Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Solucan Oyunları

Solucan Oyunları Hakkında

Harika solucan oyunları solucan gibi kıvrılarak ilerleyebilirsin! Onlar muazzam savaşlara karışırken bu börtü böcekle takım ol! Oynaması ücretsiz .io oyunu silsilesinde kendilerini gerçekten şiddetli geçecek birkaç avlanma çılgınlığının içinde bulacaklar. Lezzetli kap keklerden parlayan güç toplarına kadar her şeyi mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde yalayıp yutman gereken şiddetli maçlara giriş yap. Bu muhteşem çok oyunculu oyunlarda hiçbir omurgasız yenilmez değil ama ne kadar büyük olursan seni düşürmeleri o kadar zor olur!

Mobildeki en iyi Solucan Oyunları nelerdir?

Bu hit çevrimiçi oyunlar on yılı aşkın süredir dünyanın her yerinden oyunculara bağımlılık yapmaktadır. Worms.Zone ve Wormate.io'ya göz atmayı unutma. Bunlar, bu havalı kategorideki en popüler oyunlarımızdan ikisidir. Görevin ne mi? Solucanın büyürken ve güçlenirken mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak. Gerçekten harika bir sürüngeni kontrol etmeyi seçersen yılan oyunlarına göz at. Daha küçük, daha ince ve daha az kaygan olan benzerleri kadar onlar da aç ve rekabetçi. Onlardan kurtulmak için birkaç destansı savaşla başa çıkabilecek misin?