Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Love Tester

Onlar senin gerçek aşkın olabilir mi? Gizli aşkın senin için mükemmel kişi mi yoksa sadece kalbini kıracak biri mi?  Love Tester oyununda, bu ya da benzer başka romantik soruların cevabını bulabilirsin. 

Aşk testi makineleri onlarca yıldır piyasada bulunmakta. Dünyanın her yerinden milyonlarca insanın aşk hayatını çözmelerine ya da sadece kahkahalarla dolu güzel vakit geçirmelerine yardımcı olmuşlardır. Klasik tanışma oyununun bu çevrimiçi versiyonu da atari oyunlarındakine oldukça benziyor. Oldukça eğlencelidir ancak söylenen her şeye inanma. Bu çevrimiçi bilgi oyunu sadece eğlence amaçlıdır! 

Love Tester Nasıl Oynanır?

Love Tester, bir çevrimiçi aşk oyunudur. Ekranda gördüğün iki kutucuktan birine kendi adını, diğerine sevdiğin kişinin adını yazman yeterli. Ardından kalp düğmesine bas. Çok geçmeden, birbiriniz için ne derece uygun olduğunuzu söyleyen bir sonuç göreceksin. 

Oyun Kontrolleri

Klavye

  • KLAVYE ile kendi adını ve sevdiğin kişinin adını yaz.

Fare

  • SOL TIKLAMA ile kalp tuşuna bas.

Benzer Oyunlar 

Başka eğlenceli ve romantik oyunlar da oynamak istersen şu sevimli öpücük oyunları ve randevu oyunlarına  da göz atmalısın: 

  1. Ellie: Love Trouble
  2. Love Tester 2.0
  3. Ladybird: Secret Identity Revealed

Lover Tester'ı Kim Geliştirdi?

Love Tester, Agame tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!