Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

FPS Oyunları Hakkında

İster sanal kötü adamlarla ister dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla kapış, FPS oyunları sonuna kadar hayatta kalmak için çelik gibi sinirlere sahip olman gerekiyor.’’ Komandoların, askerlerin suikastçıların ve farklı çağlarda yaşamış savaşçıların yerine geçeceksin.’ Kendini nerede bulacağını kestirmek zor! 

Hangi yüzyılda savaşırsan savaş, tüfeklerden bazukalara kadar birbirinden farklı, harika ve güçlü sayısız silah kullanarak savaşabilirsin.’’ Bu silah oyunlarında sadece silahlarına bel bağlamana gerek yok! 

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunların çoğunda düşmanlarını bir el bombası ile dümdüz edebilirsin.’ Bu oyunların bazılarında ise düşmanlarını keskin nişancı tüfeğiyle gizlice ortadan kaldırmak daha akıllıca olabilir. Bazen ise çarpışmanın ortasına silahlarını ateşleyerek dalmak daha tedbirli ve kesinlikle daha muhteşem bir taktik olabilir. Bu çarpıcı savaş oyunlarında yeterli cephaneye sahip olduğundan emin ol!