Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Adam and Eve 3

Adam'ın Antik Mısır kraliçesiyle olan ilişkisi pek de yolunda gitmiyor. Adam and Eve 3'te Adam'ın bu ilişkiye biraz ara vermesine yardım et!

Eve'den aldığı aşk mektubu üzerine bu kadar güçlü bir hükümdarla çıkmanın çok da iyi bir fikir olmadığına karar verdi. Şüphelerinde çok da haksız çıkmış sayılmaz. Çünkü kadın onu sarayındaki yatak odasına hapsetti!

Bu son derece eğlenceli Adam and Eve oyununda cesur mağara adamına evine geri dönmesi konusunda yardım et. Birbirinden zorlu her seviyede kafa karıştırıcı bir bulmacayı çözmek zorunda. Anahtarları bulma, bölgenin tehlikeli yaban hayatıyla baş etme ve çok daha fazlası konusunda ona yardımcı olmalısın.

Adam and Eve 3 nasıl oynanır?

Bu komik bul ve tıkla oyununda uzun bir serüven seni bekliyor. Antik Mısır'dan kaçıp çok sevdiği Eve'in kollarına geri dönmeye çalışırken Adam'ın her türlü yardıma ihtiyacı olacak.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK kafa karıştırıcı senaryolarda çözümleri ara.
  • SOL TIKLAMA ile aletleri kullan, etkinlikleri aç ve daha fazlasını yap.

Benzer Oyunlar

Bu dört macera oyunu da fazlasıyla heyecanlı. Bir dahaki sefere onlara bir bak!

  1. Adam and Eve 4
  2. Adam and Eve: GO
  3. Save the Girl
  4. Kumu's Adventure

Adam and Eve 3'ü kim geliştirdi?

Adam and Eve 3, Functu tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!