Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Gartic.io

Gartic.io'da rakiplerinden daha iyi çizerek onlardan daha uzun süre dayanabilir misin? Bu, harika, rekabetçi ve tamamen ücretsiz olan bir çizme ve tahmin etme oyunudur.

Her oyuncu hayvanlardan ünlülere kadar her türlü rastgele şeyi resmederken çizim tahtasına dikkatini vermen gerek. Ne çizdiklerini hızlı bir şekilde tahmin ederek tonlarca puan kazanabilecek misin? Ayrıca bu ücretsiz çok oyunculu oyunda sen de kendi sıran geldiğinde çizim yapabileceksin.

Herkese açık odalarda seni almak için bekleyen bir sürü oyuncu var ancak kendin ve arkadaşların için özel bir oda da ayarlayabilirsin. Temalı odaları da unutma. Her biri belirli bir konuya odaklanır. Kendini video oyunlarından ve filmlerden, ünlü sporculardan ve hatta son derece sevimli farklı köpek türlerinden oluşan karakterleri çizerken bulabilirsin.

Gartic.io Nasıl Oynanır?

Çizim tahtasında sırayla çizim yaparak diğer oyunculara meydan oku. Ne çizdiklerini tahmin edersen, özellikle de bunu yapan ilk oyuncu olursan bol miktarda puan kazanacaksın.

Oyun Kontrolleri

Fare

  • FAREYİ KULLANARAK çeşitli boya renkleri ve daha fazlasını seç.
  • SOL TIKLAYIP SÜRÜKLEYEREK tahtada çizim yap.

Klavye

  • KLAVYE ile tahminini yaz veya sohbet kutusuna yorum gönder.

Benzer Oyunlar

İşte bundan sonra oynaman gereken dört çizim oyunu daha:

  1. Skribbl.io
  2. Pinturillo 2
  3. Best.Letsdraw.it
  4. 3D Color by Number

Gartic.io'yu Kim Geliştirdi?

İnanmayacaksın ama Gartic.io, Gartic tarafından oluşturuldu!

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Gartic.io game
Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!