Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Galaxy Splitter

Galaktik bir aksiyon oyunu

Bu dikey nişancı oyununda bir sürü düşmanla baş etmen gerekecek. Düşmanlarının gelişmiş uzay gemileri ve senin görevini tamamlamanı engellemeye hazır hava filoları var. Mermilere ve roketlere dikkat et - kalkanların seni sonsuza kadar koruyamaz!

Bu aksiyon oyunundaki başarın büyük ölçüde doğru stratejiyi uygulamaktan geçiyor. Bir gezegeni kurtarmak için uygun uzay gemisini seç. Hangisini seçeceksin, Savaşçı'yı mı, Avcı'yı mı, yoksa Yok Edici'yi mi? Her birinin hız, manevra kabiliyeti, ekipman kapasitesi ve kargo alanı genişliği gibi birbirinden tamamen farklı özellikleri var. Her görev için ideal bir uzay gemisi var! Aynı zamanda doğru ekipman başarılı olmanda etkili olur. Modüller, silahların ve uzay gemilerinin değerlerini değiştirir. Özel silahlar her görevde sadece bir kere kullanılabilir ama oldukça kuvvetli ve koruyucu kalkanlar seni düşman ateşine karşı korur.

Göz alıcı 3D gezegenlerin önünde yatay bir dikey nişancı oyunu

Galaxy Splitter'daki görevlerin seni bu sanal galakside bir zorluktan diğerine götürecek. Teslimatı kabul et ve yolcuları gemine bindir. Rakip birlikteki gemiler yolunu kesmeye çalışacak. Mermiler, roketler ve daha da güçlü silahlarla onlara karşı koy! Bu arada cephanelerin farklı özellikleri var:

  • Basit Mermi: Temas anında hasar verir
  • Delici Mermi: Mermi bir hedefi vurduktan sonra ilerlemeye devam eder
  • Saçmalı Mermi: Mermi temas halinde hasar verici parçalara ayrılır
  • Patlayıcı: Tüm alanda hasar verir
  • Güdümlü Mermi: Hedefini takip eder ve onu her zaman vurur

Çok güçlü rakiplerle karşı karşıya kaldıysan, kaçmak için manevra yapmayı düşünmelisin. Hasar aldığında uzay gemini hangarda tamir ettirebilirsin. Haydi bu yıldızlararası savaş görevine, aksiyon dolu dikey nişancı oyunuyla başla - Galaxy Splitter'ı şimdi oyna!