Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Brawlhalla Grand Slam

Brawlhalla Grand Slam'de savaşa hazırlan! Bu heyecan verici aksiyon oyununda başlamak üzere olan destansı bir hayatta kalma mücadelesi için arenaya adım at.

Devasa bir battle royale macerasına atılan bir grup efsanevi savaşçıya katıl. Havada duran büyülü duvarlara tutun ve havada sıçrayarak yaylar, kılıçlar, baltalar ve daha bir sürü güçlü silahla onlara saldır. Bu yüksek tempolu platform dövüş oyununda hâlâ hayatta kalan son oyuncu olabilecek misin? Temponun yüksek olduğu her yarışma sırasında bol miktarda para toplamaya özen göster. Paralarla daha da havalı silahları olan başka savaşçılar satın alabileceksin.

Brawlhalla Grand Slam nasıl oynanır?

Brawlhalla Grand Slam kazanmak için saldırman gereken aksiyon dolu bir çok oyunculu oyundur. Havada süzülmediğin ve rakiplerinle savaşmadığın zamanlarda duvarlara tutun. Söylemeye gerek bile yok, her savaşın sonunda hayatta kalan son oyuncu galip ilan edilecek!

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA, BASILI TUTMA, FARE HAREKETİ VE TUŞU BIRAKMA ile savaşçının zıplamasını veya saldırmasını sağla.

Benzer Oyunlar

Bundan sonra şu heyecan verici çevrimiçi oyunları dene. 

  1. Hungry Shark Arena
  2. Hole.io
  3. Eternal Fury
  4. Impostor

Brawlhalla Grand Slam'i kim geliştirdi?

Brawlhalla Grand Slam, Ubisoft Nano tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!