Prenses Oyunları

 • Prenses: Geleceğe Gönderilmiş
  Oyna
  Prenses: Geleceğe Gönderilmiş
  330522 defa oynandı

  Uzak geçmişten gelen bir prenses isen gelecek oldukça garip bir yer. Bu genç asile 2017'ye ayak uydurmasında yardım eder misin? Bu giydirme oyununda kendi krallığına dönmek için bir yol bulamadan önce görünümünü değiştirmesi gerekecek.

 • Prenseslerin Baharı: 18 Moda Marka
  Oyna
  Prenseslerin Baharı: 18 Moda Marka
  227401 defa oynandı

  Bahar geldi ve bu üç moda tutkunu prenses, mevsimin en yeni ve en havalı stil giysilerinden bazılarını satın aldı. Kızlara yönelik bu giydirme oyununda favori markalarının bazılarından aldıkları kıyafetlerin denerken onlara katılabilirsin.

 • Prenses Çekişmesi
  Oyna
  Prenses Çekişmesi
  187416 defa oynandı

  İki prenses de aynı oğlana aşık olur. Amanın! Kızlar için bu çılgın çevrimiçi oyunda hangi prenses, çocuğun kız arkadaşı olacak? Oğlanın kalbini çalmak için prenseslere moda tavsiyeleri ver, kıyafetlerini, aksesuarlarını ve saç stillerini seç.

 • Back To School: Princesses Rush
  Oyna
  Back To School: Princesses Rush
  182377 defa oynandı
 • Eliza and Princesses Wedding
  Oyna
  Eliza and Princesses Wedding
  108779 defa oynandı
 • Modern Prenses Süper Star
  Oyna
  Modern Prenses Süper Star
  81807 defa oynandı

  O bir prenses mi yoksa bir süper star mı? O her ikisi de! Ayrıca bu akşam düzenlenecek bir kırmızı halı etkinliğine de hazırlanıyor. Yani, bu giydirme oyununda, bu şık prensesin ne giyeceğine, saçlarını nasıl yapacağına ve daha pek çok şeye karar vermesine yardım edebilirsin. Üstelik işini bitirdiğinde, tümüyle harika ve moda dolu bir boy gösterisinde ona katılabilirsin de.

 • Blonde Princess Hospital Recovery
  Oyna
  Blonde Princess Hospital Recovery
  75210 defa oynandı
 • Moda Tutkunu Prenses Spotlar Altında
  Oyna
  Moda Tutkunu Prenses Spotlar Altında
  72182 defa oynandı

  Bu prenses, bu özel moda gösterisinde en sevdiği stillerden bazılarını göstermeye hazırlanıyor. Kızlara yönelik bu giydirme oyununda podyum için kamerayı hazırlamasına yardım edebilir misin? Kalabalığı hayran bırakmak için mükemmel bir makyaja ve bazı muhteşem kıyafetlere ihtiyacı var.

 • Prensesler: Alışveriş Rakipleri
  Oyna
  Prensesler: Alışveriş Rakipleri
  70403 defa oynandı

  Bu saraylılar iyi arkadaşlar ama konu alışveriş olduğunda gerçekten rekabetçiler. En sevdikleri mağazalarda en son ve en güzel stilleri ararken havalı kıyafetleri denemelerine yardım eder misin? Bir alışveriş yarışmasına girişiyorlar, yani bu çevrimiçi giydirme oyununda olaylar kızışacak.

 • Buz Prensesi: Bebek Evi
  Oyna
  Buz Prensesi: Bebek Evi
  67277 defa oynandı

  Kızlara yönelik bu büyüleyici tasarım oyununda bütün bir bebek evini keşfedebilir ve yenide dekore edebilirsin. Mobilyalar nereye koyulacak? Kralın yatak odasına pembe duvar kağıdı uygun olur mu? Dışarıya ne çeşit bir kardan adam yapsak? Bütün bunlara ve diğer şeylere karar vereceksiniz.

 • Blonde Princess: Spa Day
  Oyna
  Blonde Princess: Spa Day
  66491 defa oynandı
 • Prensesler: Moda Oyunu
  Oyna
  Prensesler: Moda Oyunu
  66263 defa oynandı

  Bu iki şık prenses birbirine eğlenceli ve göz alıcı bir moda yarışmasında meydan okudu. Biri muhteşem bir kış kıyafeti seçerken diğeri harika bir yaz elbisesi seçecek. Kızlara yönelik bu giydirme oyununda ne giyecekleri konusunda bazı önerilerde bulunarak kazananın belirlenmesine yardım edebilir misin?

 • Princess Bride Makeup
  Oyna
  Princess Bride Makeup
  64848 defa oynandı
 • Prensesler: Moda Favorileri
  Oyna
  Prensesler: Moda Favorileri
  62695 defa oynandı

  Bu üç prenses modaya bayılıyor ama her birinin tarzı tümüyle eşsiz. Bu nedenle en sevdikleri kıyafetleri sergileyecek bir dergi makalesine yardımcı olmaya karar verdiler. Bir prenses bir erkek fatma, diğeri gerçek bir sosyetik, üçüncüsü ise daha gündelik bir görünümü ve rahat kotları tercih ediyor. Bu çevrimiçi giydirme oyununda fotoğraf çekimi için hazırlanmalarına yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Buz Pateni Partisi
  Oyna
  Prensesler: Buz Pateni Partisi
  58370 defa oynandı

  Eliza bu yıl doğum gününü tüm arkadaşlarını harika bir buz pateni partisine davet ederek kutluyor! Kızlara özel bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda Eliza'nın parti başlamadan sıcak ve rahat kıyafetler seçmesine yardımcı olabilir misin? Dekorasyon konusunda da yardıma ihtiyaçları olabilir.

 • Latina Princess: Real Haircuts
  Oyna
  Latina Princess: Real Haircuts
  54373 defa oynandı
 • Prenses: Aşk Mücadelesi
  Oyna
  Prenses: Aşk Mücadelesi
  54106 defa oynandı

  Harika bir çocuk bu prenseslerin en sevdiği kafenin kapısından içeri adım attı. Prenseslerin her ikisi de bu giydirme oyununda bu çocuğun kalbini kazanmaya kararlı. Yeni bir latte siparişi için kasaya gelmeden önce mükemmel kıyafetleri seçmelerine yardım et. Prenseslerden hangisi onun kız arkadaşı olabilecek?

 • Princess Car Dashboard
  Oyna
  Princess Car Dashboard
  50610 defa oynandı
 • Princess First College Party
  Oyna
  Princess First College Party
  48958 defa oynandı
 • Prensesler: Esmer'e Karşı Sarışın
  Oyna
  Prensesler: Esmer'e Karşı Sarışın
  41693 defa oynandı

  Bir köşede saçları aysız bir gece kadar koyu olan bir prenses. Diğer tarafta güneşli bir günün öğleninde parıldayan altın saçlarıyla başka bir prenses. Bu şık kraliyet üyelerine, kızlara yönelik bu giydirme oyununda krallığın en moda prensesinin hangisi olduğunu belirlemelerinde yardım et. Her ikisi de en sevdikleri sosyal medya web sitesinde bir sürü beğeni almak için yarışacak.

 • Princess Trendy Shopaholic
  Oyna
  Princess Trendy Shopaholic
  40808 defa oynandı
 • BFF Celebrity Night
  Oyna
  BFF Celebrity Night
  40630 defa oynandı
 • Prensesler: Aşırı Şirinlik
  Oyna
  Prensesler: Aşırı Şirinlik
  39286 defa oynandı

  Bu iki prensesin kendilerini yeniden yaratma zamanı geldi. Ama yalnızca kendi stilleri üzerinde çalışmıyorlar. Ayrıca kızlara yönelik bu çevrimiçi tasarım ve giydirme oyununda kendi şatolarını da yeniden dekore etmek istiyorlar. Süper harika mobilyalar seçmelerine ve kıyafetler üzerinde çalışmaya başlamadan önce dekorasyon yapmalarına yardım edebilir misin?

 • Prenses Anne - Kız: Aile Fotoğrafı
  Oyna
  Prenses Anne - Kız: Aile Fotoğrafı
  37755 defa oynandı

  Bu prensesler ve onların genç kızları Aile Fotoğrafı Yarışmasına katılmak üzere. Kızlara yönelik bu giydirme oyununda mükemmel kıyafetleri ve aksesuarları seçmelerine yardım edebilir misin? Kimin kazanacağını sen ve senin moda becerilerin belirleyecek!

 • Prensesler: Göz Alıcı Nedimeler
  Oyna
  Prensesler: Göz Alıcı Nedimeler
  36344 defa oynandı

  Bu sekin düğünde, tüm konukların göz alıcı kıyafetler giymesi gerekiyor. Bu nedenle bu iki prenses nedime elbiselerinin gök yüzündeki yıldızlar gibi parıldadığından emin olmak istiyor. Kızlara yönelik bu düğün temalı oyunda makyaja başlamadan önce mükemmel elbiseleri seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Prenses: Utangaç Cüretkara Karşı
  Oyna
  Prenses: Utangaç Cüretkara Karşı
  35715 defa oynandı

  Belle bu öğleden sonra üç yeni stil oluşturacak ve tavsiyene ihtiyacı var. Utangaç tarafına hitap eden bir kıyafet ve bir de daha cesur bir kıyafet istiyor. Üçüncü stilde ise ikisini birleştirmek istiyor. Kızlar için olan bu büyüleyici giydirme oyununda ona yardım edebilir misin?

 • Princess Maker
  Oyna
  Princess Maker
  33844 defa oynandı
 • Prenses: Punk Sokak Tarzı
  Oyna
  Prenses: Punk Sokak Tarzı
  31908 defa oynandı

  Bu üç havalı kraliyet üyesi ilk Prenses Punk Sokak Stili Yarışmasına katılma daveti aldı. Her biri kazanmaya kararlı, bu yüzden büyük, cesur ve muhteşem yeni görünümlere ihtiyaçları var. Kızlara yönelik bu çevrimiçi oyunda üçüne de yeni piercing'ler, geçici dövmeler, keskin kıyafetler ve daha fazlasını seçmeleri konusunda yardım edebilir misin?

 • Enchanted Forest Hair Salon
  Oyna
  Enchanted Forest Hair Salon
  31296 defa oynandı
 • Sleeping Princess Real Haircuts
  Oyna
  Sleeping Princess Real Haircuts
  31135 defa oynandı
 • Princess Back To School Collection
  Oyna
  Princess Back To School Collection
  31006 defa oynandı
 • Peri Prensesler
  Oyna
  Peri Prensesler
  28366 defa oynandı

  Bu peri prenseslerin tümü krallıklarında yeni bir stil arıyor. Gerçi hepsi bu da değil. Ayrıca parlak ve renkli bir kıyafet mi yoksa biraz daha karanlık ve gizemli bir kıyafet mi seçmeleri gerektiğine de karar vermeliler. Bu büyüleyici giydirme oyununda sihirli bir yardımcı da seçebilirsin.

 • Modern Prenses Dolabı
  Oyna
  Modern Prenses Dolabı
  26691 defa oynandı

  Bu meşgul prenses birkaç modern kıyafet ile dolabını yenilemek istiyor. Bu çevrimiçi giydirme oyununda, son moda stilleri takip etmesinde ona yardımcı olabilir misin? Romantik bir randevu, şık bir balo ve daha fazlası için kusursuz kıyafetler almak istiyor!

 • Prensesler: Hamile Modası
  Oyna
  Prensesler: Hamile Modası
  26197 defa oynandı

  Bu prenseslerin neredeyse anne olacak olmaları en son moda stillerinde giyinemeyecekleri anlamına gelmiyor! Bu giydirme oyununda onlar için harika kıyafetler ve aksesuarlar seç.

 • Princess Mom & Daughter: Shopping Day
  Oyna
  Princess Mom & Daughter: Shopping Day
  26159 defa oynandı
 • Prenses: Baharda Kır Düğünü
  Oyna
  Prenses: Baharda Kır Düğünü
  26046 defa oynandı

  Bu prenses hayallerinin düğününü tasarlıyor ve baharı kutlayan bir tema olmasına karar verdi. Bu giydirme ve düğün oyununda, onun ve konuklarının yeşil kıyafetler ve aksesuarlar seçmesine yardım edebilri misin?