Denizkızı Oyunları

 • Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  Oyna
  Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  21217 defa oynandı

  Serbest Kıyafet Günü bu hafta ve bu dört arkadaş o gün için hazır olmak istiyor! En sevdikleri stilleri göstermek için sabırsızlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda mükemmel görünümler yaratmalarına yardım edebilir misin? Kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını seçebilirsin!

 • Prenses Deniz Kızı: Annenin Doğumu
  Oyna
  Prenses Deniz Kızı: Annenin Doğumu
  12264 defa oynandı

  Bu prenses doğurmak üzere! Şu anda sarayda ve en hızlı şekilde hastaneye gitmesi gerekiyor! Bu tıp simülasyonu oyununda kraliyet tıp ekiplerini çağırmasına ve ihtiyacı olan her şeyi almasına yardım edebilir misin? Ayrıca hastanede de yardımın gerekecek.

 • Denizkızının Instaphoto Profili
  Oyna
  Denizkızının Instaphoto Profili
  12481 defa oynandı

  Bu büyülü prenses en sevdiği sosyal medya sitesindeki sayfasını güncelliyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda neyi yayınlayacağına karar verirken ona yardım edebilir misin? Onun için arkadaşları ile paylaşabileceği bazı öyküler seçebilir ve en yeni kıyafetleri ile selfie çekmesine yardı edebilirsin.

 • Prensesler: Okul Aşkını Etkile
  Oyna
  Prensesler: Okul Aşkını Etkile
  7719 defa oynandı

  Bu prenseslerin üçü de gizli aşklarının kalbini kazanmaya kararlı. Bu göz alıcı giydirme ve tasarım oyununda gerçek aşkı bulmalarına yardım edebilir misin? Mükemmel erkek arkadaşlarını etkileyecek harika kıyafetler ve makyajlar bulmayı umuyorlar.

 • Prenses: Sonbahar Selfisi
  Oyna
  Prenses: Sonbahar Selfisi
  22700 defa oynandı

  Sonbahar resmen geldi ve bu üç prensesin her biri mükemmel mevsim selfileri çekmek istiyor. Bunlar için harika kıyafetler tasarlamalarına yardım edebilir misin? Giymek için harika şeyler seçmeden önce fantastik makyajlar yapmayı unutma. Her şey tamam olduğunda en sevdikleri parkın ağaçları altında fotoğraflarını çekebilirsin.

 • Prensesler: Mesaj Tişörtleri
  Oyna
  Prensesler: Mesaj Tişörtleri
  10122 defa oynandı

  Bu prenses bugün okulda gizli aşkının tişörtündeki mesajı fark etmesini umuyor. Şimdi arkadaşları da kendi mesaj tişörtlerini giymek istiyor! Bu giydirme oyununda hangilerini giyeceklerini seçerken onlara yardım edebilir misin? Hepsi harika ve ilham verici mesajlar taşıyan bir tişört giymek istiyor.

 • Prenses: Başarı için Giyindi
  Oyna
  Prenses: Başarı için Giyindi
  4032 defa oynandı

  Bu prenses bu haftaki çok önemli bir toplantısında elinden gelenin en iyisini yapmak istiyor. Bir moda stüdyosu açmak üzere. Bu giydirme ve tasarım oyununda doğru kıyafeti ve ona uygun fantastik aksesuarları bulmasına yardım edebilir misin?

 • Mermaid Princess Mistletoe Kiss
  Oyna
  Mermaid Princess Mistletoe Kiss
  16424 defa oynandı
 • Lovely Mermaid
  Oyna
  Lovely Mermaid
  351 defa oynandı

 • Mermaid Makeup Room
  Oyna
  Mermaid Makeup Room
  421 defa oynandı
 • Deniz Kızı Tokyo'ya Uçuyor
  Oyna
  Deniz Kızı Tokyo'ya Uçuyor
  1607 defa oynandı

  Bu eski deniz kızı her zaman Japonya'yı ziyaret etmeyi istemişti. Artık sihirli bir şekilde insana dönüşen bu deniz kızı, okyanusun üzerinden uçakla Japonya'ya varmaya çalışıyor. Kızlar için bu tatlı çevrimiçi oyunda, hangi bavulu yanına alacağını seçmesi gerekiyor. Tokyo'daki ilk gününde giyeceği kıyafeti seçmeden önce seçim yapmasına yardımcı ol ve bavulunun ağırlık sınırını geçmemesini sağla.

 • Harajuku Japan Fashion
  Oyna
  Harajuku Japan Fashion
  725 defa oynandı

  Bu moda sever prenses ve arkadaşlarının Japonya, Tokyo'dan arkadaşları yeni geldi. Şehrin ünlü moda merkezi Harajuku'nun en havalı stillerini denemek için sabırsızlanıyorlar. Bu çevrimiçi giydirme oyununda onlara katılabilir bir sürü havalı kıyafet için alışverişe gidebilirsin.

 • Mermaid Barista: Latte Art
  Oyna
  Mermaid Barista: Latte Art
  1570 defa oynandı

  Daha önce deniz kızı olan bu kız hala karadaki yeni hayatına alışmaya çalışıyor. Kahve dükkanında barista olarak iş buldu. Bu işletme simülasyonunda tüm müşteri siparişleri ile ilgilenmesine yardım edebilir misin? Caffe Americano'dan latteye kadar her şeyi yapması, bir yandan da köpük üzerindeki tasarımlara karar vermesi gerekiyor. Yaprak, kedi, ayı ve diğer şekillerde harika tasarımlar yapabilir!

 • Dondurmalı Doğum Günü Partisi
  Oyna
  Dondurmalı Doğum Günü Partisi
  1620 defa oynandı

  Bu giydirme oyununda bu şık kızın doğum gününü kutlamanın zamanı geldi. O ve arkadaşları için harika kıyafetler seçebilir misin? Öğleden sonrayı bir sürü süper lezzetli dondurma yiyerek geçirmeyi planlıyorlar. Hatta deneyecekleri aromaları bile seçebilirsin.

 • Prensesler: Sıcak Yaz Günleri
  Oyna
  Prensesler: Sıcak Yaz Günleri
  2987 defa oynandı

  Sıcak yaz sıcak stiller gerektirir! Bu üç moda sever kızın bu yaz zamanı giydirme oyununda sıcağı alt etmesine yardım et. En sevdikleri havuzda serinleyecekler ama mükemmel kıyafetlere ihtiyaçları olacak.

 • Princess: Bonfire Night
  Oyna
  Princess: Bonfire Night
  249 defa oynandı

  Şenlik ateşi için harika bir akşam. Hava açık ve temiz ve arkadaş olan bu beş prenses bir parti havasında. Bu giydirme oyununda onlara hazırlıklarında yardım edebilir misin? Doğru kıyafetleri seçmeleri gerekiyor.

 • Blondie Deniz Kızını Ziyaret Ediyor
  Oyna
  Blondie Deniz Kızını Ziyaret Ediyor
  2330 defa oynandı

  Bu kızın en yakın arkadaşını ziyaret etme zamanı geldi. Yalnızca bir sorun var: Arkadaşı bir deniz kızı! Bu giydirme oyununda deniz altında gerçek anlamda büyüleyici bir yolculuk için hazırlanmasına yardım edebilir misin? İşe önce su geçirmez bir makyaj yaparak başlaması gerekiyor!

 • Prenses: Kampüs Dedikodusu
  Oyna
  Prenses: Kampüs Dedikodusu
  1748 defa oynandı

  Kampüste, bu prenseslerden birinin üniversitedeki en moda tutkunu kız olduğuna dair bir söylenti dolaşıyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda en iyi giyinenin kim olduğunu belirlemeye yardım edebilir misin? Her biri için harika kıyafetler, makyajlar ve aksesuarlar seçmen gerekecek.

 • Princesses: Favorite Brands Shopping
  Oyna
  Princesses: Favorite Brands Shopping
  2135 defa oynandı

  Bu muhteşem alış veriş merkezinde bu prenseslerin en sevdikleri markalara bakmasının zamanı geldi. Bu çevrimiçi alış veriş ve giydirme oyununda bir sürü havalı kıyafet, makyaj ve aksesuar peşinde koşmalarına yardım edebilir misin?

 • Princesses: Chilling at the Pool
  Oyna
  Princesses: Chilling at the Pool
  2352 defa oynandı

  Güneş parlıyor, kuşlar şarkı söylüyor ve bu üç prenses en sevdikleri yüzme havuzunda serinletici bir öğleden sonraya hazırlanıyor. Peki hangi mayoları giymeleri gerekiyor? Bu giydirme ve tasarım oyununda maksimum rahatlama için onlara yardım edebilir misin?

 • Sihirli Deniz Kızı Saç Stili
  Oyna
  Sihirli Deniz Kızı Saç Stili
  2681 defa oynandı

  Daha önce deniz kızı olan bu kız tümüyle yeni bir tarz arıyor! Bu çevrimiçi baştan yaratma simülasyonu oyununda saçlarını nasıl yapacağına karar verirken ona yardım edebilir misin? Sihirli bir görünüm ve harika bir kıyafet yaratırken ona katıl.

 • Prenses Etkileyici: Yaz Masalı
  Oyna
  Prenses Etkileyici: Yaz Masalı
  3613 defa oynandı

  Bu iki prenses popüler etkileyiciler olmak istiyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda hızlı bir makyaj ile başlamalarına yardım et. Sence hangi makyaj türünü denemeleri gerekiyor? Yeni takipçileri ile hangi harika kıyafetleri denemeliler? Artık bir karar vermek gerekiyor!

 • Prensesler: Müzik Sahnesi
  Oyna
  Prensesler: Müzik Sahnesi
  3760 defa oynandı

  Harika prenseslerin bu çevrimiçi giydirme oyununda sahneye çıkma zamanı geldi. Altısının da bir sonraki şovun başlama zamanından önce harika kıyafetler seçmesine yardımcı olabilir misin?

 • Deniz Kızı Mod Değişimi
  Oyna
  Deniz Kızı Mod Değişimi
  3129 defa oynandı

  Daha önce deniz kızı olan bu kız bugün biraz tuhaf hissediyor. Bu garip ve çılgın çevrimiçi oyunda onu neşelendirebilecek misin? Bir sürü eğlenceli etkinlikle ruh halini geliştirmeye çalışırken ona takıl.

 • Prenses Deniz Kızı: Kızlar ve Erkekler
  Oyna
  Prenses Deniz Kızı: Kızlar ve Erkekler
  10628 defa oynandı

  Artık karaya çıkan bu deniz kızı olan havalı stiller deniyor. Kişiliğinin her iki tarafını da yansıtan birkaç kıyafet seçerken ona katıl. Dışarıda geçirilecek şık bir gece için bir kıyafet ve daha güvenli ve hırslı tarafını ortaya çıkaracak başka bir kıyafet seçmek istiyor. Bu giydirme oyununda seçim yapmasına yardım eder misin?

 • Prenses Deniz Kızı: Cilt Doktoru
  Oyna
  Prenses Deniz Kızı: Cilt Doktoru
  8231 defa oynandı

  Bu zavallı prenses çok ciddi kızarıklıklar ve başka cilt sorunları yaşıyor! Bu çevrimiçi tıp oyununda prensesi hemen doktorun muayenehanesine götür. Hızla iyileşmesine yardım edebilecek misin?

 • Oceanpark Manager
  Oyna
  Oceanpark Manager
  261 defa oynandı
 • Denizkızı Kediciği Yaratma
  Oyna
  Denizkızı Kediciği Yaratma
  2182 defa oynandı

  Bu sihirli kedicikler deniz altında yaşıyor ve yeni bir arkadaş arıyorlar. Bu büyülü tasarım oyununda onlar için bir arkadaş yaratabilir misin? Tüy rengini, nasıl bir taç takması gerektiği ve daha pek çok şeyi seçebilirsin.

 • Mermaid Princess in Love
  Oyna
  Mermaid Princess in Love
  3447 defa oynandı
 • Blondie Deniz Kızı Tarzı
  Oyna
  Blondie Deniz Kızı Tarzı
  4632 defa oynandı

  Deniz kızları bile son modaya bayılır! Blondie'nin hem denizin altında hem de karaya yapacağı bir sonraki gezisinde harika gidecek bir görünüm yaratmasına yardım eder misin? Kızlara yönelik bu makyaj oyununda tavsiyelerin çok işe yarayacak. Blondie için yeni bir kıyafet yaratabilir, makyajına yardım edebilir ve ayrıca harika bir saç stili seçebilirsin!

 • Kızlar Alışveriş Eğlencesinde
  Oyna
  Kızlar Alışveriş Eğlencesinde
  6203 defa oynandı

  Bu moda seven kızların bir alışveriş maratonuna çıkma zamanı geldi. En sevdikleri mağazalarda ve butiklerde harika ve yeni stiller ararken onlara katıl. Her türden harika kıyafetler, aksesuarlar ve diğer şeyleri bulmalarına yardım edebilirsin!

 • Deniz Kızı Hayata Döndürme Acil Servis
  Oyna
  Deniz Kızı Hayata Döndürme Acil Servis
  19835 defa oynandı

  Bu zavallı deniz kızı büyük bir acil durumun ortasında! Bu çılgın tıbbi simülasyon oyununda ona yardım eden doktora asistanlık yapabilir misin? Seni plajda bekliyorlar.

 • Swimming With Dolphins
  Oyna
  Swimming With Dolphins
  2340 defa oynandı

  Bu deniz kızı, öğleden sonra yunus arkadaşıyla geçireceği macera dolu günde harika görünmek istiyor. Peki sence ne giymeli?

 • Mermaids' Makeup Salon
  Oyna
  Mermaids' Makeup Salon
  3555 defa oynandı
 • Prensesler: Deniz Kızı Partisi
  Oyna
  Prensesler: Deniz Kızı Partisi
  5908 defa oynandı

  Bu üç prenses okyanusta yaşıyor ve bir parti planlıyorlar ancak hiçbir şey planlı değil! Bir prensesin küpelerini bir kaplumbağa çaldı ve tüm parti dekorasyonları mağaranın her yerine saçılmış halde. Kızlar için olan bu çevrimiçi oyunda hangi kıyafetleri giyeceklerine karar vermeden önce her şeyi bulmalarına yardım edebilir misin?

 • Mermaid Décor
  Oyna
  Mermaid Décor
  1426 defa oynandı