Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Tanrı Simulatörü

Tanrı Simulatörü'nde gücü her şeye yeten bir tanrı olmak için gereken niteliklere sahip misin? Cennetten gelme bu strateji oyununda tüm insanlığa hükmedebilirsin. 

Ama öncesinde yapman gereken şeyler var! Bu destansı simülasyon oyununda müritlerinin nasıl bir dine tapacağına karar vermen gerekiyor. Tek tanrılı mı olacak? Paganizme ne dersin? Her biri senin giderek sevilen veya korkulan bir tanrı haline getiren çeşitli beceriler sağlar.

Ardından yeni başlayan bu dinin kurulacağı bölgeyi seçmen gerek. Her şey hallolduğunda artık kolları sıvayıp işe koyulma zamanı. Müritlerine ilham vermen ve mümkünse onları kendini adamış fanatiklere dönüştürmen gerekiyor. Yüzyıllar geçtikçe kutsal kitaplar yaratarak, dini semboller tasarlayarak, tapınak inşa ederek ve daha fazlasını yaparak hükmünü güçlendirebilirsin!

Tanrı Simulatörü Nasıl Oynanır?

Tüm dünyanın kaderi senin kuracağın dengeye bağlı olan bu yönetim oyununda gerçekten yüce bir varlık olabilecek misin? Müritleri kendine çekip fanatiklere dönüştürürken ve güçlü liderlerin kendilerini sana adamasını sağlarken gezegendeki en bilindik tanrı olmaya çalış. Gücü her şeye yeten bir tanrı olmanın kolay olacağını söyleyen olmadı!

Oyun Kontrolleri

  • Seçim yapmak, dinini yeni bölgelere yaymak ve daha fazlası için SOL TIKLAMA kullan.

Benzer Oyunlar

Riski düşük çevrimiçi oyunları tercih ediyorsan bu şahane oyunları da incele. 

  1. BitLife Life Simulator
  2. Save the Girl
  3. Vloggers Life Tycoon
  4. Cosmos Quest

Tanrı Simulatörü'nü kim geliştirdi?

Tanrı Simulatörü, GameFirst tarafından geliştirilmiştir.