Çizim ve Yaratıcılık Oyunları

 • Sayılarla Boyama: Hayvanlar
  Oyna
  Sayılarla Boyama: Hayvanlar
  12190 defa oynandı

  Bu çevrimiçi tasarım oyununda süper şirin hayvanlar içeren birçok farklı sanat eseri yaratabilirsin. Bu sayede harika filler, penguenler, kediler ve başka bir çok şey yaratabilirsin! Tüm ihtiyacın olan sayılı karelerde doğru rengi yerleştirmek.

 • 3B Piksel Sanatı
  Oyna
  3B Piksel Sanatı
  38520 defa oynandı

  Muhtemelen daha önce hiç böyle bir çevrimiçi boyama oyunu oynamamışsındır! Bütün bu üç boyutlu görselleri süsleyebilir misin? Köpeklerden ve kedilerden bisikletlere ve helikopterlere kadar her şeyi boyayabilirsin!

 • Mozaik Fantezisi
  Oyna
  Mozaik Fantezisi
  8232 defa oynandı

  Bu çevrimiçi tasarım ve boyama oyununda bir sürü harika mozaik oluşturabilirsin. Manzaraları, şirin hayvan resimlerini ya da sanal sanat çalışmalarına ilham olacak herhangi bir şeyi bir araya getir.

 • Gartic.io
  Oyna
  Gartic.io
  975555 defa oynandı

  Can you figure out what’s being drawn by the other players in this io game? See if you can win each round as you take turns drawing all sorts of different things.

 • Pixel Craft
  Oyna
  Pixel Craft
  52024 defa oynandı

  Bu sihirli inşa simülasyon oyununda bütün bir krallığı yaratabilir ve değiştirebilirsin. Sonu gelmez sınırlarını keşfet ve hayal gücünü serbest bırak. Yolculuğun sırasında bir sürü havalı aleti ve nesneyi kullanabilirsin.

 • Dinozor Boyama Kitabı
  Oyna
  Dinozor Boyama Kitabı
  1153 defa oynandı

  Bu çevrimiçi boyama kitabında süsleyebileceğin bir sürü dinozor var. Her çizimde yer alan tasarımları yeniden yaratabilir ya da hayal gücünü bir dinozor gibi serbest bırakabilirsin! Havalı ve çılgın renklerle bu harika kertenkelelerin her türünden yarat.

 • Boyama Kitabı: Harika Şirin Tek Boynuz
  Oyna
  Boyama Kitabı: Harika Şirin Tek Boynuz
  5054 defa oynandı

  Bu boyama kitabı süper şirin tek boynuzlarla dolu. Bu çevrimiçi boyama oyununda onları nasıl süsleyeceksin? Saçlarını pembe yapabilir ve her tür harika ve çılgın renkle kaplayabilirsin.

 • Skribbl.Io
  Oyna
  Skribbl.Io
  33218 defa oynandı
  You can compete against players from all across the globe in this fun and exciting io game. Put your creative skills to the test while you try to figure out the other players’ drawings. Will they be able to identify yours too?
 • Orman Hayvanlarını Boyama
  Oyna
  Orman Hayvanlarını Boyama
  10084 defa oynandı

  Bu şirin çevrimiçi oyunda hem pembe bir aslanın hem de bir sürü çılgın renkle kaplı bir zebranın nasıl görüneceğini keşfedebilirsin. Resimleri tasarlarken ya da var olan resimleri boyarken hayal gücünü serbest bırak.

 • Coloring Book: Shopkins
  Oyna
  Coloring Book: Shopkins
  16999 defa oynandı

  Bütün bu şirin yemek ve diğer eşyaların çizimlerini boyamanın zamanı geldi! Krep yığınını ne renge boyayacaksın? Süper lezzetli ve şirin keklere ne dersin? Bu harika çevrimiçi boyama oyununu oynarken hayal gücünü kullan.

 • Kum Resmi
  Oyna
  Kum Resmi
  2795 defa oynandı

  Adını kuma yazmak ya da hızlı bir resim yapmak çok eğlenceli. Artık bunu evdeyken bu sanal çizim oyununda da yapabilirsin. Bırak hayal gücün zincirlerinden boşansın. İstediğin zaman dalga düğmesine basarak her şeye yeniden başlayabilirsin.

 • Best.Letsdraw.it
  Oyna
  Best.Letsdraw.it
  24705 defa oynandı

  Bu yoğun io oyununda çizim yeteneklerine biraz alıştırma yaptırabilirsin. Bir konu seç ve 60 saniye içinde çizmek için elinden geleni yap. Saat sıfırlandığında diğer oyuncuların çizimlerini değerlendirebilirsin, onlar da seninkini değerlendirecek. Kendi sanatsal yetenekleri için en çok puanı kim alacak. Öğrenmenin zamanı geldi!

 • Boyama Kitabı: Karton Filler
  Oyna
  Boyama Kitabı: Karton Filler
  3615 defa oynandı

  Bu çevrimiçi boyama oyununda seni bekleyen kalın derili hayvanların her birini boyarken hayal gücünü serbest bırakabilirsin. Bütün filleri bir sürü harika renkle süsle.

 • Noel Boyama Oyunu
  Oyna
  Noel Boyama Oyunu
  16462 defa oynandı

  Noel için mükemmel olan bu boyama oyununda kendi resimlerinizi tasarlayabilir veya sadece birkaçını dekore edebilirsiniz. Noel Baba, zencefil ev ve daha fazlası için bir çok harika renk seçin!

 • Prensesin Boyama Macerası
  Oyna
  Prensesin Boyama Macerası
  10159 defa oynandı

  Bu çevrimiçi renklendirme oyununda resimleri renklendirebilir ve ayrıca onları tasarlayabilirsin. Bu prensesin ve gerçekten büyülü krallığında en sevdiği yerlerden bazılarının sevimli resimlerini yaparken hayal gücünü serbest bırak.

 • Çocuklara Eğlenceli Boyama Kitabı
  Oyna
  Çocuklara Eğlenceli Boyama Kitabı
  21116 defa oynandı

  Çocuklar bu harika çevrimiçi boyama oyununa bayılacak. Farklı türde yemekler, hayvanlar, arabalar ve çok daha fazlasını içeren, süsleyebilecekleri tonlarca çizim var.

 • Poly Art 3D
  Oyna
  Poly Art 3D
  5129 defa oynandı

  Bu rastgele gibi görünen çeşitli şekiller, içerisinde hangi görüntüleri saklıyor? Poly Art 3D oynarken bunun cevabını bulabilecek misin? 

  Hayvan, bitki veya tamamen farklı bir şey de olabilir. Bu eğlenceli ve zorlu 3B oyunda şekillerin neyi oluşturacağını keşfedene kadar onları döndür. 

  Daha fazla sanat & yaratıcılık oyunları mı arıyorsun? Öyleyse Poly Puzzles 3D ve Pixel Art 3D oyunlarını da dene.

  Poly Art 3D Nasıl Oynanır? 

  Poly Art 3D'nin her şaşırtıcı seviyesinde bulunan sihirli bulutların içinde ne tür görüntülerin gizlendiğini belirleyebilecek misin, bakalım. Türlü şeyler ortaya çıkıncaya kadar bulutları döndürmen gerekecek. 

  Oyun Kontrolleri 

  • FAREYİ KULLANARAK her bir görüntüyü bulmaya çalış. 
  • SOL TIKLAYIP BASILI TUTARAK bulutları döndür. 

  Oyun Geliştirici Hakkında 

  Poly Art 3D, ConchGame tarafından oluşturulmuştur.

 • Draw My Thing Online
  Oyna
  Draw My Thing Online
  210023 defa oynandı

  Join players from around the world in this weird and wild online game. Can you figure out the secret word or phrase that will be drawn during each round? You can join in the fun by drawing one too.

 • Music Rush
  Oyna
  Music Rush
  6323 defa oynandı

  Kendini şahane bir müzikal yolculuğa hazırla! Music Rush oyununda topu güvende tutabilir misin? 

  Rampalarla ve başka renkli toplarla kaplı bir engel parkurunda yarışırken kulaklığında en sevdiği müzikleri dinleyecek. Havalı şapkalar ve başka eşyalar satın almak için kullanılacak jetonları toplamasının yanı sıra, yolculuğu sırasında renk de değiştirebiliyor. Bu müzik oyununda farklı renklerdeki toplardan kaçınması gerekecek. Eğer birine çarparsa oyun biter! 

  Music Rush Nasıl Oynanır? 

  Music Rush, bir engel parkurunda yuvarlanarak ilerleyen renkli bir topun kontrolünü ele alacağın bir 3 boyutlu oyundur. Aynı renkteki toplara çarpabilir ancak başka renkten bir topa çarparsa oyunu kaybedersin. 

  Oyun Kontrolleri 

  • SOL TIKLAYIP BASILI TUTARAK topu kontrol et. 
  • FAREYİ KULLANARAK nesneleri seç ve topu sağa ve sola hareket ettir. 

  Benzer Oyunlar 

  Music Rush oyununu beğendiysen bu harika benzer oyunları da denemelisin.

  Music Rush'ı Kim Geliştirdi?

  Music Rush, Hollanda'da bulunan bir oyun şirketi olan Azerion tarafından yapılmıştır. 

 • Hayvanat Bahçesi: Boyama Kitabı
  Oyna
  Hayvanat Bahçesi: Boyama Kitabı
  9177 defa oynandı

  Bu muhteşem boyama oyununda süsleyebileceğin beş farklı hayvan var. Bir aslanı yeşile boya ya da bir zebraya mor şeritler yap! Bırak hayal gücün konuşsun!

 • Hello Kids: Sayılarla Boyama
  Oyna
  Hello Kids: Sayılarla Boyama
  3880 defa oynandı

  Bu harika çevrimiçi oyunda boyayabileceğin bir sürü şirin hayvan var. Hatta üzerlerindeki boş pikselleri boyarken yakınlaştırma ve uzaklaştırma bile yapabilirsin.

 • Mutlu Saat
  Oyna
  Mutlu Saat
  4410 defa oynandı

  Her zaman bir yerlerde bir mutlu saat vardır! Dünyanın çevresinde dolaşacak ve bu fizik tabanlı bulmaca oyununda harika barları ziyaret edeceksin. Farklı türlerdeki tüm kokteylleri bardaklara doldurabilecek misin? Tek bir damlanın bile boşa gitmemesi için ekranda çizgileri dikkatle çizmen gerekecek!

 • Draw a Stickman 1
  Oyna
  Draw a Stickman 1
  10463 defa oynandı
 • Sketchful.io
  Oyna
  Sketchful.io
  1318 defa oynandı

  Sanatsal becerilerini konuşturma vakti geldi. Sketchful.io oyununda diğer oyuncuları etkileyebilecek misin yoksa kafalarını mı karıştıracaksın?

  Diğer oyuncuların çizdiğini tahmin etmeye çalışırken bir yandan da tonlarca puan kazanıp sıralamada zirveye ulaşıp ulaşamayacağını öğren. Bu io oyununda da ayrıca çeşitli şeyler çizme fırsatı elde edebileceksin. Lazanyadan Özgürlük Anıtı'na kadar her şey olabilir! 

  Skribbl.io ve Pinturillo 2 iki muhteşem çizim oyunudur.

  Oyun Kontrolleri

  • FARE HAREKETİ ile renkleri, fırçaları ve daha fazlasını seç.
  • SOL TIKLAMA ile onları çizim tahtasında kullan. 
 • Bird Coloring
  Oyna
  Bird Coloring
  57 defa oynandı

  Bu çevrimiçi boyama kitabında süsleyebileceğin bir sürü şirin kuş var. Her birini boyarken hayal gücün bu kuşlardan daha yükseğe tırmansın.

 • Karınca Sanatı Kralı
  Oyna
  Karınca Sanatı Kralı
  1540 defa oynandı

  Bu çılgın ve vahşi simülasyon oyununda sanat dünyasını kasıp kavurabilirsin! Ağaçlardan tarantulalara kadar her şeyin portrelerini boyamada harika işler çıkaran bir grup çok yetenekli karınca buldun. Ama bunları satma konusunda çok da iyi sayılmazlar. Bu sanatçı böceklerin dünya çapında ün kazanmasına ve bir sürü para kazanmasına yardım edebilir misin? Senin yeni sanat simsarları olmanı umuyorlar.

 • Pinturillo 2
  Oyna
  Pinturillo 2
  6323 defa oynandı

 • Fare Arty ve Arkadaşları Boyama Kitabı
  Oyna
  Fare Arty ve Arkadaşları Boyama Kitabı
  1752 defa oynandı

  Bu çevrimiçi oyunda Arty ve arkadaşlarının boyayabileceğiniz her türden şirin çizimi var. Onları uçak uçururken ve bahçede çalışırken resmedilen çizimlerini süsleyebilirsin.

 • Yaz Boyama Kitabı
  Oyna
  Yaz Boyama Kitabı
  83 defa oynandı

  Yaz ayı, yıl içinde kitap boyamak için harika bir zaman! Bu çevrimiçi boyama oyununda sanal bir versiyonda tüm resimleri süsleyebilirsin. Harika plajlar, yüzme havuzlarında duran şirin hayvanlar ve daha pek çok şey var!

 • Şirin Panda Boyama
  Oyna
  Şirin Panda Boyama
  0 defa oynandı

  Bütün bu şirin ve tüylü pandalar bu çevrimiçi boyama kitabında senin onları süslemeni bekliyor. Kürklerini mora boyayabilir misin? Peki ya pembe noktalara ne dersin? Bir düzineden fazla renkle boyayabileceğin dört farklı panda var!

 • Kids Coloring Book
  Oyna
  Kids Coloring Book
  136 defa oynandı

  Bu harika çevrimiçi boyama oyununda arabaları, kuşları, uğur böceklerini ve diğer şeyleri boyayabilirsin. Bütün bunları bir düzine farklı pastelle boyarken hayal gücünü kullan.

 • Boyama Kitabı: Şirin Bebekler
  Oyna
  Boyama Kitabı: Şirin Bebekler
  659 defa oynandı

  Bu süper şirin bebekleri nasıl boyayacaksın? Bu çevrimiçi boyama oyununda turuncu, mor ya da tamamen farklı bir rengi deneyebilirsin.

 • Timsah Boyama Kitabı
  Oyna
  Timsah Boyama Kitabı
  2048 defa oynandı

  Bütün bu süper şirin timsahları nasıl süsleyeceksin? Bu çevrimiçi boyama oyununda gerçekten çılgın yeni görünümler yaratmak için hayal gücünü kullan. Boyayabileceğin dört farklı çizim var.

 • Okula Dönüş: Sevimli Oyuncak Ayı Boyama
  Oyna
  Okula Dönüş: Sevimli Oyuncak Ayı Boyama
  1357 defa oynandı

  Bu sevimli ayıların her birini nasıl dekore edeceksin? Bu çevrimiçi boyama oyununda, dünyalarını hayal gücüyle doldururken her türlü harika rengi kullan.

 • Boyama Kitabı: Deniz Yaratıkları
  Oyna
  Boyama Kitabı: Deniz Yaratıkları
  213 defa oynandı

  Bu harika çevrimiçi boyama oyununa doğrudan dalış yapabilirsin. Bütün bu süper havalı deniz yaratıklarını bir sürü canlı renkle süsle. Bir timsaha pembe benekler yapabilir, bir ahtapotu mora boyayabilir ve başka bir çok şey yapabilirsin!

 • Hello Kids: Coloring Time
  Oyna
  Hello Kids: Coloring Time
  237 defa oynandı