Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Son Oynadığım Oyunlar

Hot Dog Bush

Hot Dog Bush ile zamanda geriye git ve ünlü bir eski politikacının yemek arabasını başarılı bir işletmeye dönüştürebilecek misin öğren.

Yıl 2009 ve Başkan George W. Bush, Beyaz Saray'da sıkıntılı sekiz yılını yeni tamamladı. Şimdi ise bu eğlenceli zaman yönetimi oyununda yeni bir iş bulması gerekiyor. New York City'de bir sosisli arabası açmanın ona tonlarca para kazandıracağına ikna olmuş durumda. Bu planın hala başkanken uyguladığı ekonomi politikalarından daha iyi bir sonuç vereceği kuşkusuz, öyle değil mi?

İki farklı moddan birinde yeni müşterileri için hızlıca sosisli sandviç ve hamburger hazırlarken eski Başkan ile birlikte çalış. Kariyer Modunda ona katıl ve arabasını büyüyen bir mutfak imparatorluğuna dönüştürebilecek misin öğren veya Hız Modunda yeni bir rekor kır. İşe Bronx'da başlayacak fakat senin yardımınla çok kısa sürede yemek arabasıyla Wall Street'de büyük paralar kazanıyor olacak!

Hot Dog Bush Nasıl Oynanır?

Hot Dog Bush eğlenceli ve zorlu bir restoran oyunudur. Küçük bir sosisli arabasını büyük bir başarıya dönüştürmeye çalışırken Başkan George W. Bush'un peşine takıl! Günlük kâr hedeflerine ulaşmaya, sabırsız müşterilerine hızlıca hizmet etmeye çalışacak ve daha fazlası!

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK ızgarayı kontrol et.
  • SOL TIKLAMA ile yemek pişir, müşterilerine servis et ve paralarını topla.

Benzer Oyunlar

Birkaç hızlı simülasyon oyununu daha denemek ister misin? Öyleyse, şu muhteşem oyunlara da göz at:

  1. Burger Time: Cooking Game
  2. Pizza Real Life Cooking
  3. Cafe Panic
  4. Penguin Diner

Hot Dog Bush'u Mobilde Oynayabilir miyim?

Evet! Oyunu hem Google Play hem de Apple App Store mağazalarından indirdikten sonra George Bush'a yeni işinde yardım edebilirsin.

Hot Dog Bush'u Kim Geliştirdi?

Hot Dog Bush, 2dplay.com tarafından oluşturulmuştur.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!
Şimdi Katıl / Giriş Yap