiyeline sahip engelli pistleri aşan korkusuz yarışçılardan birinin kontrolünü eline al. Kumsallardan ve mağaralardan da geçerek son derece çılgın tehlikelerle karşı karşıya kalacaklar.

Bu çevrimiçi bisiklet yarışı oyununda çürük asansörlere bindiklerinde ve hatta kendilerini devasa koçbaşlarının üzerinde bulduklarında neler olacağını gör. İlave yarışçıların kilidini açmak için havalı taklalar ve başka numaralar gerçekleştirerek yıldızlar kazan.

Moto X3M Nasıl Oynanır?

Moto X3M, havalı bir motorsiklet oyunudur. Yarışçını gerçek anlamda etkileyici engelli parkurlarda ilerlerken hayatta tutmaya çalış. Hem kontrol noktalarına hem de bitiş çizgisine patlamadan veya lime lime doğranmadan ulaşmasına yardım et!

Oyun Kontrolleri

  • YUKARI OK TUŞU ile hızlan.
  • AŞAĞI OK TUŞU ile yavaşla veya dur.
  • SOL OK TUŞU ile geriye doğru eğil.
  • SAĞ OK TUŞU ile öne doğru eğil.

Benzer Oyunlar

İşte kesinlikle beğeneceğin dört harika yarış oyunu daha:

  1. Xcross Madness
  2. Burnin' Rubber 5 XS
  3. Hill Climb Racing 2
  4. Madalin Stunt Cars 2

Moto X3M'i Mobilde Oynayabilir miyim?

Evet, şu anda hem Google Play hem de Apple App Store mağazalarında mevcuttur.

Moto X3M'i Kim Geliştirdi?

Moto X3M, MadPuffers tarafından oluşturulmuştur.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!