• Ates ve Su Gorevimiz Tehlike
  Oyna
  Ates ve Su Gorevimiz Tehlike
  1464942

  Ateş ve Su karakterlerimizin görevimiz tehlike bölümünde karakterlerimizin görevlerini tamamlamasına yardımcı olmalısınız. Bildiğiniz ateş ve su oyunu gibi W,A,S,D ve yön tuşlarını kullanarak oyunumuzu oynayabilir,bölümleri tamamlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

 • Ateş ve su 2
  Oyna
  Ateş ve su 2
  1069044

  Ateş ve su oyununda iki karakteri ayrı olarak yönetin ateşle suya girmeyin su ile ateşe girmeyin ve bölümleri atlayın iyi eğlenceler..

 • Wrestle Physics
  Oyna
  Wrestle Physics
  762703

  Bu iki güreşçi başa baş gidiyor. Gerçek anlamda! Bu yoğun ve eğlenceli güreş oyununda diğerinin kafasını önce yere değdiren güreşçi maçı kazanır. Bir dizi saçma ve garip yerde rakibinle kapışırken bilgisayara meydan oku ya da becerilerini arkadaşlarına karşı sına. Etraftaki kaktüslere de dikkat et!

 • Ateş ve Su Hazine Avı
  Oyna
  Ateş ve Su Hazine Avı
  607789

  İki kişilik oyunlar kategorisinin en sevilen oyun karakterlerinden olan Ateş ve Su alıştığınız oyunlarından daha farklı bir oyunla sizlerle. Ateş ve Su Maden Avı oyununda bir maden ocağında kendilerini bulan Ateş ve Su madenleri toplamak için kendilerini yönetecek usta oyuncular beklemektedir. Oyunumuz çok basit Ateş kendisine uygun madenleri S tuşu, Su ise AŞAĞI OK tuşu yardımıyla toplayabilmektedir. Her bölümde belirli bir parasal değerde maden toplarsanız diğer bölüme geçebilirsiniz. Ayrıca bölüm aralarında, market bölümünde maden toplama işine hız ve kolaylık katacak malzemeler alabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

 • 3B Şehir: 2 Oyunculu Yarış
  Oyna
  3B Şehir: 2 Oyunculu Yarış
  333174

  Bu heyecan verici yarışlarda bitiş çizgisini ilk geçen sen olacak mısın? Bu yoğun yarış oyununda bir arkadaşına ya da bilgisayara meydan okuyabilirsin. Kazanılan her yarışta kaslı arabalar, ambulanslar ve hatta bir SWAT mobil gibi renkli araçlar kazanacaksın!

 • Bubble Trouble
  Oyna
  Bubble Trouble
  320665
 • Ateş ve su 5
  Oyna
  Ateş ve su 5
  304366

  Buz ve ateşe dönüşerek boşluk tuşu ile karşınıza çıkanları öldürün veya atlayın onları ezin ve hepsinden kurtularak diğer bölümlere atlayın iyi eğlenceler...

 • 8 Ball Billiards Classic
  Oyna
  8 Ball Billiards Classic
  262106

  Klasik bilardo oyununun bu çevrimiçi sürümünde 8 numaralı topun arkasına takılıp kalacak mısın? Bir arkadaşına meydan okuyabilir ya da bilgisayarla karşılaşabilirsin. Her atışı dikkatle planla ve çuhayı yırtmamak için elinden gelenin en iyisini yap.

 • Tic Tac Toe Temel
  Oyna
  Tic Tac Toe Temel
  249175

  Klasik oyunun bu çevrimiçi sürümünde bilgisayara meydan oku ya da bir arkadaşına karşı oyna. Kaç tur kazanabilirsin?

 • 3D Arena Racing
  Oyna
  3D Arena Racing
  249055

  Bu 3D yarış oyununda arkadaşına veya bilgisayara karşı oynayabilirsin. Başlangıç noktasına ilerlemeden önce arenaya adımını at ve bir araba seç. Karşılaşmalar arasında aracını yükseltebilir veya daha büyüğünü ve daha iyisini satın alabilirsin.

 • Angry Flappy Wings
  Oyna
  Angry Flappy Wings
  199832

  Bu öfkeli kuşlar sürekli sütunlara çarpmaktan artık bıktı. Bu yüzden toplarla ve mermilerle silahlandılar. Bu aksiyon dolu çevrimiçi oyunda engelleri patlatmalarına ve devasa bölüm sonu canavarlarını yenmelerine yardım et.

 • Puppet Football: Fighters
  Oyna
  Puppet Football: Fighters
  154512

  Bazıları buna futbol diyebilir, bazıları ise ayak topu der, ama daha önce hiç kimse böyle bir turnuvada oynamamıştır! Bu destansı spor oyununda saha çıkan şu çılgınlara sen de katıl. rakiplerine el bombası atabilirsin, gol atarak onları havaya uçurabilirsin ve zirveye oynarken havalı oyuncular, yükseltmeler ve silahlar toplayabilirsin!

 • 3B Bovling
  Oyna
  3B Bovling
  145196

  Bu 3B bovling oyununda kaç tek atışta isabet yapabilirsin? Bu sanal bovling salonunda bir arkadaşa karşı oynayabilir ya da bilgisayara meydan okuyabilirsin.

 • 3D Monster Truck: Icy Roads
  Oyna
  3D Monster Truck: Icy Roads
  123119

  Dünyanın en çılgın pistlerinden bazıları bu buzlu dağ yamaçlarında seni bekliyor. Canavar kamyonun direksiyonuna geç ve bu süper havalı yarış oyununda her birini kazanmaya hazırlan. Hileler yaparken, turları geçerken, rampalardan atlarken vb. zamana karşı ya da çok oyunculu modda bir arkadaşınla yarışabilirsin!

 • Beachball.Online
  Oyna
  Beachball.Online
  110998

  Bu şirin io oyununda tonlarca tapılası hayvan heyecan verici bir plaj voleybolu turnuvasına katılıyor. Topa vurup bir dolu skor yapmaya çalışırken dünyanın her yerinden oyunculara meydan oku.

 • Kızma Birader Efsanesi
  Oyna
  Kızma Birader Efsanesi
  103587

  Bu heyecan verici tahta oyununda diğer oyuncularla ya da bilgisayara karşı oynayabilirsin. Dört fişini tahta çevresinde hareket ettirebilir ve rakiplerin aynısını kendi fişleri için yapmadan önce güvenli bölgeye geri getirebilir misin?

 • 3B Havalı Hokey
  Oyna
  3B Havalı Hokey
  69776

  Klasik oyun tümüyle yeni bir boyut kazanmak üzere! Zorlu bir ayar seç ve bu harika 3B oyunda bilgisayara meydan oku. Bir sürü gol atabilir misin?

 • 4 Oyunculu Kuzu Partisi
  Oyna
  4 Oyunculu Kuzu Partisi
  43339

  Hadi çekin-meee! Bu kuzu-rsuz çevrimiçi oyunda arkadaşlarına ya da bilgisayara meyden okuyabilirsin. Bariyerlerin üzerinde rakiplerinden daha fazla sayıda kuzu zıplatabilir misin?

 • Bağlantı 4: Çoklu Oyuncu
  Oyna
  Bağlantı 4: Çoklu Oyuncu
  7929

  Klasik oyunun bu çevrimiçi sürümünde arkadaşına ya da bilgisayara karşı oynayabilirsin. Peki arka arkaya dört yapabilecek misin? Öğrenmenin zamanı geldi!

 • Checkers: 2 Player
  Oyna
  Checkers: 2 Player
  457

  Klasik oyunun bu çevrimiçi sürümünde becerilerini artırabilirsin. Bilgisayara karşı oyna ya da bir arkadaşına meydan oku. Pratik yapmak için harika bir yol.

 • Dupl.io
  Oyna
  Dupl.io
  0

  Bu zorlu io oyununda hakimiyet kurmak bir zar uzakta! Dünyanın her yerinden oyunculara karşı oynarken şansını zorla.

 • Avcı 3B
  Oyna
  Avcı 3B
  0

  Bu çok oyunculu nişancılık oyununda sanal avcılık yeteneklerini sına. Tüfeğinle tüm bu hareketli hedefleri vurabilir misin? Dünyanın her yerinden gelen diğer oyuncularla rekabet ederken nişan al ve ateş et.

 • Ono Card Game
  Oyna
  Ono Card Game
  0

  Klasik kart oyununun bu çevrimiçi sürümünde bakalım ne kadar şanslı olacaksın? Bilgisayara ya da diğer çevrimiçi oyunculara karşı oynarken elindeki kartları eşleştirmek için elinde geleni yap.

 • Money Mover Maker
  Oyna
  Money Mover Maker
  0

  Bu kurnaz dolandırıcılar bu zorlu çevrimiçi oyunda hapishaneden kaçmayı planlıyor! Çıkışa doğru koşarken ve hapishane çevresinde zulaladıkları paraları toplarken onlara katıl. Gizli yağmaları ile birlikte hepsinin kaçmasına yardım edebilir misin?

What's better than playing a game on your own? Trying one out with a friend or family member, of course! In this category you'll find two-player games where you and another person can battle each other for points or a big win while using the same computer (or tablet or smartphone). You can sit in the same room—or train or doctor's office or wherever you are!
There are two-player games in almost every genre. Some of the most popular ones include the Bomb It series, where you try to outwit and blow up your opponent. There's also lots of sports titles that focus on racing or soccer. Prefer something a bit more low-key? Then you can try out the fun card game Uno. On top of all of that, there's new takes on tug of war along with tons of shooting and fighting options in our catalog.
Some games, like the Fireboy & Watergirl titles, actually require you and your playing partner to work together rather than against each other. Cooperation or competition? It's your choice.
Make your next session of online play a social one. After all, it's free bonding time! Or, if you're feeling really skilled, try to play both sides yourself. That's the ultimate test of hand-eye coordination!