Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Dinozor Oyunları

Dinozor Oyunları hakkında

Muhteşem dinozor oyunlarımızda 65 milyon yıllık bir maceraya atılmaya hazır ol! Bir T-Rex ile takım olabilir, bir stegosaurus'un güçlü kuyruğuyla düşmanlarını ezebilir veya farklı bir dinozor türü ile kargaşa yaratabilirsin! Bu destansı hayvan oyunlarında çok fazla aksiyon ve heyecan var. 

En iyi Dinozor Oyunları nelerdir?

 1. Age of War
 2. Rio Rex
 3. Dino: Birleş ve Savaş
 4. Adam & Eve
 5. Chrome Dino
 6. Dino Survival
 7. Mexico Rex
 8. Super Dino Fighter
 9. Dinozor Boyama Kitabı
 10. Dinosaur Simulator 2

Mobildeki en iyi Dinozor Oyunları nelerdir?

 1. Rio Rex
 2. Age of War
 3. Mexico Rex
 4. Chrome Dino
 5. Dino: Birleş ve Savaş

İlkel rakiplerinden birkaçını alt ettikten sonra kendini geleceğe dönerken bile bulabilirsin. Bir metropolün ortasında robotik bir dinozorla güçlerini birleştirerek düşmanlarına savaş aç. Bu efsanevi kertenkelelerin bazıları nasıl silah kullanılacağını bile biliyor, tabi yersen, ancak hepsi gergin bir çatışmanın ortasına dalmaya hevesli değil. En az bir tanesi bu ücretsiz çevrimiçi oyunlarda bisiklete binmeyi tercih ediyor!