Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Lezziz - Emily'nin Evi

Lezziz - Emily’nin Evi, popülar Lezziz serisinden bir zaman yönetimi oyunudur. Aşçı Emily, Snuggford Tepeleri’nde yeni ve çok güzel bir ev aldı. Yeni evi oldukça büyük ama bazı tadilatlar gerekiyor. Bu ev kirli vet oz tutmuş durumda, hatta zemininde koca bir delik bile var!

Yemek dağıtım görevlerini tamamlayarak, Emily ve Patrick gerekli tadilatları gerçekleştirecek parayı kazanabilirler. Ancak aşırı meraklı anne Sharon Stepford gibi yeni müşteriler sebebiyle bu pek de kolay olmayabilir…

Lezziz - Emily'nin Evi Nasıl Oynanır?

Bu yemek oyununun her bölümünde, Emily’nin bahçesinden başlayarak farklı yemek servis mekanlarını yönetmelisin. Barbekü kaburgadan pasta, limonata ve çiçeklere kadar bir sürü şey satacaksın. Müşterilerine hızlıca servis yaparak ekstra puan ve Emily’nin evine tadilat yapacak parayı toplayabilirsin. Her bölümden sonra oyunun hikayesinin yeni bir bölümü açılacak.

Bir müşteriye servis yapmak için önce siparişlerine karar vermesini bekle. Müşterinin istediği ürünlere tıkla. Bazen ürünleri birleştirmen gerekebilir, mesela bir keki süslemek ya da doğru çiçekleri sıralamak gibi. Bu ürünleri birleştirirken hızlı olmalısın ve doğru sıralamayı yapmalısın yoksa ürün sıfırlanır.

Aynı zamanda içecekleri bardaklara koymalı ve kaburgalarla biftekleri barbeküye koymalısın. Bu ürünleri etrafta çok uzun bırakma yoksa yok olurlar. Emily bir kerede birden fazla ürünü taşıyabilir ve eğer ir kerede birden fazla müşteriye servis yaparsan daha fazla bahşiş kazanırsın!

Oyun Kontrolleri

  • Hikayenin bölümlerini görmek için ekrana sokun veya tıkla
  • Bir müşterinin gelip sipariş vermesini bekle
  • Önce bir yiyeceğin sonra da bir müşterinin üstüne tıkla veya dokun
  • Bir müşteri ödeme yapmak için hazır olduğunda kasaya dokun

Benzer Oyunlar

Eğer Emily ve ailesininbaşrolde olduğu bu Lezziz serisinin zaman yönetimi oyunundan keyif aldıysan, bir önceki bölüm Lezziz – Emily’nin Yeni Başlangıcı’na da bakmayı unutma! Şİmdi Emily’nin yeni bir bebeği olduğu için, O’nun kalabalık restoranlarını yönetmek öncesinden daha da zorlu olacak!

Sürprizlerle ve dramayla dolu, eğlenceli hikayeleri olan yemek pişirme ve yemek sunma oyunlarından vazgeçemiyor musun? O zaman Pişir ve Eşle: Sara’nın Macerası oyununu kaçırma!

Lezziz – Emily’nin Evi’ni Kim Geliştirdi?

Lezziz – Emily’nin Evi, Gamehouse tarafından geliştirildi.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Lezziz - Emily'nin Evi game