Denizkızı Oyunları

 • Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  Oyna
  Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  8224 defa oynandı

  Serbest Kıyafet Günü bu hafta ve bu dört arkadaş o gün için hazır olmak istiyor! En sevdikleri stilleri göstermek için sabırsızlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda mükemmel görünümler yaratmalarına yardım edebilir misin? Kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını seçebilirsin!

 • Mermaid Princess Mistletoe Kiss
  Oyna
  Mermaid Princess Mistletoe Kiss
  13053 defa oynandı
 • Prensesler: Mesaj Tişörtleri
  Oyna
  Prensesler: Mesaj Tişörtleri
  3302 defa oynandı

  Bu prenses bugün okulda gizli aşkının tişörtündeki mesajı fark etmesini umuyor. Şimdi arkadaşları da kendi mesaj tişörtlerini giymek istiyor! Bu giydirme oyununda hangilerini giyeceklerini seçerken onlara yardım edebilir misin? Hepsi harika ve ilham verici mesajlar taşıyan bir tişört giymek istiyor.

 • Prenses Deniz Kızı: Annenin Doğumu
  Oyna
  Prenses Deniz Kızı: Annenin Doğumu
  10136 defa oynandı

  Bu prenses doğurmak üzere! Şu anda sarayda ve en hızlı şekilde hastaneye gitmesi gerekiyor! Bu tıp simülasyonu oyununda kraliyet tıp ekiplerini çağırmasına ve ihtiyacı olan her şeyi almasına yardım edebilir misin? Ayrıca hastanede de yardımın gerekecek.

 • Prenses: Sonbahar Selfisi
  Oyna
  Prenses: Sonbahar Selfisi
  13935 defa oynandı

  Sonbahar resmen geldi ve bu üç prensesin her biri mükemmel mevsim selfileri çekmek istiyor. Bunlar için harika kıyafetler tasarlamalarına yardım edebilir misin? Giymek için harika şeyler seçmeden önce fantastik makyajlar yapmayı unutma. Her şey tamam olduğunda en sevdikleri parkın ağaçları altında fotoğraflarını çekebilirsin.

 • Prenses: Başarı için Giyindi
  Oyna
  Prenses: Başarı için Giyindi
  910 defa oynandı

  Bu prenses bu haftaki çok önemli bir toplantısında elinden gelenin en iyisini yapmak istiyor. Bir moda stüdyosu açmak üzere. Bu giydirme ve tasarım oyununda doğru kıyafeti ve ona uygun fantastik aksesuarları bulmasına yardım edebilir misin?

 • Deniz Kızı Hayata Döndürme Acil Servis
  Oyna
  Deniz Kızı Hayata Döndürme Acil Servis
  19533 defa oynandı

  Bu zavallı deniz kızı büyük bir acil durumun ortasında! Bu çılgın tıbbi simülasyon oyununda ona yardım eden doktora asistanlık yapabilir misin? Seni plajda bekliyorlar.

 • Denizkızının Instaphoto Profili
  Oyna
  Denizkızının Instaphoto Profili
  10180 defa oynandı

  Bu büyülü prenses en sevdiği sosyal medya sitesindeki sayfasını güncelliyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda neyi yayınlayacağına karar verirken ona yardım edebilir misin? Onun için arkadaşları ile paylaşabileceği bazı öyküler seçebilir ve en yeni kıyafetleri ile selfie çekmesine yardı edebilirsin.

 • Prensesler: Okul Aşkını Etkile
  Oyna
  Prensesler: Okul Aşkını Etkile
  3688 defa oynandı

  Bu prenseslerin üçü de gizli aşklarının kalbini kazanmaya kararlı. Bu göz alıcı giydirme ve tasarım oyununda gerçek aşkı bulmalarına yardım edebilir misin? Mükemmel erkek arkadaşlarını etkileyecek harika kıyafetler ve makyajlar bulmayı umuyorlar.

 • Lovely Mermaid
  Oyna
  Lovely Mermaid
  310 defa oynandı

 • Prenses Etkileyici: Yaz Masalı
  Oyna
  Prenses Etkileyici: Yaz Masalı
  3344 defa oynandı

  Bu iki prenses popüler etkileyiciler olmak istiyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda hızlı bir makyaj ile başlamalarına yardım et. Sence hangi makyaj türünü denemeleri gerekiyor? Yeni takipçileri ile hangi harika kıyafetleri denemeliler? Artık bir karar vermek gerekiyor!

 • Mermaid Princess Dress Up
  Oyna
  Mermaid Princess Dress Up
  0 defa oynandı
 • Mermaid Makeup Room
  Oyna
  Mermaid Makeup Room
  370 defa oynandı
 • Deniz Kızı Tokyo'ya Uçuyor
  Oyna
  Deniz Kızı Tokyo'ya Uçuyor
  1502 defa oynandı

  Bu eski deniz kızı her zaman Japonya'yı ziyaret etmeyi istemişti. Artık sihirli bir şekilde insana dönüşen bu deniz kızı, okyanusun üzerinden uçakla Japonya'ya varmaya çalışıyor. Kızlar için bu tatlı çevrimiçi oyunda, hangi bavulu yanına alacağını seçmesi gerekiyor. Tokyo'daki ilk gününde giyeceği kıyafeti seçmeden önce seçim yapmasına yardımcı ol ve bavulunun ağırlık sınırını geçmemesini sağla.

 • Princess: Bonfire Night
  Oyna
  Princess: Bonfire Night
  211 defa oynandı

  Şenlik ateşi için harika bir akşam. Hava açık ve temiz ve arkadaş olan bu beş prenses bir parti havasında. Bu giydirme oyununda onlara hazırlıklarında yardım edebilir misin? Doğru kıyafetleri seçmeleri gerekiyor.

 • Dondurmalı Doğum Günü Partisi
  Oyna
  Dondurmalı Doğum Günü Partisi
  1541 defa oynandı

  Bu giydirme oyununda bu şık kızın doğum gününü kutlamanın zamanı geldi. O ve arkadaşları için harika kıyafetler seçebilir misin? Öğleden sonrayı bir sürü süper lezzetli dondurma yiyerek geçirmeyi planlıyorlar. Hatta deneyecekleri aromaları bile seçebilirsin.

 • Aqua Fashion Style
  Oyna
  Aqua Fashion Style
  2560 defa oynandı
 • Girly Summer Patterns
  Oyna
  Girly Summer Patterns
  801 defa oynandı

  Yaz geldi ve bu moda sever kızlar en son stilleri deniyor. Motor turu, arka bahçede takılma ve eğlenceli bir barbekü gibi etkinlikler için mükemmel kıyafetleri seçerken onlara katılabilirsin.

 • Sihirli Deniz Kızı Saç Stili
  Oyna
  Sihirli Deniz Kızı Saç Stili
  2408 defa oynandı

  Daha önce deniz kızı olan bu kız tümüyle yeni bir tarz arıyor! Bu çevrimiçi baştan yaratma simülasyonu oyununda saçlarını nasıl yapacağına karar verirken ona yardım edebilir misin? Sihirli bir görünüm ve harika bir kıyafet yaratırken ona katıl.

 • Mermaid Barista: Latte Art
  Oyna
  Mermaid Barista: Latte Art
  1498 defa oynandı

  Daha önce deniz kızı olan bu kız hala karadaki yeni hayatına alışmaya çalışıyor. Kahve dükkanında barista olarak iş buldu. Bu işletme simülasyonunda tüm müşteri siparişleri ile ilgilenmesine yardım edebilir misin? Caffe Americano'dan latteye kadar her şeyi yapması, bir yandan da köpük üzerindeki tasarımlara karar vermesi gerekiyor. Yaprak, kedi, ayı ve diğer şekillerde harika tasarımlar yapabilir!

 • Harajuku Japan Fashion
  Oyna
  Harajuku Japan Fashion
  687 defa oynandı

  Bu moda sever prenses ve arkadaşlarının Japonya, Tokyo'dan arkadaşları yeni geldi. Şehrin ünlü moda merkezi Harajuku'nun en havalı stillerini denemek için sabırsızlanıyorlar. Bu çevrimiçi giydirme oyununda onlara katılabilir bir sürü havalı kıyafet için alışverişe gidebilirsin.

 • Summertime Dress Up
  Oyna
  Summertime Dress Up
  0 defa oynandı
 • Deniz Kızı Kahve Dükkanı
  Oyna
  Deniz Kızı Kahve Dükkanı
  1889 defa oynandı

  Daha önce bir deniz kızı iken şimdi karada yaşayan bu kız kendine ait bir kahve dükkanı açmaya karar verdi! Bu şirin ve havalı işletme simülasyonu oyununda açılış günü için her şeyi hazır etmesi gerekiyor. Menüye koyacağı içeceklere karar verirken, en iyi malzemeleri ararken ve daha pek çok şeyi hallederken ona katıl.

 • Prenses: Kampüs Dedikodusu
  Oyna
  Prenses: Kampüs Dedikodusu
  1676 defa oynandı

  Kampüste, bu prenseslerden birinin üniversitedeki en moda tutkunu kız olduğuna dair bir söylenti dolaşıyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda en iyi giyinenin kim olduğunu belirlemeye yardım edebilir misin? Her biri için harika kıyafetler, makyajlar ve aksesuarlar seçmen gerekecek.

 • Blondie Deniz Kızını Ziyaret Ediyor
  Oyna
  Blondie Deniz Kızını Ziyaret Ediyor
  2243 defa oynandı

  Bu kızın en yakın arkadaşını ziyaret etme zamanı geldi. Yalnızca bir sorun var: Arkadaşı bir deniz kızı! Bu giydirme oyununda deniz altında gerçek anlamda büyüleyici bir yolculuk için hazırlanmasına yardım edebilir misin? İşe önce su geçirmez bir makyaj yaparak başlaması gerekiyor!

 • Prensesler: Sıcak Yaz Günleri
  Oyna
  Prensesler: Sıcak Yaz Günleri
  2889 defa oynandı

  Sıcak yaz sıcak stiller gerektirir! Bu üç moda sever kızın bu yaz zamanı giydirme oyununda sıcağı alt etmesine yardım et. En sevdikleri havuzda serinleyecekler ama mükemmel kıyafetlere ihtiyaçları olacak.

 • Princesses: Favorite Brands Shopping
  Oyna
  Princesses: Favorite Brands Shopping
  2070 defa oynandı

  Bu muhteşem alış veriş merkezinde bu prenseslerin en sevdikleri markalara bakmasının zamanı geldi. Bu çevrimiçi alış veriş ve giydirme oyununda bir sürü havalı kıyafet, makyaj ve aksesuar peşinde koşmalarına yardım edebilir misin?

 • Princesses: Chilling at the Pool
  Oyna
  Princesses: Chilling at the Pool
  2249 defa oynandı

  Güneş parlıyor, kuşlar şarkı söylüyor ve bu üç prenses en sevdikleri yüzme havuzunda serinletici bir öğleden sonraya hazırlanıyor. Peki hangi mayoları giymeleri gerekiyor? Bu giydirme ve tasarım oyununda maksimum rahatlama için onlara yardım edebilir misin?

 • Mermaid Aquarium Coloring
  Oyna
  Mermaid Aquarium Coloring
  1064 defa oynandı
 • Deniz Kızı Prenses: Altın İçinde Harika
  Oyna
  Deniz Kızı Prenses: Altın İçinde Harika
  3060 defa oynandı

  Bu prenses altın içinde kesinlikle harika görünüyor. Ne de olsa desenler ve kumaş altın! Kızlara yönelik bu çevrimiçi giydirme oyununda prensesin gerçekten parıldamasını sağlayacak birkaç kıyafet ve hoş makyaj seçmesinde ona yardımcı olabilir misin?

 • Deniz Kızı Mod Değişimi
  Oyna
  Deniz Kızı Mod Değişimi
  2913 defa oynandı

  Daha önce deniz kızı olan bu kız bugün biraz tuhaf hissediyor. Bu garip ve çılgın çevrimiçi oyunda onu neşelendirebilecek misin? Bir sürü eğlenceli etkinlikle ruh halini geliştirmeye çalışırken ona takıl.

 • Kızlar Alışveriş Eğlencesinde
  Oyna
  Kızlar Alışveriş Eğlencesinde
  5640 defa oynandı

  Bu moda seven kızların bir alışveriş maratonuna çıkma zamanı geldi. En sevdikleri mağazalarda ve butiklerde harika ve yeni stiller ararken onlara katıl. Her türden harika kıyafetler, aksesuarlar ve diğer şeyleri bulmalarına yardım edebilirsin!

 • Deniz Kızı Prenses: Gece Randevusu
  Oyna
  Deniz Kızı Prenses: Gece Randevusu
  2782 defa oynandı

  Daha önce deniz kızı olan bu prenses hala karadaki hayatına alışmaya çalışıyor. Bu eğlenceli etkinliklere gitmek için ne giyileceğine dair hiçbir fikri yok. Bu çevrimiçi giydirme oyunun havalı kıyafetler seçmesi için yardım edebilir misin?

 • Prenses Deniz Kızı: Kızlar ve Erkekler
  Oyna
  Prenses Deniz Kızı: Kızlar ve Erkekler
  10077 defa oynandı

  Artık karaya çıkan bu deniz kızı olan havalı stiller deniyor. Kişiliğinin her iki tarafını da yansıtan birkaç kıyafet seçerken ona katıl. Dışarıda geçirilecek şık bir gece için bir kıyafet ve daha güvenli ve hırslı tarafını ortaya çıkaracak başka bir kıyafet seçmek istiyor. Bu giydirme oyununda seçim yapmasına yardım eder misin?

 • Blondie Deniz Kızı Tarzı
  Oyna
  Blondie Deniz Kızı Tarzı
  4427 defa oynandı

  Deniz kızları bile son modaya bayılır! Blondie'nin hem denizin altında hem de karaya yapacağı bir sonraki gezisinde harika gidecek bir görünüm yaratmasına yardım eder misin? Kızlara yönelik bu makyaj oyununda tavsiyelerin çok işe yarayacak. Blondie için yeni bir kıyafet yaratabilir, makyajına yardım edebilir ve ayrıca harika bir saç stili seçebilirsin!

 • Prensesler: Müzik Sahnesi
  Oyna
  Prensesler: Müzik Sahnesi
  3643 defa oynandı

  Harika prenseslerin bu çevrimiçi giydirme oyununda sahneye çıkma zamanı geldi. Altısının da bir sonraki şovun başlama zamanından önce harika kıyafetler seçmesine yardımcı olabilir misin?