Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Kongregate Games

Kongregate Games Hakkında

En sevdiğiniz Kongregate games çoğu bizde bulunuyor. Mücadele gerektiren bulmaca oyunları ve çeşitli diğer oyunlardan var. Boş vakit oyunlarımız daha basit olsa da daha az zorlayıcı değildir. Ancak biraz daha sabır gerektirirler. Bu oyunlarda genellikle para veya diğer değerli şeyleri kazanmak için bir yerlere tekrar tekrar tıklama vardır. Hatta bazen tüm işi senin yerine yaparken arka planda çalışır durumda bırakabilirsin.

Kule savunma oyunları seni sonsuz gibi duran ve canavarlardan, askerlerden ve bölgeni işgal etmeye kararlı diğer hasımlardan oluşan düşman dalgalarıyla karşı karşıya getirecek. Bir sürü harika kule inşa ederek ve bunları oklar, tabancalar ve hatta sihirli silahlarla donanmış cesur savaşçılarla doldurarak bölgeni ve değerli kaynaklarını koruman gerekecek! Bu ücretsiz çevrimiçi oyunlar eğlence ve heyecanla doludur. Bunlardan birini veya hepsini günün 24 saati deneyebilirsin!