Dekorasyon Oyunları

 • Cake Design
  Oyna
  Cake Design
  77226
 • Popstar Dentist
  Oyna
  Popstar Dentist
  49286
 • Audrey'nin Rüya Düğünü
  Oyna
  Audrey'nin Rüya Düğünü
  33289

  Audrey’nin düğünü yaklaştı ve her şeyin mükemmel olmasını istiyor. Bu yüzden yardımın gerekiyor! Mekanı, dekorda kullanılacak renk şemasını ve daha pek çok şeyi seçerken biraz tavsiyede bulunabilir misin? Hatta bu çevrimiçi düğün oyununda elbisesini tasarlamasına bile yardım edebilirsin.

 • Prenses: Punk Sokak Tarzı
  Oyna
  Prenses: Punk Sokak Tarzı
  25738

  Bu üç havalı kraliyet üyesi ilk Prenses Punk Sokak Stili Yarışmasına katılma daveti aldı. Her biri kazanmaya kararlı, bu yüzden büyük, cesur ve muhteşem yeni görünümlere ihtiyaçları var. Kızlara yönelik bu çevrimiçi oyunda üçüne de yeni piercing'ler, geçici dövmeler, keskin kıyafetler ve daha fazlasını seçmeleri konusunda yardım edebilir misin?

 • Ellie: Yaşam Tarzı Fotoğrafçısı
  Oyna
  Ellie: Yaşam Tarzı Fotoğrafçısı
  22195

  Ellie’nin yaşam tarzı blogu gerçekten popüler hale gelmeye başladı. Takipçileri için hızlı yoldan bir kaç fotoğraf çekmek istiyor. Bu çevrimiçi oyunda en sevdiği iç mekan dekorasyon tasarımlarından bazılarını vurgulayacak bir fotoğraf çekimi ayarlarken ona katılabilir misin?

 • Ellie'nin Moda Rüyası Mağazası
  Oyna
  Ellie'nin Moda Rüyası Mağazası
  20584

  Ellie her zaman en sevdiği modalara adanmış bir butik açmak istiyordu. Şimdi, kızlara yönelik bu çevrimiçi tasarım oyununda hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Ama her şeyi kendi başına yapamaz. Butik dekoru ve bir sürü müşteri çekecek göz alıcı bir vitrin için seçimlerinde yardımına ihtiyacı var!

 • Büyüleyici Nostaljik Çifte Düğün
  Oyna
  Büyüleyici Nostaljik Çifte Düğün
  18731

  Bu iki moda tutkunu gelin için düğün zilleri çalıyor! Aynı anda bir çifte düğünle evleniyorlar ve düşün temaları nostalji büyüsü olacak. Kızlara yönelik bu evlilik oyununda kıyafetlerden seremonideki dekorasyonlara kadar her şeyi seçerken onlara yardım edebilir misin?

 • Beach Decoration
  Oyna
  Beach Decoration
  18132
 • Sevimli Mod Tahtam
  Oyna
  Sevimli Mod Tahtam
  17793

  Hiç kendi mod tahtanı tasarlamak istedin mi? Bu çevrimiçi tasarım oyununda sanal bir tane yapabilirsin. Bir mod seç ve tonlarca farklı çıkartma, ilham veren mesaj ve daha pek çok nesne arasında seçim yap!

 • Peri Masalı ve Kötülük: Sevgililer Günü
  Oyna
  Peri Masalı ve Kötülük: Sevgililer Günü
  15842

  En sevdiğin kahramanların ve kötü adamların bazıları sevgililer gününü kesinlikle farklı yollarla kutluyor. Senin de tahmin edeceğin üzere kötü kraliçeler ve süper kötü adamlar tatil için değil olmuyorken prensesler ve şövalyeler kesinlikle tatili iple çekiyor. Bu çevrimiçi tasarım oyununda onların yılın en romantik gününü nasıl algıladığını merak etmiyor musun?

 • Kötüler Tatilde
  Oyna
  Kötüler Tatilde
  14905

  Kötüler bile tatili sever! Bu makyaj oyunundaki kötülük dehalarının biraz kafa dinlemesine yardım edebilir misin? Saçlarını yapmaları ve hem korkunç hem de göz kamaştırıcı kıyafetler bulmaları lazım!

 • Bedroom Decoration
  Oyna
  Bedroom Decoration
  14245
 • My New Town
  Oyna
  My New Town
  13396
 • Ünlüler: Ayrılık Öncesi ve Sonrası
  Oyna
  Ünlüler: Ayrılık Öncesi ve Sonrası
  13113

  Ayrılıklar, ünlüler için bile zordur! Bu ünlünün de kalbi gerçekten kırılmış. Bu çevrimiçi oyunda neşelenmesi ve yeniden hayata karışması için ona yardım edebilir misin? Yeni bir saç stili, yeni bir kıyafet ve belki yeni bir evcil kedi seçmeden önce modunu yükseltmek için bir müzik bulmak istiyor!

 • Beach Party Planner
  Oyna
  Beach Party Planner
  12916
 • İlkbahar Tırnak Tasarımım
  Oyna
  İlkbahar Tırnak Tasarımım
  12007

  Bu üç genç de tırnakları için heyecan verici bir şeyler yapmak istiyor. Bu çevrimiçi makyaj oyununda hepsine de mükemmel manikürler yapabilir misin? Tırnakları için çok güzel ve sıradışı renkler seçebilir ya da gerçekten havalı birkaç tasarım deneyebilirsin.

 • My Xmas Room
  Oyna
  My Xmas Room
  10096
 • Ellie design my emoji shoes
  Oyna
  Ellie design my emoji shoes
  9878

  Help Barbie design the latest in shoe fashion in this totally fun designer game for girls, Barbie Design My Emoji Shoes! Be creative as much as you want!

 • Prensesler: Tek Boynuz İçecekleri
  Oyna
  Prensesler: Tek Boynuz İçecekleri
  9314

  Bu iki moda tutkunu saraylı tek boynuz kahvesini ve diğer sihirli içecekleri çok seviyor. Evde biraz hazırlamaya karar vermişler ve bu giydirme ve tasarım oyununda her birinin içecekleri hazırlamasına yardım edebilirsin. Fincanlarını dekore edebilirsin, ayrıca onlar bir yandan gerçekten büyüleyici yeni saç stilleri ve kıyafetler seçerken bir çift yeniden yaratma için onlara katılabilirsin.

 • Cutezee'nin Üniversite Günlüğü
  Oyna
  Cutezee'nin Üniversite Günlüğü
  9106

  Bu öğrencilerin üniversitesinde yeni bir ders günü başlamak üzere. Ama öğrencimiz önce günlüğünü süslemek istiyor. Kızlara yönelik bu giydirme ve tasarım oyununda günlüğünü nasıl boyayacağına ve üzerine hangi çıkartmaları yapıştıracağınıa karar vermesine yardım edebilirsin. Ayrıca giyeceği kıyafet konusunda da önerileri alabilir.

 • Tina'nın Kostümlü Partisi
  Oyna
  Tina'nın Kostümlü Partisi
  8722

  Tina bir kostümlü parti düzenliyor ve konuklar gelmeden önce yapması gereken bir sürü iş var. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda o işe koyulmadan önce sen de besleyici atıştırmalıklar hazırlayabilir misin? Kek pişirmesi, hızlı bir makyaj yapması ve başka şeylerle ilgilenmesi gerekiyor.

 • Braided Hair Salon
  Oyna
  Braided Hair Salon
  8690
 • Kötü Quinn: Moda Tutkunu Kapakta
  Oyna
  Kötü Quinn: Moda Tutkunu Kapakta
  7029

  Quinn, şimdilik, şeytani planlarını bir kenara bırakmaya karar verdi. Bunun yerine modellik kariyerine yoğunlaşmak istiyor. Sekiz farklı moda dergisi zaten onu kapaklarına koymak istiyor! Bu havalı giydirme oyununda Quinn'in her biri için mükemmel kıyafeti seçmesine ve kapakları tasarlamasına yardım eder misin?

 • Prensesler: Çevrimiçi Saraylı Rakipler
  Oyna
  Prensesler: Çevrimiçi Saraylı Rakipler
  6985

  Bu prenseslerin en iyi arkadaşlarından biri Buz Krallığı'ndaki harika bir yolculukta. Onu acayip kıskanıyorlar ama bu, kendi krallıklarında eğlenemeyecekleri anlamına gelmiyor. En sevdikleri parkta rahatlatıcı bir öğleden sonra geçirmelerine yardım eder misin? Saçlarını yaparken ve havalı kıyafetler seçerken yardımın gerekecek.