Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Galaxy Splitter

Galaktik bir aksiyon oyunu

Bu dikey nişancı oyununda bir sürü düşmanla baş etmen gerekecek. Düşmanlarının gelişmiş uzay gemileri ve senin görevini tamamlamanı engellemeye hazır hava filoları var. Mermilere ve roketlere dikkat et - kalkanların seni sonsuza kadar koruyamaz!

Bu aksiyon oyunundaki başarın büyük ölçüde doğru stratejiyi uygulamaktan geçiyor. Bir gezegeni kurtarmak için uygun uzay gemisini seç. Hangisini seçeceksin, Savaşçı'yı mı, Avcı'yı mı, yoksa Yok Edici'yi mi? Her birinin hız, manevra kabiliyeti, ekipman kapasitesi ve kargo alanı genişliği gibi birbirinden tamamen farklı özellikleri var. Her görev için ideal bir uzay gemisi var! Aynı zamanda doğru ekipman başarılı olmanda etkili olur. Modüller, silahların ve uzay gemilerinin değerlerini değiştirir. Özel silahlar her görevde sadece bir kere kullanılabilir ama oldukça kuvvetli ve koruyucu kalkanlar seni düşman ateşine karşı korur.

Göz alıcı 3D gezegenlerin önünde yatay bir dikey nişancı oyunu

Galaxy Splitter'daki görevlerin seni bu sanal galakside bir zorluktan diğerine götürecek. Teslimatı kabul et ve yolcuları gemine bindir. Rakip birlikteki gemiler yolunu kesmeye çalışacak. Mermiler, roketler ve daha da güçlü silahlarla onlara karşı koy! Bu arada cephanelerin farklı özellikleri var:

  • Basit Mermi: Temas anında hasar verir
  • Delici Mermi: Mermi bir hedefi vurduktan sonra ilerlemeye devam eder
  • Saçmalı Mermi: Mermi temas halinde hasar verici parçalara ayrılır
  • Patlayıcı: Tüm alanda hasar verir
  • Güdümlü Mermi: Hedefini takip eder ve onu her zaman vurur

Çok güçlü rakiplerle karşı karşıya kaldıysan, kaçmak için manevra yapmayı düşünmelisin. Hasar aldığında uzay gemini hangarda tamir ettirebilirsin. Haydi bu yıldızlararası savaş görevine, aksiyon dolu dikey nişancı oyunuyla başla - Galaxy Splitter'ı şimdi oyna!

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!