Dekorasyon Oyunları

 • Ayakkabı Tasarımcısı
  Oyna
  Ayakkabı Tasarımcısı
  63570 defa oynandı

  Bu yoğun tasarımcının üzerinde çalışacağı bir sürü proje var. Bu çevrimiçi tasarım oyununda gerçekten yardımın gerekiyor! Yeni harika ayakkabı koleksiyonları yaratmaya başlamak üzereyken sen de stüdyosunda ona katıl. Klasik topuklulardan gerçekten çılgın ayakkabılara kadar her şeyi tasarlarken ona birkaç ipucu verebilirsin.

 • Cute Room Decoration
  Oyna
  Cute Room Decoration
  41786 defa oynandı

 • Sihirli Tırnak Salonu
  Oyna
  Sihirli Tırnak Salonu
  6464 defa oynandı

  Bu sihirli tırnak salonunda yine yoğun bir öğleden sonra yaşanıyor. Bu çevrimiçi baştan yaratma oyununda sonraki müşteriye yardım edebilir misin? Müşteri, göz alıcı ojelerle yapılacak bir maniküre bayılacaktır.

 • Moda Tırnak Sanatı
  Oyna
  Moda Tırnak Sanatı
  17013 defa oynandı

  Bu çevrimiçi makyaj oyunundaki tırnak salonunda, harika stillerde tonlar yaratabilirsin. Sen farklı tip ve renklerdeki tırnak cilalarını denerken bırak hayal gücün özgürce hareket etsin. Ancak öncelikle müşterilerine hızlı bir manikür hizmeti vermelisin.

 • Ice Slushy Maker
  Oyna
  Ice Slushy Maker
  20759 defa oynandı

  Bu çevrimiçi simülasyon oyununda yapabileceğin bir sürü farklı türde karışım var. Lezzetli ve buzlu kivi, mango, yaban mersini içeceklerinden birini hazırlayabilirsin. Ayrıca çeşitli sanal buz kasetlerini deneyebilir, kalp ve elmas şekilli buzlar üretebilirsin.

 • Sıcacık Battaniye Tasarımı
  Oyna
  Sıcacık Battaniye Tasarımı
  27072 defa oynandı

  Bu kızlar bu çevrimiçi oyundaki şirin projede tasarım yeteneklerini sınıyor. Birkaç rahat battaniye tasarlamadan önce bazı rahat kıyafetler tasarlayacaklar. Bu projeyi mükemmel kılacak birkaç tavsiye verebilir misin?

 • Dövme Salonu
  Oyna
  Dövme Salonu
  21758 defa oynandı

  Bu dövme dükkanında işler gerçekten yoğunlaşmaya başladı. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda çalışanları bir sonraki müşteri turuna hazırlayabilir misin? Tasarımları ve diğer şeyleri seçmelerine yardım edebilirsin.

 • Celebrity Online Stories
  Oyna
  Celebrity Online Stories
  5764 defa oynandı

 • Cake Design
  Oyna
  Cake Design
  195404 defa oynandı

 • Kirli Sarayın Temizliği
  Oyna
  Kirli Sarayın Temizliği
  11393 defa oynandı

  Iyyy! Bu saray gerçekten berbat durumda! Bu simülasyon oyununda odalarından bir kaçının temizlenmesine yardım edebilir misin? Prensesin yatak odasındaki eşyaları bir kenara koyarak başlayabilirsin.

 • Araç Yıkama Salonu
  Oyna
  Araç Yıkama Salonu
  45797 defa oynandı

  Bu şirin simülasyon oyununu oynarken harika günlük ödüller toplayabilirsin. Yoğun bir araç yıkama salonunu işleteceksin. Her bir müşterinin aracını temizleyebilir misin? Bazıları gerçekten çok kirli!

 • Bonnie'nin Sürpriz Teklifi
  Oyna
  Bonnie'nin Sürpriz Teklifi
  4730 defa oynandı

  Bonnie’nin erkek arkadaşı bu romantik çevrimiçi oyunda çok önemli bir soru sormaya hazırlanıyor! Ona teklifi yaparken her şeyin mükemmel olması için ona yardım edebilir misin? Bonnie'nin yüzük ölçüsünü öğrenmesi, harika bir mücevher mağazasını ziyaret etmesi ve daha pek çok şey yapması gerekiyor!

 • Baby Hazel Halloween Party
  Oyna
  Baby Hazel Halloween Party
  11508 defa oynandı

 • Mükemmel Yatak Odası Dekorum
  Oyna
  Mükemmel Yatak Odası Dekorum
  17420 defa oynandı

  Anna ve arkadaşları bu çevrimiçi tasarım oyununda yatak odalarını yeniden dekore etmeye hazırlanıyor. Bir sürü havalı yastık, dekorasyon ve diğer muhteşem malzemeyi seçmesine yardım edebilir misin? Yatak odalarının şirin ve rahat olmasını istiyorlar!

 • Çocukların Yatak Odası Dekorasyonu
  Oyna
  Çocukların Yatak Odası Dekorasyonu
  21294 defa oynandı

  Bu yatak odası çocukları biraz sıkıyor. Ama duvar kağıdı gerçekten renkli! Bu çevrimiçi tasarım oyununda odayı çocuklar için uygun bir sürü havalı mobilya ve diğer şeylerle doldurabilir misin? Hayal gücünü serbest bırak!

 • Plaj Evi Temizliği
  Oyna
  Plaj Evi Temizliği
  14998 defa oynandı

  Bu harika plaj evinde her şey birbirine girmiş! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda odalardan üç tanesini temizleyip düzenleyebilir misin?

 • Yurt Kızları: Parti Eğlencesi
  Oyna
  Yurt Kızları: Parti Eğlencesi
  40314 defa oynandı

  Bu yurt kızları için parti zamanı. Dönem bitti, final sınavlarını da yeni verdiler ve şimdi kutlamaya hazırlanıyorlar. Bu giydirme oyununda harika kıyafetler ve aksesuarlar seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Araç Yıkama Salonu
  Oyna
  Araç Yıkama Salonu
  14921 defa oynandı

  Bu simülasyon oyununda oynarken günlük ödülleri toplayabilirsin. Bu şehirde iyi bir temizliğe ihtiyacı olabilecek bir sürü araç var. Bunların bir kısmı boyaya bulanmış! Hepsini yıkayabilir ve tertemiz olduklarından emin olabilir misin?

 • Baby Hazel: Flower Girl
  Oyna
  Baby Hazel: Flower Girl
  30142 defa oynandı

 • Prnsesler: Kawaii Üniformaları
  Oyna
  Prnsesler: Kawaii Üniformaları
  7849 defa oynandı

  Bu prenseslerin tümü Japonya'nın en havalı tarzlarını denemek ve bunları yeni okul üniformalarını yaratırken kullanmak istiyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda süper kawaii görünümler tasarlamalarına yardım edebilir misin? Kıyafetler, makyaj ve diğer şeylerde karar verebilirsin!

 • Peri Masalı ve Kötülük: Sevgililer Günü
  Oyna
  Peri Masalı ve Kötülük: Sevgililer Günü
  23374 defa oynandı

  En sevdiğin kahramanların ve kötü adamların bazıları sevgililer gününü kesinlikle farklı yollarla kutluyor. Senin de tahmin edeceğin üzere kötü kraliçeler ve süper kötü adamlar tatil için değil olmuyorken prensesler ve şövalyeler kesinlikle tatili iple çekiyor. Bu çevrimiçi tasarım oyununda onların yılın en romantik gününü nasıl algıladığını merak etmiyor musun?

 • Buz Şatosu Temizliği
  Oyna
  Buz Şatosu Temizliği
  6795 defa oynandı

  Sihirli de olsa bu şato hala berbat şekilde kirlenebiliyor. Bu büyülü simülasyon oyununda odalarından üçünü temizleyebilir misin? Salon başlamak için en iyi yer olabilir.

 • Prensesler: Düğün Planlayıcıları
  Oyna
  Prensesler: Düğün Planlayıcıları
  21788 defa oynandı

  Bu kraliyet gelinleri yaklaşan törenleri için çeşitli farklı düşün planlayıcılarını düşünüyordu. Belki sen mükemmel olabilirsin? Bu düğün temalı giydirme ve tasarım oyununda moda yeteneklerini sergile.

 • Betsy's Crafts: Summer Sand Painting
  Oyna
  Betsy's Crafts: Summer Sand Painting
  1294 defa oynandı

 • Homemade Ice Cream Cooking
  Oyna
  Homemade Ice Cream Cooking
  8216 defa oynandı

 • Ünlüler: Ayrılık Öncesi ve Sonrası
  Oyna
  Ünlüler: Ayrılık Öncesi ve Sonrası
  20812 defa oynandı

  Ayrılıklar, ünlüler için bile zordur! Bu ünlünün de kalbi gerçekten kırılmış. Bu çevrimiçi oyunda neşelenmesi ve yeniden hayata karışması için ona yardım edebilir misin? Yeni bir saç stili, yeni bir kıyafet ve belki yeni bir evcil kedi seçmeden önce modunu yükseltmek için bir müzik bulmak istiyor!

 • Beach Decoration
  Oyna
  Beach Decoration
  27438 defa oynandı

 • Dondurma Makinesi
  Oyna
  Dondurma Makinesi
  5847 defa oynandı

  Bu çevrimiçi yemek oyununda bir sürü farklı ve lezzetli dondurma yapabilirsin. Bu şuruplardan her birini dene ve bir sürü lezzetli meyveyi karıştır!

 • Prensesler: Yeni Yıl Hedefleri
  Oyna
  Prensesler: Yeni Yıl Hedefleri
  11302 defa oynandı

  Yeni yıl geldi ve bu prenseslerden her biri yeni yıla bazı hırslı hedeflerle başlamak istiyor. Kızlara yönelik bu çevrimiçi oyunda favori moda trendlerini takip etmelerine ve daha pek çok şey yapmalarına yardım edebilir misin?

 • Baby Hazel Craft Time
  Oyna
  Baby Hazel Craft Time
  17046 defa oynandı

 • Super Sweets Challenge
  Oyna
  Super Sweets Challenge
  8960 defa oynandı

  Bu kız kendine ait bir tatlı dükkanı açmaya karar verdi! Bu sevimli simülasyon oyununda dükkanını süslemesi ve en sevdiği tatlıları yapmasında ona yardım edebilirsin. Mutfağa geçmeden önce, tezgahlardan duvar kağıtlarına kadar her şeyi seçmesinde ona katıl. İlk müşterileri için nefis pastalar ve dondurmalar yapacak.

 • Prensesler: Manikür Uzmanları
  Oyna
  Prensesler: Manikür Uzmanları
  12392 defa oynandı

  Bu prensesler manikürde harikalar yaratıyor. Bu çevrimiçi baştan yaratma oyununda becerilerinde ustalaşmalarına yardım edebilir misin? Arkadaşları için bir sürü harika stil yaratmak istiyorlar.

 • Prenses: 24 Saat Moda Divası
  Oyna
  Prenses: 24 Saat Moda Divası
  12318 defa oynandı

  Bu çık prenses için moda hiç uyumuyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda günün her saati harika kıyafetler tasarlamasına yardım edebilir misin? Makyajını da seçebilirsin.

 • Sihirli Boyama Kitabı
  Oyna
  Sihirli Boyama Kitabı
  4677 defa oynandı

  Bu her zamanki sıradan boyama kitapları gibi değil. Bu kitap sihirli! Aslında bir çeşit sihirli. Harika resimleri ya da kendi çizimlerini süslerken hayal gücünü serbest bırak!

 • My New Town
  Oyna
  My New Town
  20330 defa oynandı
 • Sıkı Dostlar: Eşleşen Dövmeler
  Oyna
  Sıkı Dostlar: Eşleşen Dövmeler
  7134 defa oynandı

  Bu prensesler çok yakın arkadaş ve bu yüzden birbiriyle eşleşen dövmeler yaptırmaya karar verdiler. Tabi ki dövmeler geçici olacak ve birkaç gün sonra silinecek. Ama hangi tasarımı seçecekler? Bu çevrimiçi simülasyon oyununda onlara karar vermeleri için yardım edebilirsin.