Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Pop It Oyunları

Pop It Oyunları hakkında

Pop it oyunları nedir?

Patlatma oyuncakları ve oyunları, DEHB ve otizm gibi durumların semptomlarını hafifletmek için kullanılan stres çarkı ve diğer duyusal oyuncak türlerine benzer. Genellikle renkli plastik veya metalden yapılmış olurlar ve cepte veya sırt çantasında taşınabilecek kadar küçüktürler. Böylelikle ofiste, sınıfta, bekleme odasında, kısacası hemen hemen her yerde kolayca kullanılabilirler. Bu saydıklarımız, bu kadar popüler olmalarının nedenlerinden sadece birkaçı!

Pop it Oyunları nasıl oynanır?

Çevrimiçi patlatma oyunları çok basittir. Oyuncu, genellikle üzerlerine tıklayarak bir dizi balonu patlatır. Bu oyunlardan bazıları yüksek puanlar veya kilidi açılabilen ekstra patlatma oyuncakları gibi ek özellikler de içerir.

Pop it oyunları oluşan bu havalı koleksiyona bir göz atma vakti geldi. Bu oyunlar, balonlu plastik patlatma deneyimini andıran stres oyuncağını temel alır. Birçok kişi kendilerini özellikle endişeli veya bunalmış hissettiklerinde, stres oyuncakların rahatlatıcı olduğunu düşünüyor ve sakinleştirici bir etki yaptığını belirtiyor. Bu stres giderici patlatma oyunları da benzer sonuçlar sağlayabilir. 

Çevrimiçi ortamdaki bu patlatmalı stres oyunlarının çoğu çocuklar içindir, ancak her yaştan insana keyif verebilir. Karmaşık bir iş projesine mola verdiğinde veya bir makale ya da ders kitabından kısa bir süreliğine uzaklaşmaya ihtiyaç duyan bir öğrenciysen bu oyunlardan birini deneyebilirsin. Bu ücretsiz çevrimiçi oyunlar, birkaç dakikalığına da olsa gevşeyip dinlenmene yardımcı olacak.