Tap Oyunlar

 • Roll The Ball
  Oyna
  Roll The Ball
  39839 defa oynandı

 • Ludo Classic
  Oyna
  Ludo Classic
  36724 defa oynandı

  Klasik masa oyununun bu versiyonunda bir, iki ve hatta üç oyuncuyla oynayabilirsin. Tahtadaki tüm taşları rakiplerinden önce toplayabilecek misin? Zarları at ve yanıtı öğrenmeye hazır ol!

 • 3B Piksel Sanatı
  Oyna
  3B Piksel Sanatı
  28509 defa oynandı

  Muhtemelen daha önce hiç böyle bir çevrimiçi boyama oyunu oynamamışsındır! Bütün bu üç boyutlu görselleri süsleyebilir misin? Köpeklerden ve kedilerden bisikletlere ve helikopterlere kadar her şeyi boyayabilirsin!

 • Magic Piano Tiles
  Oyna
  Magic Piano Tiles
  737171 defa oynandı

  Bu tuşların tümüne ayak uydurabilecek misin? Bu hızlı gelişen müzik oyununda kesinlikle hızlı davranman gerekecek. Tek bir nota bile kaçırmak yıkıcı olabilir!

 • Teşekkürler Top Zıplatmaca
  Oyna
  Teşekkürler Top Zıplatmaca
  205668 defa oynandı

  Bu 3B bulmaca oyununda seni bekleyen her zorlu seviyedeki deliklere bu topu yuvarlayabilir misin? Platformları ve labirentleri, doğru noktalara gidene kadar eğ, bük, çevir.

 • Subway Surf
  Oyna
  Subway Surf
  61429 defa oynandı

  Bir yol devriyesi bu genç kaykaycının peşinde! Neyse ki yanında gelecekten fırlayıp gelen bir hava kaykayı var! Bu çılgın çevrimiçi kaykay oyununda polise yakalanıp hapse girmesini önlemeye yardım edebilir misin?

 • Happy Glass
  Oyna
  Happy Glass
  361764 defa oynandı

  Bu eğlenceli fizik oyununda her seviyeyi geçmek için gereken hızlı reflekslere sahip misin? Bir bardak suyun altındaki blokları dikkatle kaldırmalı ya da boş olan bardakları, hiçbirini kırmadan değiştirmelisin. Bunlar seni bekleyen zorluklardan yalnızca iki tanesi!

  Happy Glass is ook verkrijgbaar in de Apple App Store. Je kunt 't ook downloaden via Google Play.

 • Helix Jump 2
  Oyna
  Helix Jump 2
  392911 defa oynandı

  Yoğun bulmaca oyununun bu devam sürümünde mürekkep topunu ne kadar uzun ilerletebilirsin? Tehlikeli kırmızı platformlardan kaçınmaya çalışırken kuleyi döndür.

  Helix Jump 2 oyunu ayrıca Apple App Store'da bulunmaktadır veya Google Play üzerinden de indirilebilir.

 • Smaç Atışı
  Oyna
  Smaç Atışı
  101052 defa oynandı

  Bu yoğun basketbol oyununda topu ne kadar uzun süre hareket halinde tutabilirsin? Sonsuz bir dizi çemberdeki filelerin her birine en iyi atışını yap.

 • Bıçak Atma
  Oyna
  Bıçak Atma
  51530 defa oynandı

  Bu yoğun aksiyon oyununda bıçakların hepsini atabilecek misin? Tüm bıçakları, araba lastikleri ve dev peynirli hamburgerler gibi dönen nesnelere at! elmaları da vurabilirsin ama diğer bıçaklara dikkat et. Onlardan birini vurursan oyun biter!

 • Altıgen Yap Boz
  Oyna
  Altıgen Yap Boz
  1055 defa oynandı

  Bu garip şekilli nesneleri bu ızgaraya yerleştirmeye ne kadar uzun süre devam edebilirsin? Bu zorlu yap boz oyununda bir yandan olabildiğince uzun süre oynamaya devam ederken bir yandan da onlar patlatıp patlatamayacağını gör.

 • Smash Hit
  Oyna
  Smash Hit
  14779 defa oynandı

  Bu gizemli laboratuvarda ilerlemeye ne kadar devam edebilirsin? Bu 3B aksiyon oyununda ezebildiğin her şeyi güçlü kürelerinle ez. Bir sürü üçgeni ve kutuyu yok ederken sayaca ayak uydurman gerekecek.

 • Helix Jump
  Oyna
  Helix Jump
  248039 defa oynandı

  Bu tehlikeli kulede işini yaparken bu boya küresini ne kadar uzun mesafe götürebilirsin? Kule iyi durumda değil ve üzerinden parçalar düşüyor. Bu heyecan verici 3B bulmaca oyununda kürenin sarı kısımlara temas etmesini de önlemen gerekiyor.

 • Squares 1
  Oyna
  Squares 1
  3820 defa oynandı

 • Puppy Blast
  Oyna
  Puppy Blast
  2170 defa oynandı

  Bu göz alıcı ve hızlı bulmaca oyunun oynarken kesinlikle yerinde duramayacaksın. Üç aynı taşı eşleştirmek yerine tek yapman gereken iki tanesini eşleştirmek. Ayrıca bombalar ve roketler gibi kullanabileceğin tonlarca harika güçlendirme var. Bu taşlar disko topunu etkinleştirdiğinde onları neyin vurduğunu bile anlamayacak!

 • Piano Tiles
  Oyna
  Piano Tiles
  90508 defa oynandı
 • Zball
  Oyna
  Zball
  7414 defa oynandı
 • Sıçrayan Smaç
  Oyna
  Sıçrayan Smaç
  177183 defa oynandı

  Bu heyecan verici oyunda topun sıçramasını ne kadar süreyle devam ettirebilirsin? Sahaya çık ve topu olabildiğince çok sayıda potaya sok. Benzersiz sıçrayan atışını yapman gerekiyor, yine de üç sayılık atışlar da kabul edilebilir!

 • Panelore
  Oyna
  Panelore
  2596 defa oynandı

  Bu 3'ünü eşleştirme bulmaca oyununda tüm renkli bloklarla baş edebilecek misin? Bloklar ekranın tepesine ulaşırsa oyun biter! Tahtadan silmek için onları olabildiğince hızlı birleştir.

 • Basketbol Smaçı
  Oyna
  Basketbol Smaçı
  22440 defa oynandı

  Bu heyecan verici basketbol oyununu ne kadar süreyle oynamaya devam edebileceksin? Heyecanlı her seviyede topu fileden geçirmeye çalış. Her atışı yapmak için çok zamanın yok, bu yüzden hızlı hareket etmelisin!

 • Mücevherler 3'lü Eşleştirme
  Oyna
  Mücevherler 3'lü Eşleştirme
  2811 defa oynandı

  Bu benzersiz 3'ünü eşleştirme bulmaca oyununda birleştirebileceğin bir sürü harika mücevher var. Saate karşı yarışırken aralarındaki bağlantıları oluştur. Zaman tükenmeden önce tahtadaki kaç mücevheri patlatabileceksin?

 • Hexalau
  Oyna
  Hexalau
  1237 defa oynandı

  Bu bulmaca oyununda bir sürü altıgen var, ama hepsi için yeterli alan yok. Birleştirmek için en az dörtlü gruplar oluştur. Kuyrukta bekleyen tüm altıgenler için alan yaratmanın tek yolu bu.

 • Stickman Swing
  Oyna
  Stickman Swing
  5060 defa oynandı

  Bu çöp adam elindeki ağ fırlatıcılar sayesinde havada sallanıp duruyor. Bu heyecan verici aksiyon oyununda yere düşmesini önlemelisin. Her zorlu seviyede bitiş çizgisine varmak için çalışırken yüksek portlar arasında sallanmasına yardım et.

 • Hippo Pizza Chef
  Oyna
  Hippo Pizza Chef
  10164 defa oynandı

  Kendisi kocaman, eli hızlı ve nasıl yemek yapacağını iyi biliyor! Hippo Pizza Chef oyununda bu çılgın aşçıya katıl. 

  Bu mutlu su aygırı, pizzanın fırından yeni çıktığı mutfağında seni bekliyor. Turtaları oluşturmak ve çok para kazanmak için her bir dilim organize etmeye çalışıyor. Bu zorlu yemek pişirme oyununda hangi tabaklara ne yerleştireceğini bulmasına yardımcı olabilir misin? Her bölümde zorlu bir takım mutfak bulmacaları bulunuyor! 

  Pizza sever misin? Peki ya pizza oyunlarını? İkisinin birlikte tadını çıkarmak istersen Pizza Real Life Cooking ve Papa’s Pizzeria oyunlarını da denemelisin. 

  Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK bir dilim pizza seç. 
  • SOL TIKLAMA ile onu tabağa yerleştir. 

  Oyun Geliştirici Hakkında

  Hippo Pizza Chef, harika HTML 5 oyunları yapan bir firma olan Famobi tarafından oluşturulmuştur.

 • Swipe Skate 2
  Oyna
  Swipe Skate 2
  5102 defa oynandı

  Bu 3B kaykay oyununda her türlü numarayı ve akrobasiyi yapabilirsin. Kaykayına atla ve kaykay parkına git. İster serbest stilde ister zamana karşı modda orayı fethet.

 • Flappy Bird
  Oyna
  Flappy Bird
  6856 defa oynandı
 • Magic Tiles 3
  Oyna
  Magic Tiles 3
  54225 defa oynandı
 • Helix Ball Jump
  Oyna
  Helix Ball Jump
  42035 defa oynandı

  How far can you maneuver each one of these balls of paint down the helixes? Twist and turn the structures while you try to avoid the colored platforms. Also keep an eye out for helpful power-ups in this intense online game.

 • Balls and Bricks
  Oyna
  Balls and Bricks
  4423 defa oynandı

  Bu toplarla baş etmek zor, ancak tuğlalar çok daha zordur. Balls and Bricks oyununda, onları mümkün olduğunca çabuk yok et. 

  Toplar tek bir başarılı saldırı ile yok edilebilir, ancak tuğlalarla baş etmek o kadar kolay olmayacaktır. Her birinin üzerinde kaç kez vurman gerektiğini gösteren bir sayı bulunuyor. Gelmiş geçmiş en harika renkli tuğla oyunlarının bazılarından esinlenilen bu zorlu çevrimiçi aksiyon oyununda kaç seviye gelebileceksin? Ayrıca yol boyunca toplayabileceğin birçok muhteşem güçlendirici ve yükseltme var. 

  Daha fazla muhteşemnişan al & ateş et oyunu mu arıyorsun? Bubble Shooter Dragon ya da Save the Cowboy oyunlarını dene. 

  Oyun Kontrolleri 

  • FAREYİ KULLANARAK topları ve güçlendiricileri nişan al. 
  • SOL TIKLAMA ile fırlat.
 • 10x10 Pixel
  Oyna
  10x10 Pixel
  1267 defa oynandı

  Şekil çok, zaman yok! 10x10 Pixel oyununda hepsi için yer bulabilecek misin? 

  Bakalım tahta üzerindeki şekillere özel noktaları tespit edebilecek misin. Bazıları kare, bazıları tuhaf şekilli veya sadece tek bir pikselden oluşuyor. Bir hattın tamamını oluşturabilirsen, o hat kaldırılır. Bu retro 10x10 oyununda en iyi oyuncuları bile zorlu bir mücadele bekliyor. Gerçekten etkileyici, muhteşem bir yüksek puan kazanıp kazanamayacağını keşfet! 

  Birkaç tane daha bağımlılık yapıcı bulmaca oyunu havasındaysan, TenTrix ve 2020 Blocks oyunlarını da oynamalısın. 

  Oyun Kontrolleri 

  • FAREYİ KULLANARAK tahta üzerinde bir nokta seç. 
  • SOL TIKLAMA ile şekli oraya yerleştir. 

  Oyun Geliştirici Hakkında 

  10x10 Pixels, harika HTML 5 oyunları üreten CoolGames firması tarafından yayınlanmıştır.

 • Rope Unroll
  Oyna
  Rope Unroll
  4798 defa oynandı

  Ah, ne karmaşık bir ağ örmüşüz! Bak bakalım Rope Unroll oyununda her şeyi düzeltebilecek misin.

  Bu nesnelerin her biri ipe dolanmış. Bilgisayarından veya en sevdiğin mobil cihazından oynayabileceğin bu mobil oyunda onları kurtarmak için çözmen gerekecek. Tüm bu harika ve eğlenceli bölümlerde, gitarları, muzları ve hatta sosisleri çözebilecek misin?  

  Happy Glass 2 ve Super Stacker 2 de, denemek isteyebileceğin diğer harika fizik oyunlarıdır.

  Oyun Kontrolleri 

  • FARE HAREKETİ ile nesneleri döndür.
  • SOL TIKLAMA ile ipi çöz. 

  Oyun Geliştirici Hakkında 

  Rope Unroll GameDistribution tarafından yayınlanmıştır.

 • Pizza Ninja Mania
  Oyna
  Pizza Ninja Mania
  6035 defa oynandı

  Mutfaklar tehlikeli olabilir, özellikle de bu mutfak! Pizza Ninja Mania oyununda bir kılıç kap ve işe koyul!

  Bu adam bir aşçı mı yoksa bir ninja mı? Söylemesi zor, ancak bu aksiyon dolu üzerine tıklama oyununda pizza dükkanında yardımına ihtiyacı var. Domates ve ananastan, balonlara bağlı sarımsaklara kadar her şeyi kesmek için kudretli kılıcını kullan! Bu öğelerin bazıları donmuş, bu yüzden onları iki kez kesmen gerekecek. Bombalara karşı dikkatli ol, yeter. Onlara çok fazla vurursan, bütün mekan havaya uçar!

  Ninja oyunları harikadır! Fruit Ninja ve Ninja Painter 1 de, bu oyunlardan denemen gereken iki tanesidir. 

  Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK kılıcını hedefe doğrult. 
  • SOL TIKLAMA ile çeşitli öğeleri kes.

  Oyun Geliştirici Hakkında

  Pizza Ninja Mania muhteşem Android ve HTML5 oyunları yapan Inlogic Games şirketi tarafından tasarlanmıştır.


 • Piano Tiles
  Oyna
  Piano Tiles
  3044 defa oynandı

 • Flappy Footchinko
  Oyna
  Flappy Footchinko
  296 defa oynandı

  İyi haber: Dünyanın en önemli liglerinden birinde bir futbolcu oldun. Kötü haber: Teknik direktörün senden beklentileri var! Flappy Footchinko oyununda onu etkileyebilir misin? 

  Bu çılgın spor oyununda bir sürü gol at. Bu oyun futbol keyfini klasik bir Japon atari oyunu olan Pachinko'nun heyecanıyla birleştiriyor. Topun her alandaki duvarlardan ve engellerden sekmesini ve elektrik tuzaklarından kaçmasını sağlaman gerekiyor. Her maçta takım arkadaşların da sana yardımcı olacak. Bazılarının güçlü yetenekleri var! 

  Böyle eğlenceli futbol oyunlarından keyif alıyorsan Penalty Shooters ve Toon Cup 2016 oyunlarını da denemelisin. 

  Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK topun hangi yöne gideceğine karar ver. 
  • SOL TIKLAMA ile topa vur. 

  Oyun Geliştirici Hakkında

  Flappy Footchinko, Barselona'da bulunan bir oyun stüdyosu olan Ravalmatic tarafından tasarlanmıştır.

 • Tip Tap 2
  Oyna
  Tip Tap 2
  43 defa oynandı
 • Hedef Pratiği: Billy the Kid
  Oyna
  Hedef Pratiği: Billy the Kid
  1588 defa oynandı

  Bu atış poligonunda nişancılık pratiği yapabilirsin. Ama bir sorun var: Hedefler de sana ateş edecek! Bu çılgın aksiyon oyununda seni kevgire çevirmeden önce onları indirebilecek misin?