Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Yılbaşı Oyunları

Yılbaşı Oyunları hakkında

Takvimdeki tarih ne olursa olsun, Noel oyunlarımızı yılın herhangi bir gününde oynayabilirsin. Bu kış oyunları mevsimin havasına girmene gerçekten yardımcı olacak. Harika bir tatil kıyafeti oluşturmaya ve en sevdiği sosyal medya uygulamasında fotoğrafını paylaşmaya çalışan bir moda düşkününe katıl ya da bir kurabiye evini süslemek için ünlü bir şefin ekibine katıl. Noel Baba oyunlarında eşsiz bir macera için Kuzey Kutbu'na gidebilirsin!

Mağara adamı Adam ve Salyangoz Bob, tatillerinin keyfini çıkaran havalı karakterlerden sadece birkaçı. Evlerini dekore ederken ve Noel partileri için mevsimlik tarzlar oluştururken yardımına ihtiyaç duyan bir sürü prenses var. Hatta bir kardan adam yapıp onu en son kış modasına uygun giydirebilirler! Bu harika koleksiyonda seni bekleyen çok sayıda zorlayıcı 3'lü eşleştirme oyunu da var. Şekerlerin, Noel ağaçlarının ve renkli süslerin tümünü ne kadar hızlı eşleştirebilirsin? Bu eğlenceli ve coşkulu çevrimiçi oyunların tadını çıkarırken sağlıklı ve mutlu Noeller dileriz!