Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Hayvan Oyunları Hakkında

Muhteşem hayvan oyunları tamamen çılgınca bir vakit geçirmeye hazır ol! Maceraya çıkarken, engin bir yaban hayatını keşfederken veya sadece bahçenin arkasında ne olduğuna bakarken birkaç gerçek parti hayvanı ile takılacaksın. Ayrıca bu bakıcılık oyununda ilgileneceğin sayısız hayvan var. Kediler, köpekler ve özellikle tımar konusunda atlar, yardımına ihtiyaç duyanlardan sadece birkaçı. Bazılarına banyo yaptırman iyi olabilir!

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunlarda hem büyük hem küçük serüvenler var. Yavrularını beslemek için doğal yaşam alanlarında yiyecek arayan bir papağan ya da aslan olmanın nasıl bir şey olduğunu öğren. Bu simülasyon oyunlarının bir çoğu oldukça gerçekçidir ve pek çok tür bulundurur. Neyi bekliyorsun? Birkaç tüylü arkadaş edinme zamanı!

En popüler Hayvan Oyunları nelerdir?

 1. Mutlu Yılanlar
 2. Worms.Zone
 3. Y8 Snakes
 4. Star Stable
 5. Küçük Çiftlik
 6. Pou
 7. Snail Bob
 8. My Dolphin Show 7
 9. Kaçış Koşusu
 10. Yummy Tales 2

Mobildeki en iyi Hayvan Oyunları nelerdir?

 1. Mutlu Yılanlar
 2. Worms.Zone
 3. Küçük Çiftlik
 4. Pou
 5. Star Stable

En yeni Hayvan Oyunları nelerdir?

 1. Hayvan Blokları
 2. Muz Kedi Firarda
 3. Hayvan Partisi
 4. Uzaylı Hayvanları Eşleme
 5. Saklanan Muz Kedi