Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Kule Savunması Oyunları

Kule Savunması Oyunları Hakkında

İnternette bulabileceğin en iyi kule savunması oyunları bazıları burada. İstersen kadim orduların, istersen geleceğin ordularının başına geç. Krallıklarını korumaya çalışan şövalyelere ve sihirbazlara emirler vereceksin ya da uzak gelecekte kontrolün altındaki robotlarla efsanevi ölüm kalım savaşlarına gireceksin. Bu heyecan dolu strateji oyunlarında kaynaklarını akıllıca kullan ve liderlik yeteneklerini ortaya koy.

Bu savaşlar sırasında çok sayıda stratejik karar alman gerekecek. Düşmanlar topraklarına dalmadan önce birliklerini yerleştirecek mükemmel noktaları bul. Bu inşa etme oyunlarında hangi kuleleri inşa etmen gerek? Bunları ne hızla yükseltmen gerek? Çatışmaların dozu artarken tüm bu soruların yanıtlarını bulmalısın!

Kule Savunma Oyunlarını bu kadar popüler yapan nedir?

Çevrimiçi oyunlar arasında en zorlu, en sürükleyici ve kesinlikle en eğlenceli oyunlar Kule savunma oyunlarıdır. Oyuncular altın ve yapı malzemeleri gibi kaynakları dikkatle kullanarak savunma yapıları inşa eder. Daha sonra bu yapılara farklı türden savaşçılar yerleştirir. Bunların arasında sihirbazlar, modern askerler ve hatta güçlü savaş robotları yer alabilir.

Oyuncunun birincil hedefi bölgesini, önemli bir hazineyi veya son derece değerli veya önemli bir şeyleri korumak olabilir. Son derece basit bir mantığa ve hızlı bir oynanışa sahip olması nedeniyle oyun tutkunları arasında oldukça popüler bir tür haline gelmiştir. Bu ücretsiz çevrimiçi oyunları öğrenmek birkaç dakika ancak bu oyunlarda ustalaşmak ise bir ömür sürer!

En yeni Kule Savunması Oyunları nelerdir?