Yeni ve geliştirilmiş Oyunskor.com’a hoşgeldiniz

Yeni internet sitemiz, tazelenmiş görüntüsü ve dikkat çekici yapısıyla oyun deneyiminizi iyileştirmek üzere tasarlanmıştır

 • Ateş ve Su Hazine Avı
  Oyna
  Ateş ve Su Hazine Avı
  75826

  İki kişilik oyunlar kategorisinin en sevilen oyun karakterlerinden olan Ateş ve Su alıştığınız oyunlarından daha farklı bir oyunla sizlerle. Ateş ve Su Maden Avı oyununda bir maden ocağında kendilerini bulan Ateş ve Su madenleri toplamak için kendilerini yönetecek usta oyuncular beklemektedir. Oyunumuz çok basit Ateş kendisine uygun madenleri S tuşu, Su ise AŞAĞI OK tuşu yardımıyla toplayabilmektedir. Her bölümde belirli bir parasal değerde maden toplarsanız diğer bölüme geçebilirsiniz. Ayrıca bölüm aralarında, market bölümünde maden toplama işine hız ve kolaylık katacak malzemeler alabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

 • Wrestle Physics
  Oyna
  Wrestle Physics
  93813

  Bu iki güreşçi başa baş gidiyor. Gerçek anlamda! Bu yoğun ve eğlenceli güreş oyununda diğerinin kafasını önce yere değdiren güreşçi maçı kazanır. Bir dizi saçma ve garip yerde rakibinle kapışırken bilgisayara meydan oku ya da becerilerini arkadaşlarına karşı sına. Etraftaki kaktüslere de dikkat et!

 • Bubble Trouble
  Oyna
  Bubble Trouble
  22096
 • Dino Guardians
  Oyna
  Dino Guardians
  17694
 • High School Cheerleader
  Oyna
  High School Cheerleader
  5269

  Hep bir ponpon kız takımında mı olmak istediniz? Şans ayağınıza geldi!

 • Ates ve Su Gorevimiz Tehlike
  Oyna
  Ates ve Su Gorevimiz Tehlike
  98523

  Ateş ve Su karakterlerimizin görevimiz tehlike bölümünde karakterlerimizin görevlerini tamamlamasına yardımcı olmalısınız. Bildiğiniz ateş ve su oyunu gibi W,A,S,D ve yön tuşlarını kullanarak oyunumuzu oynayabilir,bölümleri tamamlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

 • Chalky
  Oyna
  Chalky
  3302
 • 3D Monster Truck: Icy Roads
  Oyna
  3D Monster Truck: Icy Roads
  12513

  Dünyanın en çılgın pistlerinden bazıları bu buzlu dağ yamaçlarında seni bekliyor. Canavar kamyonun direksiyonuna geç ve bu süper havalı yarış oyununda her birini kazanmaya hazırlan. Hileler yaparken, turları geçerken, rampalardan atlarken vb. zamana karşı ya da çok oyunculu modda bir arkadaşınla yarışabilirsin!

 • Ateş ve su 5
  Oyna
  Ateş ve su 5
  29297

  Buz ve ateşe dönüşerek boşluk tuşu ile karşınıza çıkanları öldürün veya atlayın onları ezin ve hepsinden kurtularak diğer bölümlere atlayın iyi eğlenceler...

 • Bed Hogg
  Oyna
  Bed Hogg
  7358
 • Trump on Top
  Oyna
  Trump on Top
  23024
 • Beachball.Online
  Oyna
  Beachball.Online
  4917

  Bu şirin io oyununda tonlarca tapılası hayvan heyecan verici bir plaj voleybolu turnuvasına katılıyor. Topa vurup bir dolu skor yapmaya çalışırken dünyanın her yerinden oyunculara meydan oku.

 • Milk the cow
  Oyna
  Milk the cow
  6456
 • Mustache World
  Oyna
  Mustache World
  12588
 • 3D Arena Racing
  Oyna
  3D Arena Racing
  25212

  Bu 3D yarış oyununda arkadaşına veya bilgisayara karşı oynayabilirsin. Başlangıç noktasına ilerlemeden önce arenaya adımını at ve bir araba seç. Karşılaşmalar arasında aracını yükseltebilir veya daha büyüğünü ve daha iyisini satın alabilirsin.

 • Angry Flappy Wings
  Oyna
  Angry Flappy Wings
  18117

  Bu öfkeli kuşlar sürekli sütunlara çarpmaktan artık bıktı. Bu yüzden toplarla ve mermilerle silahlandılar. Bu aksiyon dolu çevrimiçi oyunda engelleri patlatmalarına ve devasa bölüm sonu canavarlarını yenmelerine yardım et.

 • Gum Drop Hop
  Oyna
  Gum Drop Hop
  14208

What's better than playing a game on your own? Trying one out with a friend or family member, of course! In this category you'll find two-player games where you and another person can battle each other for points or a big win while using the same computer (or tablet or smartphone). You can sit in the same room—or train or doctor's office or wherever you are!
There are two-player games in almost every genre. Some of the most popular ones include the Bomb It series, where you try to outwit and blow up your opponent. There's also lots of sports titles that focus on racing or soccer. Prefer something a bit more low-key? Then you can try out the fun card game Uno. On top of all of that, there's new takes on tug of war along with tons of shooting and fighting options in our catalog.
Some games, like the Fireboy & Watergirl titles, actually require you and your playing partner to work together rather than against each other. Cooperation or competition? It's your choice.
Make your next session of online play a social one. After all, it's free bonding time! Or, if you're feeling really skilled, try to play both sides yourself. That's the ultimate test of hand-eye coordination!