Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Solucan Avı - Yılan Oyunu.io

Solucan Avı – Yılan Oyunu.io sonsuz mod ve arenanın yavaşça küçüldüğü sınırlı zaman modu gibi oynanış türlerini içeren, çok oyunculu bir yılan oyunudur. Bir sürü yeni karakter görünüşü, geliştirmeleri ve açılabilen kazanımlar ile bu oyun sana saatler süren eğlence sağlayacak.

Solucan Avı – Yılan Oyunu.io Nasıl Oynanır?

Bu çok oyunculu .io oyununda amacın olabildiğince çok yiyerek en büyük solucan olmak. Diğer soluncalara çarpmaktan kaçınırken, komik suratları ve güçlendiricileri topla. Diğer bir oyuncuyla çarpışırsan kaybedersin.

Ancak, eğer başka bir oyuncuyu kendi yılanının bedenine çarptırabilirsen onların yılanı patlayacak ve besinlerden oluşan uzun bir zincire dönüşecek. Diğer oyuncular gelmeden hızlıca bir şekilde yiyebildiğin kadar besin ye. Yılanın kıvrılıp kendi bedeni üstünden geçebilir ve bus ana karşı yapılan saldırılara karşı iyi bir savunma tekniği olarak kullanılabilir.

Jeton ve mücevher toplayarak daha fazla yılan ve özel görünümler açabilirsin. Aynı zamanda güçlendiriciler kazanıp onların etkisini arttırabilir ve yılanının özelliklerini Solucan Çiftliği’nde kalıcı olarak iyileştirebilirsin.

Oyun Kontrolleri

  • FAREyi ya da parmağınızı ekranda gezdirerek yılanını hareket ettir
  • BOŞLUK tuşuna ya da ekrana basılı tutarak HIZLAN

Benzer Oyunlar

Eğer bu rekabetçi çok oyunculu oyundan keyif aldıysan, kolaksiyonumuzdaki bu oyunları da dene:

  1. Slither.io
  2. Amogus.io
  3. Paper.io 2
  4. Santa Snakes

Solucan Avı - Yılan Oyunu.io Kim Tarafından Geliştirilmiştir?

Solucan Avı -Yılan Oyunu.io, Wild Spike tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!