Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

FlappyBird OG

Birkaç ülkeden fazlasını kasıp kavuran bir his bu! İnanılmaz derecede zor FlappyBird OG ile başa çıkabilir misin? 

Bu bağımlılık yapan oyunun özgün sürümü, 2013'te mobil cihazlar için piyasaya sürüldükten yaklaşık bir yıl sonra oldukça heyecan uyandırmıştı. İşte o dönemde popülaritesi aniden tavan yaptı. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, Flappy Bird'ün sinir bozucu derecede basit konseptine kendilerini kaptırdılar ve oyunu ellerinden bırakamadılar. 

Oyunun yaratıcısı Dong Nguyen, oyunu hem Google Play'den hem de Apple App Store'dan kaldırdı çünkü söylenilene göre oyun çok fazla bağımlılık yapmıştı ve haddinden fazla oynandığını düşünüyordu. Eleştirmenler ayrıca grafiklerinin Nintendo'nun ünlü Super Mario serisindekilere çok benzediğine dikkat çekmiş, hatta birebir taklit olduğunu söyleyecek kadar ileri gitmişlerdi. Oyunun ilk çıkışından bu yana diğer Flappy Bird oyunlarının ve hatta Susam Sokağı'ndan ve komik video karakterlerinden ünlü rock grubu üyelerine kadar herkesin yer aldığı parodilerin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Eğer daha önce Flappy Bird'ü bizzat denemediysen tüm zamanların en zor kaçınma oyunlarından birine hazır ol. FlappyBird OG adlı bu versiyonda rastgele seçilen farklı kuş türleri yer alıyor. Boruların arasından uçmaya çalışırlarken onları kontrol et. Bunlardan birine veya yere çarpmadan önce onları ne kadar süre havada tutabileceksin? 

FlappyBird OG Nasıl Oynanır?

FlappyBird OG, inanılmaz derecede zor bir aksiyon oyunudur. Bazı yeşil boruların arasında manevra yapan kuşu olabildiğince uzun süre havada tutmaya çalış. 

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK menüde gezin. 
  • SOL TIKLAMA ile kanat çırp ve kuşu uçurmaya devam et. 

Benzer Oyunlar 

İşte bundan sonra denemen için heyecan dolu beş çevrimiçi oyun daha: 

  1. Geometry Neon Dash: SubZero
  2. Chrome Dino
  3. Kawaii Jump
  4. Swing Copters
  5. Flappy Doge

FlappyBird OG'yi Kim Geliştirdi?

Özgün Flappy Bird, Vietnamlı oyun geliştirici Dong Nguyen tarafından oluşturulmuştur. Bu sürüm ise oyun tasarım şirketi Gamebuilt tarafından oluşturulmuştur.